Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skręca się koło Policjii i do końca, wjechałeś przez bramę pod garaż, a my staliśmy na wprost bramy srebrną vectrą C i rozmawialiśmy z Kubą jeśli dobrze pamiętam imię, kolega był po tego zielonego vw

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

dzięki zawczorajszego spota, w sumie było tłoczno ale o 18.15 chyba ze 3 autka stały... :>

kurde, a może ma sens w lecie przesunąć spoty na 19?

chyba że wtedy i tak ludziska będą wpadać przed 20 i nie ma sensu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kamil kiedy sie pochwalisz swoim nowym nabytkiem ? kiedy jakieś fotki ?? :mysli:

Opublikowano

właśnie Kamil dawaj foty wykresy i wszystko :kox:

i przyjeżdżaj na spota w ndz :>

Opublikowano

NIEZŁY pomysł z tym przesunięciem czasu SPOTA

Co wy PANOWIE na to ..???

Opublikowano

Siema all :hi:

Mnie nie było na spocie bo miałem 3 dni zapier.. w pracy i zaczął się sezon to wszyscy rzucili się na nawigacje :wallbash:

Opublikowano

Cuber bo jestem po obiedzie :ranting1:

:decayed:

Opublikowano

Wlasnie jadlem kurczaczka na obiad :disgust:

...dobrze ze nie po chinsku... :evil:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 17:50_________________________________________________Smacznego jarko, kurczaczka masz... :naughty:

Opublikowano

Kamil kiedy sie pochwalisz swoim nowym nabytkiem ? kiedy jakieś fotki ?? :mysli:

dzisiaj jade zdjecia robić

Opublikowano

Kamil kiedy sie pochwalisz swoim nowym nabytkiem ? kiedy jakieś fotki ?? :mysli:

dzisiaj jade zdjecia robić

Ty fotograf i tyle czasu Ci zeszlo ze zrobieniem fotek ??

Pewnie czasu nie miales...

Opublikowano

Smacznego jarko, kurczaczka masz... :naughty:

Nie, ale też mięso - dzięki :wink4:

Opublikowano

Kamil kiedy sie pochwalisz swoim nowym nabytkiem ? kiedy jakieś fotki ?? :mysli:

dzisiaj jade zdjecia robić

Kamil, powiedz gdzie, jak i kiedy i bankowo wpadnę (myślę, że nie ja jeden :) ).

Opublikowano

Kamil kiedy sie pochwalisz swoim nowym nabytkiem ? kiedy jakieś fotki ?? :mysli:

dzisiaj jade zdjecia robić

Kamil, powiedz gdzie, jak i kiedy i bankowo wpadnę (myślę, że nie ja jeden :) ).

Juz mu popsuc chcesz :tongue4:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 17:59_________________________________________________Kamil a Twoje stare do jakiego miasta pojechalo ??

Opublikowano

[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 17:59_________________________________________________Kamil a Twoje stare do jakiego miasta pojechalo ??

i do klubowicza czy obcego ??? :>

Opublikowano

Kamil kiedy sie pochwalisz swoim nowym nabytkiem ? kiedy jakieś fotki ?? :mysli:

dzisiaj jade zdjecia robić

Kamil, powiedz gdzie, jak i kiedy i bankowo wpadnę (myślę, że nie ja jeden :) ).

na parkingu Krokusa, bede koło 20.00

teraz ide umyć :)[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 18:06_________________________________________________

[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 17:59_________________________________________________Kamil a Twoje stare do jakiego miasta pojechalo ??

i do klubowicza czy obcego ??? :>

obcy, Jaworzno

Opublikowano

Kamil kiedy sie pochwalisz swoim nowym nabytkiem ? kiedy jakieś fotki ?? :mysli:

dzisiaj jade zdjecia robić

Kamil, powiedz gdzie, jak i kiedy i bankowo wpadnę (myślę, że nie ja jeden :) ).

na parkingu Krokusa, bede koło 20.00

teraz ide umyć :)[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 18:06_________________________________________________

[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 17:59_________________________________________________Kamil a Twoje stare do jakiego miasta pojechalo ??

i do klubowicza czy obcego ??? :>

obcy, Jaworzno

Bankowo się pojawię :)

Opublikowano

na parkingu Krokusa, bede koło 20.00

o, gdzieś tak bedę przejeżdzał bora, może zaglądnę :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.