Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Dosyć szybko mi mignąłeś, więc nie wiem co tam robiłeś. I raczej nie tankowałeś bo byś tyłem nie wyjeżdżał...

co przez to rozumiesz, że tyłem??

zapewne jechałem od dziadków, czasem włączam się z butem przy wyjeździe ze statoila, o ile nie ma pieszych na przejściu i auta stoją na światłach, ale co w tym złego... napewno nie omijałem świateł przez stację - nigdy tego nie zrobiłem, choćby temu, że wiem jak na to patrzą okoliczni mieszkańcy, uwierz :)

BTW znam drogę za Wolbromiem. Często pusta, kręta i wyboista. Kusi żeby przycisnąć...

jechałem jakieś 80-max90 wchodząc w długi delikatny łuk, wydawało się nie dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Siema pany

Tukan przyjezdzaj na spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć szybko mi mignąłeś, więc nie wiem co tam robiłeś. I raczej nie tankowałeś bo byś tyłem nie wyjeżdżał...

co przez to rozumiesz, że tyłem??

zapewne jechałem od dziadków, czasem włączam się z butem przy wyjeździe ze statoila, o ile nie ma pieszych na przejściu i auta stoją na światłach, ale co w tym złego... napewno nie omijałem świateł przez stację - nigdy tego nie zrobiłem, choćby temu, że wiem jak na to patrzą okoliczni mieszkańcy, uwierz :)

tyłem znaczy na pewno nie od dystrybutora. Coś mi mignęło za plecami, odwróciłem sie i zobaczyłem jak z butem się włączasz do ruchu. akurat było czerwone - jakie mogłem wnioski wyciągnąć :wink4:

BTW znam drogę za Wolbromiem. Często pusta, kręta i wyboista. Kusi żeby przycisnąć...

jechałem jakieś 80-max90 wchodząc w długi delikatny łuk, wydawało się nie dużo...

jeszcze pewnie mokro było... Ta droga jest bardzo zdradliwa, szczególnie przez te wyboje... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, luz, mogło to tak wyglądać :wink4:

Pod tym Wolbromiem było mokro, ale własnie asfalt b. dobrej jakości, jakiś świeży..

w rowie szukając kluczy od domu znalazłem części z co najmniej 4 innych aut :blink: kilerski łuk, no nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rowie szukając kluczy od domu znalazłem części z co najmniej 4 innych aut :blink: kilerski łuk, no nie??

:blink: można by coś złożyć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema pany

Tukan przyjezdzaj na spota

Aktualnie jestem w krk ale za godzine sie biore do domu jak tylko przetrzezwieje(wieczór kawalerski brata)Wiec dzis odpadam. :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzis nie bedzie.. Boje sie.. :dziura::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: jak tam na spocie ??

Ja sobie Wąskiego w TV ogladam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: jak tam na spocie ??

Ja sobie Wąskiego w TV ogladam :naughty:

A oni pewnie az do teraz ogladaja TV u marcina j w aucie.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego to jeszcze nie słyszałem :shocked: ale z drugiej strony w takich sytuacjach trzeba sie zabezpieczać, ja bym wziął w zastaw pieniądze a potem przejażdzka motocyklem. nie podoba sie to kasa do zwrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...