Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Panowie za towarzystwo, bylo mega ! do zoba za rok :wink:

:hi:

Dzięki Pany za BT co złego to nie Ja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pany... Będę potrzebował kupić do swojego auta 4 opony letnie 16''. Interesowały by mnie nówki sztuki. Bylibyście w stanie podpowiedzieć jaką firme kupić, jaki model... Od walorów sportowych bardziej stawiałbym na mniejsze opory toczenia i niską głośność.

Byłby ktoś, kto się na tym zna w stanie mi pomóc?? Znalazłem w internecie coś takiego: DUNLOP SP BLURESPONSE 205/55R16 91V 2014 R +ZAWORY (4083141355) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Będą dobre?? Jakaś alternatywa?? Jakieś sugestie?? Dzięki z góry za podpowiedzi :hi:

Kolego tu masz kontakt do firmy w Bochni:

Opony i felgi - GEREX

Te Dunlopy mają odrobinę taniej, w cenie montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktod pozyczyc dystans 10mm do przymiarki?

cos tam mam ale nie wiem czy akurat 10. W razie W mam 2x5mm, chyba 12, 15, 17 i chyba 20.

hmm a te 12 masz z centrowaniem? bo 5mm raczej nie wychodzily z centrowaniem jesli juz to 7mm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to z centrowaniem chyba od 12mm. Chyba było ale do przymiarki na co Ci centrowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to z centrowaniem chyba od 12mm. Chyba było ale do przymiarki na co Ci centrowanie ?

w sumie racja. mam et 35 na 9 calowej feldze tyl chcialbym je wypchnac na 5mm lecz iz nie maja one centrowania moze byc ciezko z kolem mysle nad 10mm dlategocho chce zobaczyc czy nie bedzie wystawac kolo 7mm byly z centrowanie ale h&r 10mm alu znalazlem na allegro

DYSTANSE ALU 10mm 5X112 57,1 VW SEAT SKODA AUDI (4073869124) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to z centrowaniem chyba od 12mm. Chyba było ale do przymiarki na co Ci centrowanie ?

w sumie racja. mam et 35 na 9 calowej feldze tyl chcialbym je wypchnac na 5mm lecz iz nie maja one centrowania moze byc ciezko z kolem mysle nad 10mm dlategocho chce zobaczyc czy nie bedzie wystawac kolo 7mm byly z centrowanie ale h&r 10mm alu znalazlem na allegro

DYSTANSE ALU 10mm 5X112 57,1 VW SEAT SKODA AUDI (4073869124) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jeżeli nie ma ścięcia to może być ok ale istnieje ryzyko żę to centrowanie Ci sie ułamie :/ pewniejsze są 12mm.

Co masz za fajne koło ;-) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dzięki bardzo za BT ....

sobotniej ekipie z jacuzzi szczególnie :hi::kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany... Będę potrzebował kupić do swojego auta 4 opony letnie 16''. Interesowały by mnie nówki sztuki. Bylibyście w stanie podpowiedzieć jaką firme kupić, jaki model... Od walorów sportowych bardziej stawiałbym na mniejsze opory toczenia i niską głośność.

Byłby ktoś, kto się na tym zna w stanie mi pomóc?? Znalazłem w internecie coś takiego: DUNLOP SP BLURESPONSE 205/55R16 91V 2014 R +ZAWORY (4083141355) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Będą dobre?? Jakaś alternatywa?? Jakieś sugestie?? Dzięki z góry za podpowiedzi :hi:

Rzuć okiem na nexeny http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4034806394

Mój tata ma w saabie nówki kupione na ten sezon i powiem Ci że ładnie kleją i są cichutkie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rs4 b5 na turbo w samochod marzen jakby co :wink:

A na TVP2 jest "Total Niemen, czyli o czym trąbodzwonisz..." jakby co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rs4 b5 na turbo w samochod marzen jakby co :wink:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry z rana

Bry kolego. Nie czytalem wszystkiego tutaj. Wiadomo cos, poratuja Cie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ....

:kwasny: dziwne uczucie .... tak z rana w obcym miejscu *

*w pracy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również podziękował za zlot :kox:

jak zawsze doborowe towarzystwo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...