Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

a co jest w bonarce ?

od 14:00 mają być chłopaki z D1KRK więc pewnie będą coś latać po rondach

Wolontariusze przez całą niedzielę, od 9.00 do 20.00 bez wytchnienia będą kwestować na rzecz Orkiestry - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr. 51 w Krakowie.

Przez całą niedzielę bowiem w Bonarce licytowane będą atrakcyjne upominki podarowane przez polskie gwiazdy oraz butiki Bonarki. Oprócz emocjonującej przejażdżki drift taxi na szczególną uwagę zasługuje także księga z baśniami braci Grimm, podpisana przez ambasadorkę centrum, Małgorzatę Kożuchowską, Tomasza Karolaka, Tomasza Kammela oraz krakowskich aktorów: Ewę Kaim i Artura Dziurmana. Oczywiście, cały dochód z akcji trafi na konto WOŚP.

Atrakcje:

Od 15.00 do 20.00:

taneczny show Dawida Bryniarskiego (półfinalisty „Mam Talent”),

koncert Kasi Sochackiej (finalistki „Mam talent”),

koncert Recycling Band (finalistów „Mam talent)

koncert Mateusz Ziółko (finalisty „Must be the music”)

kabaretowy występ popularnej Grupy Rafała Kmity.

od 14.00

- Wyklejamy z najmłodszymi ODBALSKOWE SERCE - Incjatywa Firmy TMVIA oraz ROADSAFE. Zajęcia profilaktyczne ze Strażą Miejską Miasta Krakowa.

- Pierwsza Pomoc - Nauka oraz pokazy prezentowane przez wolontariuszy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 51 w Krakowie oraz Fundacji - Ratownicy na motocyklach i rowerach R KWADRAT

- Prezentacja sprzętu w dyspozycji Wojewódzkiej Inspekcji Transportu Samochodowego.

Pojazd kontrolny ITD wraz z całym wyposażeniem (tj. wagi, przymiary, dymomierz), pojazd służący do kontroli Elektronicznego Systemu Poboru Opłat, wideorejestrator.

Licytacja: Maskotki Inspekcji Transportu Drogowego - Krokodylka

- Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego:

Pojazd Egzaminacyjny oraz Egzaminatorzy Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Licytacje: Licytacja okazjonalnych gadżetów MORD.

- Pokazy w wykonaniu Krakowskiego Teamu Drifingowego - D1KRK

Licytacja przejazdów TAXI DRIFT na rzecz WOŚP

- Wystawa Samochodów Zabytkowych

Licytacja przejazdów na rzecz WOŚP

- Symulator Rajdowy - 4D FUN SIMULATOR

Pieniądze na zabawę wrzucamy do puszki. Dziękujemy Pani Sylwi.

- Znani sportowcy rajdowi:

Potwierdzeni:

Kornicki Szymon

Kasperczyk Tomek

Dudek Rafał

Sutor Mateusz

Ingram Wiesiek

Kiewrel Rysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie cos o silnikach 2.7tdi?

Z forum A6

Silnik 2,7tdi jest na łańcuchu, więc rozrząd wymienia się przy około 300tkm. Występuje w nim, podobnie zresztą jak w 3,0tdi, problem z napinaczem łańcucha, co objawia się dzwonieniem zaraz po rozruchu. Po kilkunastu-kilkudziesięciu sekundach pracy przykry dźwięk zanika. Cały rzecz w tym, że aby ten napinacz wymienić, trzeba wymontować silnik, ponieważ cały mechanizm rozrządu jest z tyłu. Dlatego naprawa jest dość kłopotliwa i droga. Poza tym jest to oszczędniejsza wersja silnika 3,0tdi. Nie wiem czy w 2,7tdi podobnie jak w 3,0tdi występuje problem z wtryskiwaczami, ale warto to sprawdzić bo nie są tanie.

owszem, silnik 2,7 TDI jest na łańcuchu, wystęuje też problem z napinaczami(w sumie dość często) ale wcale nie trzeba do tego wyciągać silnika. Odkręca się parę klamotów, delke rozrządu i wymienia napinacze. Trochę roboty z tym jest ale nie jest najgorzej. Poza tym jeśli ktoś sam chciałby wymieniać olej w takim silniku, trzeba pamiętać aby bezwzględnie zalewać filtr oleju gdyż po starcie silnika może przeskoczyć rozrząd. Znam takie przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie cos o silnikach 2.7tdi?

Z forum A6

Silnik 2,7tdi jest na łańcuchu, więc rozrząd wymienia się przy około 300tkm. Występuje w nim, podobnie zresztą jak w 3,0tdi, problem z napinaczem łańcucha, co objawia się dzwonieniem zaraz po rozruchu. Po kilkunastu-kilkudziesięciu sekundach pracy przykry dźwięk zanika. Cały rzecz w tym, że aby ten napinacz wymienić, trzeba wymontować silnik, ponieważ cały mechanizm rozrządu jest z tyłu. Dlatego naprawa jest dość kłopotliwa i droga. Poza tym jest to oszczędniejsza wersja silnika 3,0tdi. Nie wiem czy w 2,7tdi podobnie jak w 3,0tdi występuje problem z wtryskiwaczami, ale warto to sprawdzić bo nie są tanie.

owszem, silnik 2,7 TDI jest na łańcuchu, wystęuje też problem z napinaczami(w sumie dość często) ale wcale nie trzeba do tego wyciągać silnika. Odkręca się parę klamotów, delke rozrządu i wymienia napinacze. Trochę roboty z tym jest ale nie jest najgorzej. Poza tym jeśli ktoś sam chciałby wymieniać olej w takim silniku, trzeba pamiętać aby bezwzględnie zalewać filtr oleju gdyż po starcie silnika może przeskoczyć rozrząd. Znam takie przypadki.

:hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie cos o silnikach 2.7tdi?

Z forum A6

Silnik 2,7tdi jest na łańcuchu, więc rozrząd wymienia się przy około 300tkm. Występuje w nim, podobnie zresztą jak w 3,0tdi, problem z napinaczem łańcucha, co objawia się dzwonieniem zaraz po rozruchu. Po kilkunastu-kilkudziesięciu sekundach pracy przykry dźwięk zanika. Cały rzecz w tym, że aby ten napinacz wymienić, trzeba wymontować silnik, ponieważ cały mechanizm rozrządu jest z tyłu. Dlatego naprawa jest dość kłopotliwa i droga. Poza tym jest to oszczędniejsza wersja silnika 3,0tdi. Nie wiem czy w 2,7tdi podobnie jak w 3,0tdi występuje problem z wtryskiwaczami, ale warto to sprawdzić bo nie są tanie.

owszem, silnik 2,7 TDI jest na łańcuchu, wystęuje też problem z napinaczami(w sumie dość często) ale wcale nie trzeba do tego wyciągać silnika. Odkręca się parę klamotów, delke rozrządu i wymienia napinacze. Trochę roboty z tym jest ale nie jest najgorzej. Poza tym jeśli ktoś sam chciałby wymieniać olej w takim silniku, trzeba pamiętać aby bezwzględnie zalewać filtr oleju gdyż po starcie silnika może przeskoczyć rozrząd. Znam takie przypadki.

:hi::hi:

miałem jechać do Dani po b7 z tym silnikiem i teraz widzę że dobrze zrobiłem że nie pojechałem. Przy moim farcie napewno by mi się to przytrafiło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjebany silnik, wolałbym 2.0 tdi problemy podobne jak w 3.0 ta sama waga a auto nie jedzie i chyba ale nie na 100proc nie było w tym silniku w b7 quattro ale pewności, nie mam. Generalnie dwulitrowka objerzdza to to

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo Ty naprawdę masz takie dywaniki w swoim :a4fan:????

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Zadam Ci pytanie..

Widzisz datę kiedy zostały zrobione te zdjęcia?? 6 lat temu!

Jak byś przeczytał temat mojej A4 i mody przeprowadzone to byś się tak nie pytał..

Tutaj masz na starym forum, zaloguj się zobacz historię :arrow2: Zaloguj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeest do kupienia podobne jak ty miales Karolu tez czarne s-line full 2.0tdi tylko musze jechac oblukac co i jak z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to najpierw musisz sie zdecydowac co chcesz kupić, bo tak jeszcze przez rok bedziesz szukal samochodu jak sam nie wiesz czego szukasz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ale nie na 100proc nie było w tym silniku w b7 quattro ale pewności, nie mam. 2

na 100 % nie było napędu quattro przy silniku 2,7 TDI w A4 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja gdzies na alledrogo widzialem 2.7tdi Q w b7 ale jedna tylko i tyle

to ktoś pieknego farmazona walnął lub może dorezał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.7 w Q bylo ale w A6...

a nie mozesz znalezc bo nie skupiasz sie na konkretnie jednym modelu tylko juz slysze 4 opcje silnikowa, najpierw musisz sie okreslic co w aucie musi byc i czego szukasz...inaczej za rok o tej porze tez bedziesz szukal auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.7 w Q bylo ale w A6...

a nie mozesz znalezc bo nie skupiasz sie na konkretnie jednym modelu tylko juz slysze 4 opcje silnikowa, najpierw musisz sie okreslic co w aucie musi byc i czego szukasz...inaczej za rok o tej porze tez bedziesz szukal auta :)

dokładnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...