Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Albo zawsze można odkładać do skarpety i za jakiś czas kupić wymarzony :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Albo zawsze można odkładać do skarpety i za jakiś czas kupić wymarzony :)

Przemian , jako to by musiała być duża skarpeta :naughty:

Opublikowano

Albo zawsze można odkładać do skarpety i za jakiś czas kupić wymarzony :)

Przemian , jako to by musiała być duża skarpeta :naughty:

Trzeniek ja Ci przechowam jak chcesz :)

Opublikowano

Trzeniek będziesz na zlocie w niedziele ?

Opublikowano

Trzeniek będziesz na zlocie w niedziele ?

A mnie nie spytasz? ;]

Opublikowano

Albo zawsze można odkładać do skarpety i za jakiś czas kupić wymarzony :)

Przemian , jako to by musiała być duża skarpeta :naughty:

Trzeniek ja Ci przechowam jak chcesz :)

Wiedziałem że na Ciebie mogę liczyć :naughty:

Trzeniek będziesz na zlocie w niedziele ?

Nie , jadę w góry na weekend :wink4:

Opublikowano

Albo zawsze można odkładać do skarpety i za jakiś czas kupić wymarzony :)

Przemian , jako to by musiała być duża skarpeta :naughty:

Trzeniek ja Ci przechowam jak chcesz :)

Wiedziałem że na Ciebie mogę liczyć :naughty:

Trzeniek będziesz na zlocie w niedziele ?

Nie , jadę w góry na weekend :wink4:

a to spoko - to wpadnę :good:

no coś slyszałem że jesteś strasznie zadowolony z Quattro jak jeździsz po Tarnowskich Górach :decayed:

[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 21:40_________________________________________________

Trzeniek będziesz na zlocie w niedziele ?

A mnie nie spytasz? ;]

wiem że będziesz :naughty:

Opublikowano

Albo zawsze można odkładać do skarpety i za jakiś czas kupić wymarzony :)

Przemian , jako to by musiała być duża skarpeta :naughty:

Trzeniek ja Ci przechowam jak chcesz :)

Wiedziałem że na Ciebie mogę liczyć :naughty:

Trzeniek będziesz na zlocie w niedziele ?

Nie , jadę w góry na weekend :wink4:

a to spoko - to wpadnę :good:

no coś slyszałem że jesteś strasznie zadowolony z Quattro jak jeździsz po Tarnowskich Górach :decayed:

[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 21:40_________________________________________________

Trzeniek będziesz na zlocie w niedziele ?

A mnie nie spytasz? ;]

wiem że będziesz :naughty:

No jakby sie udało wszystko z felgami to przyjade :D Odebrac swoje :D Hehehehe

Opublikowano

wszystko możliwe :naughty:

Opublikowano
:tongue4:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

joł :hi:

jak tak sobie patrze na samochody to znowu wyjdzie na to ze nie kupie sobie Q :confused4:

3.0 TDi Q jest k**ew.sko drogie a 2.0 tdi jak na lekarstwo

nie poddawaj się z tym szukaniem Q :wink4:

tego samego zdania jestem , choć sam nie wierzę , że zgodziłem się z mironem :tongue4:

Opublikowano

joł :hi:

jak tak sobie patrze na samochody to znowu wyjdzie na to ze nie kupie sobie Q :confused4:

3.0 TDi Q jest k**ew.sko drogie a 2.0 tdi jak na lekarstwo

nie poddawaj się z tym szukaniem Q :wink4:

tego samego zdania jestem , choć sam nie wierzę , że zgodziłem się z mironem :tongue4:

niekiedy nie ma wyjścia - wiem że łatwo Ci to nie przyszło :decayed:

Opublikowano

joł :hi:

jak tak sobie patrze na samochody to znowu wyjdzie na to ze nie kupie sobie Q :confused4:

3.0 TDi Q jest k**ew.sko drogie a 2.0 tdi jak na lekarstwo

nie poddawaj się z tym szukaniem Q :wink4:

tego samego zdania jestem , choć sam nie wierzę , że zgodziłem się z mironem :tongue4:

niekiedy nie ma wyjścia - wiem że łatwo Ci to nie przyszło :decayed:

:polew:

Cisza jakaś widzę , cisza widzę :>

Opublikowano

joł :hi:

jak tak sobie patrze na samochody to znowu wyjdzie na to ze nie kupie sobie Q :confused4:

3.0 TDi Q jest k**ew.sko drogie a 2.0 tdi jak na lekarstwo

a po wór Ci b6 lift (czyli b7), mało to porządnych AVF?

Opublikowano

ale tutaj ostatnio cisza :gwizdanie:

:naughty:

Opublikowano

ale tutaj ostatnio cisza :gwizdanie:

:naughty:

[br /]

Opublikowano

ale tutaj ostatnio cisza :gwizdanie:

:naughty:

[br /]

no co Ty :mysli:

nie wiedziałem że u Was w Poznaniu tak jest zarąbiście pod tym względem :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.