Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cuber ogladal :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja pisałem, za***isty film, naprawde warto, Cubrowi też się podobał :wink4:

Opublikowano

hehe, tyle że On pewnie jeszcze śpi :decayed:[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 11:33_________________________________________________

Ja pisałem, za***isty film, naprawde warto, Cubrowi też się podobał :wink4:

dzięki, właśnie sie wybieram :)

Opublikowano

No i co Panowie jak ze spotem ..?? Macie już pewność ze GK będzie otwarta :mysli:

Opublikowano
:siema: Pany i Panie :)
Opublikowano

Mnie dzis znowu nie będzie, ale ja jestem już usprawiedliwiony :decayed:. Po slubie bede co tydzień :naughty:

Opublikowano

witam :siema:

Opublikowano

pav7 bede i wezme Ci[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 11:56_________________________________________________

:siema: Pany i Panie :)

Ty tu nie smiemuj tylko na spota wpadaj :)[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 11:57_________________________________________________marcinj tak samo :)

Opublikowano

No i co Panowie jak ze spotem ..?? Macie już pewność ze GK będzie otwarta :mysli:

skoro kino jest czynne to i pewnie parking musi być otwarty :mysli:

chociaż pewnie nie wszystkie piętra

Opublikowano
pav7 bede i wezme Ci

ok . KERCZI Tylko nie wiem i nikt nie pisze co i jak,gdzie spot :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

wspominałem wcześniej że widziałiem Cie jak na Lublańskiej omijasz śiatła jadąc przez stację - PANOWIE,ODROBINA DYSTANSU I ROZUMU :!::!:

:no:

Jarko błąd, nigdy nie omijałem świateł przez statoil, tam mieszkają moi dziadkowie i parkuję tam conajmniej 4 razy w tygodniu (+tankuję), więc delikatnie coś Ci się pomyliło.

Sam zaje**^ł bym kierowców którzy tak robią bo tam jest przejście dla pieszych, gdzie nie jeden wpierdzielił się już w rower/psa/przechodnia.

A generalnie to nie świruję, zwłaszcza po mieście. Nie wiesz jak jeżdżę, to nie rób ze mnie drugiego Siemiana, (bez obrazy Siemian, ale jak rozumiem jeśli Ci tu tak jadą to ja zakładam że mają za co a nie wymyślają historyjki)... :gwizdanie:

pozdro

Opublikowano

pav7 bede i wezme Ci[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 11:56_________________________________________________

:siema: Pany i Panie :)

Ty tu nie smiemuj tylko na spota wpadaj :)

będe :)

Opublikowano

bENdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)

Opublikowano

Siema pany

Opublikowano

Dosyć szybko mi mignąłeś, więc nie wiem co tam robiłeś. I raczej nie tankowałeś bo byś tyłem nie wyjeżdżał... Nie wiem też jak jeździsz po mieście - po prostu wyciągnąłem pewne wnioski, być może mylne. I nie mam zamiaru z Ciebie tu kogoś robić lub z Twej jazdy Cię rozliczać...

Po prostu, ostatnio cosik za często sie tu pisze o jakiś stuknięciach i puknięciach - szczególnie po buńczucznych hasłach związanych z wypadkiem na Bora...

Napiszę jeszcze raz - całe szczęście że Wszyscy cali i zdrowi :good: Mam nadzieję że ta dobra passa się szybko nie skończy...

BTW znam drogę za Wolbromiem. Często pusta, kręta i wyboista. Kusi żeby przycisnąć...

Opublikowano

:siema: Pany i Panie :)

o żyje, jak tam zdrówko bo ostatnio coś byłeś mało komunikatywny :polew:

Opublikowano

:siema: Pany i Panie :)

o żyje, jak tam zdrówko bo ostatnio coś byłeś mało komunikatywny :polew:

znowu popił :naughty:

Opublikowano

:siema: Pany i Panie :)

o żyje, jak tam zdrówko bo ostatnio coś byłeś mało komunikatywny :polew:

znowu popił :naughty:

odrazu popił, okazja była ;)

Opublikowano

:siema: Pany i Panie :)

o żyje, jak tam zdrówko bo ostatnio coś byłeś mało komunikatywny :polew:

znowu popił :naughty:

odrazu popił, okazja była ;)

okazja zawsze jest :tongue4:

Opublikowano

taaa zdrowa okazja, z 10 minut Twojej rozmowy, zroumiałem może ze dwa zdania

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.