Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cupplakat1.jpg

Zapraszam pany

Opublikowano

Co się tak Wszyscy uparli na ten week z tymi imprezami...

Nie wiadomo gdzie iść :rolleyes:

Opublikowano

cupplakat1.jpg

Zapraszam pany

wystartowałbym , ale pół oś mam strzeloną i auto rozłożone na części :confused4:

Opublikowano

mój znajomy startuje :tongue4:

Opublikowano

Nie spac...

Opublikowano

Nie spac...

No przecież nie śpię :cool1:

Opublikowano

i nie gasic przypadkiem... ;p

Opublikowano

Pablo pewnie zgasł to i gasić nie ma komu :decayed:

Opublikowano

Pablo pewnie zgasł to i gasić nie ma komu :decayed:

a Ty co dzisiaj tak czatujesz?

Opublikowano
  • Autor

Pablo pewnie zgasł to i gasić nie ma komu :decayed:

a Ty co dzisiaj tak czatujesz?

odezwal sie ten co nie siedzi na forum :polew:

Opublikowano

ja nie siedze, ja sie czaje :)

Opublikowano
  • Autor

ja nie siedze, ja sie czaje :)

:naughty: :naughty: :naughty:

Dobra Ja spadam w kime :hi:

Opublikowano

Gasimy.. :naughty:

Opublikowano

Zapalamy :gwizdanie:

WSTAWAĆ :!: robota czeka :naughty:

Opublikowano

mój znajomy startuje :tongue4:

Ja rownież :decayed:

Opublikowano

dobry :hi:

Opublikowano

Panowie ktoś z rejonu ma chwile by to obadać ? koniecznie z czujnikiem lakieru bo widze ze chyba gruuubo tam będzie :kox:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8847389

widywałem dawniej to auto czesto na opolskiej. Mieni sie strasznie :)

Opublikowano

Kamil sprzedales juz furaka?[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 08:05_________________________________________________Pewien facet miał problemy ze wzwodem. Lekarz po przeprowadzeniu wszystkich badań, zaordynował mu długotrwałą kurację.

- Proszę pana - rzekł - tu jest 20 tabletek. Ma pan brać jedną co tydzień. Po dwudziestu tygodniach, na pewno pana organ wróci do normy.

Wszystko byłoby dobrze, gdyby pacjent był cierpliwy. Niestety. Pierwszego dnia doszedł do wniosku, że nie będzie tak długo czekał i zeżarł wszystkie pigułki popijając wódką. Rano już nie żył. Rodzina popłakała, pożałowała i pochowała delikwenta na miejskim cmentarzu. Po tygodniu zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Marmurowy pomnik, który ufundowała ciotka, rozleciał się a spod gruzów zaczął wyrastać penis. Był każdego dnia dłuższy i dłuższy. Odcinany odrastał i rósł jeszcze szybciej. Zebrała się rada miejska ale nikt nie mógł znaleźć sensownego rozwiązania. Aż pojawił się miejscowy grabarz, który za 10 butelek wina podjął się rozwiązać problem. Szybciutko walnął trzy buteleczki i na oczach zdumionych radnych rozkopał grób i przekręcił faceta twarzą do dołu. Nie, nie to jeszcze nie koniec! Minął rok. Na 42 ulicy w Nowym Jorku pękł asfalt. Ze szczeliny zaczął wyrastać penis, który rósł bardzo szybko i żadne środki chemiczne ani działania polegające na obcinaniu tegoż nic nie dawały. Rada miejska z Burmistrzem na czele była bezsilna. Wyznaczono wysoką nagrodę dla tego, który zaradzi zaistniałej sytuacji. Po paru dniach do Burmistrza zgłosił się stary Turek i powiedział.

- Dam sobie z tym radę, ale chcę dostać w dzierżawę na 99 lat teren w promieniu 20 metrów od "epicentrum".

- Jeśli sobie poradzisz - krzyknął Burmistrz - to dostaniesz to miejsce nawet na 300 lat.

Podpisali stosowne umowy i od tego czasu na 42-giej Ulicy w Nowym Jorku sprzedają najlepszy turecki kebab na świecie.

Opublikowano

strzała :hi: , sokol :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.