Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki za spota , Wąski dzięki za kreske :), a dlaczego pytasz ile mam faktycznie??? , tak naprawde niewiem bo nie shamowany jestem , mr motors nie ma q hamowni. Gadaj ile ty masz, milo bylo poznac nowych.

Opublikowano
super zajmujesz się tym.Szukam czegoś takiego

pewnie wal smiało :D

ok[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 22:24_________________________________________________

Dzięki za spota , Wąski dzięki za kreske :), a dlaczego pytasz ile mam faktycznie??? , tak naprawde niewiem bo nie shamowany jestem , mr motors nie ma q hamowni. Gadaj ile ty masz, milo bylo poznac nowych.

jaka to kreska :naughty: dałem Ci fora :naughty: 130 km :cool1:
Opublikowano

dzięki za spota, Jeżyk miło było poznać osobiście

Wąski jak tam ściganko z Pablo :naughty:

Cuber,Kerczi - casting ..... :polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

Grześ, dzięki za dystanse :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

casting :gwizdanie: dystanse moje :naughty:

Opublikowano

TrueOgre :hi::cool1:

Opublikowano

dzięki wszystkim za spota. Było bardzo miło (jak zawsze :wink4:).

Przemo111 gratki autka. Wreszcie ktoś kto się zna i ma ładną (srebrną) furkę :> :> :>

Nic się nie przejmuj wydatkami, wszystko przed Tobą.

Jakby co to zawsze słuze pomocą...

Wąski jak tam ściganko z Pablo :naughty:

Pablo pewnie włączył o jeden neon za dużo i za duży pobór mocy był... :polew:

Opublikowano

casting :gwizdanie: dystanse moje :naughty:

:gwizdanie:
Opublikowano
Wąski jak tam ściganko z Pablo

napatoczył mi się , waski kupuj q a nie carbonem bedziesz dach robił , :)

Opublikowano
Wąski jak tam ściganko z Pablo

napatoczył mi się , waski kupuj q a nie carbonem bedziesz dach robił , :)

Ja bym wolal czarne grille :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Casting daje rade :)

Dzis frekwencja pomiazdzyla system :)

Byle tak dalej :)

Cuber, Ogr dzieki za mcPyt*

Opublikowano
Wąski jak tam ściganko z Pablo

napatoczył mi się , waski kupuj q a nie carbonem bedziesz dach robił , :)

Ja bym wolal czarne grille :gwizdanie: :wink4:

gdzieś to już słyszałem :)

Opublikowano

Siemka

Spocik bardzo fajny dużo nas było nastepnym razem trzeba sie na jakiegoś grila ugadać ewentualnie jak ktoś ma żeliwny garnek to ziemniaczi można upiec na ognisku, ja mam garneczek na ok 8-10 osób sobie poje, drewna na lotnisku czyżyńskim nie brakuje.

Opublikowano

Przemo111 gratki autka. Wreszcie ktoś kto się zna i ma ładną (srebrną) furkę :> :> :>

Nic się nie przejmuj wydatkami, wszystko przed Tobą.

Jakby co to zawsze słuze pomocą...

Heheheh Siemian - Ty mnie wydatkami nie dołuj bo mam koszmary już powoli :) Ale może przyszłościowo.... Czas pokaże... :) Twoja też się fajnie prowadzi :) Większy but jest :)

Opublikowano
Wąski jak tam ściganko z Pablo

napatoczył mi się , waski kupuj q a nie carbonem bedziesz dach robił , :)

po co :naughty: Q jest dla mięczaków
Opublikowano

żeby np nie mielić :naughty:

Opublikowano

żeby np nie mielić :naughty:

:polew: :polew:
Opublikowano

A tak w ogole to ile dzis autek bylo..? :mysli::)

Opublikowano

A tak w ogole to ile dzis autek bylo..? :mysli::)

sporo :tongue4:
Opublikowano

A tak w ogole to ile dzis autek bylo..? :mysli::)

sporo :tongue4:

pogadali
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.