Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo nic nie mówiłeś że zostałeś tatą :polew: a gdzie pępkówka

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6365511,13_latka_urodzila_dziecko.html

:shocked::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

chłopak przechodzi sam siebie. Juz wiadomo czemu na bank napadł, wyprawke musi kupic :polew: :polew:

Opublikowano

Tukan[/color] aleś dał linka

Nie wiem o co Ci chodzi,wstawilem zeby pokazac ze maja juz kalendaz i jak wyglad...[br]Dopisany: Marzec 11, 2009, 11:24:13 _________________________________________________

Pablo nic nie mówiłeś że zostałeś tatą :polew: a gdzie pępkówka

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6365511,13_latka_urodzila_dziecko.html

:shocked::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

chłopak przechodzi sam siebie. Juz wiadomo czemu na bank napadł, wyprawke musi kupic :polew: :polew:

Dajecie po pupie :polew: :polew: Siema :hi:
Opublikowano

bry wszystkim :hi:

Opublikowano

Wąski Ty to wynajdziesz wszystko... :naughty:[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 11:35_________________________________________________to już lepsze to....

http://www.youtube.com/watch?v=fr6Vjl-ZygI&feature=related[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 11:37_________________________________________________ :kox:

Opublikowano

:kox:

czesc siemian graty za kolor :cool1:

Opublikowano

:kox:

czesc siemian graty za kolor :cool1:

refleks :polew:

Opublikowano

:kox:

czesc siemian graty za kolor :cool1:

refleks :polew:

no i co nie pisałem wczesniej. Ty to zawsze sie musisz przyczepic :tongue4:

Opublikowano

No to jest wlasnie to. On powienien dostac ZIELONEGO KLUBOWICZA :)

Pingwinie o odcieniu siemianianym co z kluczami??? :angry:

Opublikowano

a to dałem du... ciała (klubowiczowi nie przystoi przeklinać :>)

Czytałem wiadomości od ostatniej wizyty ale nie oglądałem linków. Przyznaje się bez bicia.

Kerczi dzwoń do Zielucha u niego wszystko jest.

Opublikowano

Siemian Ty dostales klucze wiec sie nie wymiguj, a Zieluch nie odbiera... :bicz:[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 13:48_________________________________________________Siemian na urodziny zasypiemy Cie sledziami :)

Opublikowano

Siemian Ty dostales klucze wiec sie nie wymiguj, a Zieluch nie odbiera... :bicz:[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 13:48_________________________________________________Siemian na urodziny zasypiemy Cie sledziami :)

szkoda śledzi :polew:

Opublikowano
:hi: śledzie
Opublikowano
:hi: śledze wątek :decayed:
Opublikowano

dobrze że nie leszcze :gwizdanie:

Opublikowano

Nie dzowniłeś to nie odbierałem :>

Opublikowano

Panowie bo was powystrzelam za tą dzisiejszą 13latke :evil::decayed::polew: :polew: :polew:

A tak po za tym to :hi:

Co tak mało naspamowaliście, zaraz Wielkopolska nas przegoni :gwizdanie:

Opublikowano

ja dziś :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

więć kto wie gdzie jest moja melina to zapraszam :decayed: :decayed:

Kerczi żądam zniżki w Żabci na alkohol.

Przez ostatnie pare tygodni zrobiłem Ci pare stówek obrotu.

To to polepszenie o którym mówiłeś :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.