Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

radio można mieć zwykłe...antena i wystrojenie jej to jest to co najważniejsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie ja potrzebuje konkretnej porady odnośnie zakupu dobrego radyjka, a następnie trzeba je dobrze z antenką zestroić :D myślę, że w Krk jest jakiś spec od tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo lekarz Papież ordynator szpital Żeromski, może mieć Mama to co ja nagle gluchote i to raczej nie wraca lub zatkane ucho woskiem wtedy płukanie wystarczy

Ogr przestań pić kawę po prostu ;-)

Wysłane z mojego GT-I9300

---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ----------

Tranzit co kupujesz? Byku

Wysłane z mojego GT-I9300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosek, mogę sobie odmówić wszystkiego oprócz kawy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Koledzy zna ktoś w Krakowie dobry sklep z cb radiami? Chodzi o to żeby miał dość duży wybór i fachową poradę.

Na samym początku musisz się zastanowić czy będziesz używać go głównie w trasie czy głównie po mieście (gdzieś gdzie dużo zabudowań co powoduje odbicia sygnału) Ma to znaczący wpływ na rodzaj wybieranej anteny. Ja osobiście mam sirio omega-27 + tti 880 nieco grzebnięty generator i filtry. 1m anteny w zupełności wystarcza do typowego wymieniania się inf. o utrudnieniach na drodze (zasięgu nie sprawdzałem ale kiedyś gadałem ok 10km) Wcześniej do tego radia miałem starą poczciwą lemm`owską antenę 1,80m i zasięg był dużo większy ale po wjeździe do centrum nieposiadanie RF Gain`a w radiu może stwarzać problemy bo antena zbiera wszystkie śmieci. Gdybym miał zmieniać swój zestaw wybrałbym M Tech Legend II + sirio ML-145 Fajne małe radyjko, które bazuje na podzespołach znanego producenta przy bardzo rozsądnych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie Piotra pochodzącego z Krakowa który śmiga tirami w stanach i był w TVN TUBO??

Wrócił po latach na forum :wink:

:arrow2:http://a4-klub.pl/pozostale-marki-78/2008-m3-e90-srebrny-manualna-skrzynia-wersja-amerykanska-203244/index2.html#post4291665

truckerhiob - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie VAG potrzebny od zaraz. Dosłownie na 5 minut.

Ma ktoś? Dobrze byłoby w okolicach Krowodrzy lub jak najbliżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, robił ktoś z was moda w B8 polegającego na zmianie żarówek dziennych w lampach (bez xenona) na ledy P13W ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bodowp za rady :) ja się właśnie przesiadam z m techa legend II na coś innego typu yosan cb 100, cb 250 lub lafayette venus, bo chce mieć "zakamuflowane" radyjko, tylko niestety żadne nie ma rf gain, który po krk by się przydał :/ a m techa używałem dwa lata i już się wyczerpała moja cierpliwość do tego radyjka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby ktoś szukał to moje auto jest na sprzedaż. 247kkm. Wszystko zrobione, wyjściowa cena 40kzl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eqysaqed.jpg

j**any 13 piatek. Drzwi do malowania syn kumpla bawił się w szkołę i myślał ze pisze na tablicy kamieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...