Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

> Tukan szukam takiego paszczywoła jak Twój, ale Q więc niestety dealu nie będzie (chyba że dorezasz :wink4:)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

> Tukan szukam takiego paszczywoła jak Twój, ale Q więc niestety dealu nie będzie (chyba że dorezasz :wink4:)

Nie dorezam niestety :kwasny:
Opublikowano

Boseron pijoku :decayed:

Wąski masz już te kratki? już 2 tygodnie czekam , szybciej bym je wystrugał z drewna :gwizdanie: :decayed:

:cool1: to strugaj ,podobno są tylko nie ma ich kto odebrać :naughty: brak mi rąk i czasu

Opublikowano

Boseron pijoku :decayed:

Wąski masz już te kratki? już 2 tygodnie czekam , szybciej bym je wystrugał z drewna :gwizdanie: :decayed:

:cool1: to strugaj ,podobno są tylko nie ma ich kto odebrać :naughty: brak mi rąk i czasu

kurfa a wszyscy trąbią że kryzys jest :evil:

Opublikowano

krysyz..... :kwasny: da sie odczuć :wallbash:

Opublikowano

po czym? W sumie to zauwazylem ze na tacke w kosciele ostatnio mniej osob daje :decayed:

Opublikowano

Boseron pijoku :decayed:

Wąski masz już te kratki? już 2 tygodnie czekam , szybciej bym je wystrugał z drewna :gwizdanie: :decayed:

:cool1: to strugaj ,podobno są tylko nie ma ich kto odebrać :naughty: brak mi rąk i czasu

kurfa a wszyscy trąbią że kryzys jest :evil:

no tak :cool1: ale ....

Trzeniu cierpliwości :wink4:

Opublikowano

themona i sokola to łykam na raz :naughty:, themona to na serii prawie robiłem :naughty:, spytaj to Ci powie :decayed:

na raz to my mamy ponad 300 kuni, wiec bez przesady :decayed:

Opublikowano

nie no spoko , żartowałem

byle do piątku było :cool1:

Opublikowano

nie no spoko , żartowałem

byle do piątku było :cool1:

mam nadzieję że jutro , jeszcze dla Alvaro ma coś przyjść

themona i sokola to łykam na raz :naughty:, themona to na serii prawie robiłem :naughty:, spytaj to Ci powie :decayed:

na raz to my mamy ponad 300 kuni, wiec bez przesady :decayed:

grubo :naughty:

Opublikowano

grubo to bedzie jak bedą miały 400 :naughty:

Opublikowano

sokol jak jutro przyjdzie komp i bedzie ok a nie zapeszam :naughty: to podbije wieczorkiem to sie garniemy :decayed:, chyba ze nie odpale a taka opcja tez jest :cool1:

Opublikowano

Na ul. Łokietka za VOLVO, ja wymienialem, tego Ci juz nie naprawia raczej, nawiercaja ale Ty chyba masz za duzą[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 11:19_________________________________________________

i Panie również... :>[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 20:11_________________________________________________hehe dobre

Pozdrawiam :=)

Milo bylo zobaczyc wieksze samochodziki od mojego,

i dzieki za 'mile' powitanie ;)

Elka

Elcia czy Ty czasem nie pracowalas kiedys w tajemniczym CBB???[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 01:33_________________________________________________

ehe, pracowalam

czyli sie znamy? :mysli:

No wiedzialem ze skads kojarze tą twarz :) tylko nie moglem sobie skojarzyc skad :)

i pewnie zaraz sie okaze ze teraz pracujesz w Aliorze buahahah

pudlo :thumbdown:

ale ujawinij sie nastepnym razem :)

Opublikowano

dzieki panowie za mini spocik w marwicie :>

Opublikowano

takim to dobrze a człowek musi lezeć :wallbash:

Opublikowano

ale napewno milej się leży wiedząc że w autku siedzi kierownica mufu z b7 :decayed:

Opublikowano

Boseronku Ty tez bedziesz z nami rezal nastepnym razem...

Opublikowano

siemian gdzies sie tak spieszyl ? :)

Opublikowano

coś zjeść i do domku :)[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 00:02_________________________________________________czy tam przy rondzie polsadu jest często fotoradar? Bo ja tam nigdy nie hamuje, a widziałem że Cuber zwolnił...

Opublikowano

coś zjeść i do domku :)[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 00:02_________________________________________________czy tam przy rondzie polsadu jest często fotoradar? Bo ja tam nigdy nie hamuje, a widziałem że Cuber zwolnił...

czasami jest :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.