Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możecie u mnie ,nowy asfalt drogę się zamknie 1,4 mili prawie :)

ABS nie ma nic do tego :cool1:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 15:32_________________________________________________jak ktoś szuka klucza do klocków tył to mam :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wąski odebrałeś sms???

załatwione już może ????

Opublikowano

jak ktoś szuka klucza do klocków tył to mam :naughty

chyba do tłoczka :tongue4:

Masz oryginalny ??

Opublikowano

Możecie u mnie ,nowy asfalt drogę się zamknie 1,4 mili prawie :)

ABS nie ma nic do tego :cool1:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 15:32_________________________________________________jak ktoś szuka klucza do klocków tył to mam :naughty:

teraz??? teraz to sobie.....w castingu wystap... ;p jak potrzebowalem to gdzies byl??? :wink4:

Opublikowano

KERCZI, siemian, jak chcecie stanąć na kreske to przyjedźcie na rybitwy, a nie szukajcie ruchliwych ulic. Tam jest bardzo dobry asfalti długa prosta droga, do tego jest bezpiecznie

Opublikowano

ja juz bylem :) wiec jestem za...ale widzisz ze Siemian juz ciagle żre ze stresu ;p

Opublikowano

może ma obawy czy aby na pewno wygra, a nie czeka go co tygodniowe pucowanie twojego wozu :polew:

Opublikowano

no przeciez smieje sie z moich diod mocy to pewnie wygra i bedzie mial czystego furaka co tydzien :)

a jak nie to zalozy http://www.allegro.pl/item616069965_tuning_300_koni_audi_a4_a6_vw_passat_tuning.html i wtedy moze nie bedzie sie bal stanac na kreske z clio :)

Opublikowano

Możecie u mnie ,nowy asfalt drogę się zamknie 1,4 mili prawie :)

ABS nie ma nic do tego :cool1:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 15:32_________________________________________________jak ktoś szuka klucza do klocków tył to mam :naughty:

teraz??? teraz to sobie.....w castingu wystap... ;p jak potrzebowalem to gdzies byl??? :wink4:

Mówiłem ale Ty chciałeś JUŻ[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 19:25_________________________________________________

jak ktoś szuka klucza do klocków tył to mam :naughty

chyba do tłoczka :tongue4:

Masz oryginalny ??

Nie ale idealnie pasuje ,mam zaciski dla Ciebie :naughty:

Marcin J tak

Opublikowano

dzieki wielkie :notworthy:

Opublikowano

dzieki wielkie :notworthy:

zobaczymy :naughty:
Opublikowano

dzieki wielkie :notworthy:

zobaczymy :naughty:

:naughty::kox:

Opublikowano

jak ktoś szuka klucza do klocków tył to mam :naughty:

masz je do sprzedania?, jeśli tak to cena jaka?

Opublikowano

:hi:

nex miałeś racje chłopaki z norauto z.ebali robotę... :polew:

nie poradzili sobie z odkręceniem tylnych amorków, czekam na jutro mają sprowadzić jakieś części do nich - z tego co zrozumiałem nie poduszki jeno jakieś mocowania :kox: :kox:

poprostu opad szczeny

mechanik - wymiatacz potrzebował 10 min żeby zrozumieć jak uruchomić furę, jeśli ma odcięcie zapłonu, już chciałem stamtąd uciekać, ale zaliczka i nowiutkie amorki w pudełkach :slina: mnie powstrzymały :>

hehehe noratuo :decayed:

na marginesie to a4 b5 ma 2x mcphersona tzn i przód i tył?? :chytry:

Opublikowano

ło jezu jak w ośce można coś z tyłu zj***ć , te paszczywoły w Norauto to chyba ogrodnicy z łapanki. A4 nie ma nigdzie McPhersona ani ośka ani quattro.

Opublikowano

rtocki jestes tego pewien, że nie ma mcphersona?? bo mi buce policzyli wstępnie obie osie mcpherson (większa kasa za robiciznę), tłumacząc, że jesli na amortyzatorze jest spręzyna to jest mcpherson, a przecież 90% albo więcej ma spręż na amortyzatorach... zgłupiałem..

hehe z ogrodnikami to możliwe, ze przekwalifikowali pracowników działu ogrodniczego albo kasjerów z OBI, jest obok, i wtedy kompetencje by się zgadzały... :decayed:

Opublikowano

tak jak napisał dodatkowe wyjaśnienie Kamil, czyli cennik i myślenie z epoki Żuka i Poldolota - sprężyna osobno i resor z tyłu a jeśli nie to znaczy jest McPherson :polew: , Choć tak po prawdzie to przy wielowahaczu robocizna jest podobna jak w McPhersonie - ale tu może właśnie Kamil się wypowie.

Opublikowano

hi all :hi:

Kinga a gdzie będziesz? Jakby co to zapraszam na kawke :)

za pozno odczytalam :wallbash: ale dzieki za zaproszenie, bylam w Viennie:)

Opublikowano

rtocki i sokół, dzięki Panowie :wink4: a co, w takim razie jak nie mcpherson to się będę kłócił!! :decayed: wystarczy że mnie naciągneli na "mocowania" amortyzatorów, które pewnie były do uratowania...

a co do tyłu to ostatecznie też nie mcpherson? hmm

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.