Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co bys dokladniej potrzebował sprawdzic?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hmmm i jak tam, bedac upierdiliwy, dal ktos rade obejrzec ta Bmw dla mnie?? :embarrassed:

miałeś linka podesłać...[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 20:26_________________________________________________

Panowie ma ktoś na zbyciu działającego Siemensa C35 / M35 / S35 z ładowarka?

kup sobie może lepiej ericsson'a 310... twardszy jest... choć większy...

Opublikowano
:hi: widzę że nic ciekawego się nie działo :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: widzę że nic ciekawego się nie działo :gwizdanie:

bo Ciebie zabrakło :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: widzę że nic ciekawego się nie działo :gwizdanie:

bo Ciebie zabrakło :cool1: :gwizdanie:

jak zawsze człowiek musi wszystko sam robić :polew: :polew:

:siema: - jesteś w niedzielę czy szkoła ?

Opublikowano

Robercie, jeszcze raz wielkie dzięki za dzisiejszą pomoc :notworthy: :notworthy: :notworthy::good:

Opublikowano

jeszcze są 2 odcinki :polew:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 22:29_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=EU9rwuKz40Q&feature=related

[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 22:33_________________________________________________co za zjeby[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 22:36_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=3XF6td8ZPgs&NR=1

Opublikowano

marcin co to za bzdury wklejasz :mysli:

Opublikowano

Grzes niestety szkoła, postrzelajcie za mnie :wink4:

PABLO popraw sie i myśl , bez takich prosze :wallbash:

Opublikowano

co sie dzieje na bora komorowskiego na parkingu reala to niedowiary :kox: z 30 lancerow i w ch.. innych aut, normalnie masakra :kox: :kox: :kox:, sciganka tez sie odbywały

Opublikowano

miałeś linka podesłać....

Podsylalem podsylalem juz 2x, tak pytam bo bodajze Pablo i Wąski mowili ze moze obejrza.

A tu link raz jeszcze ;)

http://otomoto.pl/bmw-330-3-0-d-sliczna-coupe-C8395770.html

Opublikowano

marcin co to za bzdury wklejasz :mysli:

tak debilne , że masakra :>

Opublikowano
  • Autor

Jest tu kto :gwizdanie: :hi:

Opublikowano

Jest tu kto :gwizdanie: :hi:

Ja jestem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Siemasz Tytus, widze ze ostatnio coś wiecej zaglądasz na forum :good:

Opublikowano

pany, co mają awx/avf-y kupcie sobie jakies wieksze turbo, a ja odkupie to wasze :decayed:

Opublikowano

kup sobie może lepiej ericsson'a 310... twardszy jest... choć większy...

ale ja potrzebuje ten telefon jako modem który mogę sterować komendami AT, nie wiem czy się da tak w ericssonie (przynajmniej ja nie umiem), jakby ktoś miał jakiego starego siemensa z serii x35 lub x45 podrzucice na spota, potrzebuje na kilka dni :cool1:

Siemasz Tytus, widze ze ostatnio coś wiecej zaglądasz na forum :good:

ano, baba mi wiecej luzu daje :wink4:

pany, co mają awx/avf-y kupcie sobie jakies wieksze turbo, a ja odkupie to wasze :decayed:

no przydało by się takie od BRD, teraz jak wracałem z basenu ścigałem się z Vectra II (chyba 2.0 16V), ledwo dałem rade (u mnie opony 225 i 3 osoby, gość sam),

tylko gdyby nie to wesele :(

Opublikowano
  • Autor

tylko gdyby nie to wesele

:gwizdanie:

Opublikowano

dobranoc :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

siemian dzieki za przesyłke i dobry uczynek :hi:

Cuber ,Tytus :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.