Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie co o tym myslicie

http://www.allegro.pl/item793379761_felgi_17_s_line_audi_5x112_vw_5x100_jak_nowe.html

tylko nie piszcie ze 18-tki byłyby lepsze.

kupa

18tki bylyby lepsze :decayed:

Jakbym miał zmieniać 16 na 17 i dać za to 1200zł to wolałbym iść się porządnie najebać :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:naughty:

dsc04361a.jpg

Opublikowano
:good: :good: :good: :good:
Opublikowano

Panowie ma ktos naprade kumatego mechaniora?

Opublikowano

Robert, zdjecia wyszły kox

zaraz Ci przesle :)

Opublikowano

Robert, zdjecia wyszły kox

zaraz Ci przesle :)

wiem :naughty:

[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 20:22_________________________________________________

Panowie ma ktos naprade kumatego mechaniora?

http://www.a4-klub.pl/smf/malopolskie-b34.0/[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 20:22_________________________________________________Kamil :notworthy: dziękuję [br]Dopisany: 23 Październik 2009, 20:40_________________________________________________jutro Żubry wybiera się ktoś :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie co o tym myslicie

http://www.allegro.pl/item793379761_felgi_17_s_line_audi_5x112_vw_5x100_jak_nowe.html

tylko nie piszcie ze 18-tki byłyby lepsze.

18 lepsze :polew:

tak powaznie to ten model w 17 nie ma szalu

Opublikowano
:hi::rolleyes:
Opublikowano

:hi::rolleyes:

:hi:
Opublikowano

czesc Piotrze :hi:

Opublikowano

jutro Żubry wybiera się ktoś :gwizdanie:

Jade z dwoma kumplami oglądać.

Będziemy dość mocno charakterystycznym autem - TimeAttackową Evą ;)

Opublikowano

:hi:

irko , fura zajebioza! moja ulubiona :evil:

:wink4:

sokol jak fota zarzuci to nie ma bata, mysle ze mega padaka wyszlaby kox :)

Opublikowano

dsc04381c.jpg

mysle, że Robert też za jakiś czas sie pochwali fotkami :)

Opublikowano

teraz Kamilo to przesadziles :decayed:

wyglada super ale troche za bardzo rysunkowe, o ile waskiego wyszlo w miare naturalnie to bunia wyglada jakbys ja przed chwila na tablecie narysowal :)

Opublikowano
jutro Żubry wybiera się ktoś :gwizdanie:

Oświecisz mnie o co chodzi? :tongue4:

Opublikowano
jutro Żubry wybiera się ktoś :gwizdanie:

Oświecisz mnie o co chodzi? :tongue4:

no no tez powinienem być też EVO
Opublikowano
jutro Żubry wybiera się ktoś :gwizdanie:

Oświecisz mnie o co chodzi? :tongue4:

Rajd :wink4:
Opublikowano
jutro Żubry wybiera się ktoś :gwizdanie:

Oświecisz mnie o co chodzi? :tongue4:

no no tez powinienem być też EVO

:gwizdanie:

o ktorej, gdzie co i jak? :decayed: moze bym sie pojawil :wink4:

Opublikowano
jutro Żubry wybiera się ktoś :gwizdanie:

Oświecisz mnie o co chodzi? :tongue4:

no no tez powinienem być też EVO

:gwizdanie:

o ktorej, gdzie co i jak? :decayed: moze bym sie pojawil :wink4:

start o 9 więc możne na miejscu ,nie chcę się umawiać bo nie jade sam [br]Dopisany: 23 Październik 2009, 21:43_________________________________________________9235e81547f9c76b.jpg

Opublikowano

Ogruś jak tam noga? :embarrassed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.