Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...następnym razem niech sobie kupi globus Krakowa :polew: :polew:

:polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Melduje swoją obecność :)

Powitać kadrę bankową :hi:

jak z CHF do końca roku? :decayed:

Trzeniek ponoć ma spadać :D A co chcesz samochodowy kredyt na zakup auta ? :) Felgi wezme od Ciebie jak chcesz ;]

Opublikowano

siema my z tx-didim dzisprzypadkowo zajechaliśmy na spota a4 club.eu

i... drętwo Wam powiem :gwizdanie:

chociaż widzielismy b5 S4, gość twierdzi, że 320 ps zrobione samym chipem, i to na gazie :naughty:

z tego co pamietam to jest rs4 :decayed:

Opublikowano

siema my z tx-didim dzisprzypadkowo zajechaliśmy na spota a4 club.eu

i... drętwo Wam powiem :gwizdanie:

chociaż widzielismy b5 S4, gość twierdzi, że 320 ps zrobione samym chipem, i to na gazie :naughty:

z tego co pamietam to jest rs4 :decayed:

taaa widziałem go kiedys na mieście i sie już do mnie nie odzywa. Mowa oczywiscie o adim :decayed:. sokol jutro jestem u Ciebie po DV

Opublikowano
  • Autor

Biedruch z Tixim nie macie gdzie k... jeździć tylko na spoty kupy ? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Biedruch z Tixim nie macie gdzie k... jeździć tylko na spoty kupy ? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

kakaowe spoty a4 clóbó :decayed:

Opublikowano

taaa widziałem go kiedys na mieście i sie już do mnie nie odzywa. Mowa oczywiscie o adim :decayed:

No chodziło mi to po głowie że to może być on ale nie wiedziałem że ma jakiś nowy pocisk, ja zatrzymałem się na jego 2.5TDI, zresztą obraził się na mnie jak mu powiedizałem że to nie jedzie.

On twierdził ze zapie.dala, jesli to prawda to mial chyba jedyną rakiete 2.5TDI 150KM w małopolsce jeśli nie w całym kraju...

Opublikowano

Biedruch z Tixim nie macie gdzie k... jeździć tylko na spoty kupy ? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

w sumie to dobre pytanie

:gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano

:hi:

zdrada :gwizdanie:

a tu jak ADI dostaje w du...e od murzyna:

Opublikowano

Elo :hi:

Panowie Ci ludzie są popie%^%leni :polew:

http://nasza-klasa.pl/profile/27657111

:decayed:

Cholera już usunęli konto :wallbash:

:decayed:

Opublikowano

kurfa Panowie :decayed:

pojechaliśmy po fajki na bp a tam coś się dzieje pod realem, no więc rura. kurka no klimatu to tam nie ma ale jak widzisz kilka audic koło siebie i nie jest to salon-aso to co robisz?? :>

to jest s4 a koleś ma znaczek rs.... i gazownie i 320 ps samym programem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Biedruch i zapomniałes dodac kilka wiader szpachli :gwizdanie:

Opublikowano

elo :)

Opublikowano

Chętnie bym sobie stanął traktorem z "320-konnym" RS'em made by Adi :decayed:

Opublikowano

Chętnie bym sobie stanął traktorem z "320-konnym" RS'em made by Adi :decayed:

Mało Ci tych skillów :?: :decayed:

http://allegro.pl/item696934864_sexowna_aneta_ona_to_lubi_ty_tego_zapragniesz.html

To było w tym profilu z NK :polew:

Opublikowano

Biedruch i zapomniałes dodac kilka wiader szpachli :gwizdanie:

no ale za***ista skórę też ma i wykres z hamowni (gdzieś w bagazniku)

a tak serio to ciekawe co na to JarekS4 - mowa tu o 320 PS samym czipsem.

poza tym j nie chce kwasić - gości nie znam, więc nie polemizuję. i chyba bardziej doceniam moje ramki :tongue4:

Opublikowano

Dobra skończcie ten temat już, niech się ustawią i będzie po problemie :)

Opublikowano

e tam, chlopaki - jestescie malo tolerancyjni

nie wiem jak jezdzi ta 2.7 kolegi z konkurencji, (bo Jarka s4 jezdzi :), lecz najbardziej spodobala mi sie a6 z 4.2 :) - no i oczywiscie uwielbiana (przeze mnie) A80 z 1.9 (nasze sie rozleca a to dalej bedzie jezdzic)

Opublikowano

Didi na forum??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.