Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

46567c16ba84dd37385f838ade702b5a.jpg

Ciekawa komcepcja podwójnego wydechu. Z jednej strony rura ze 4" a z drugiej korek wlewu gazu [emoji3]

Wyciekło z miski olejowej...

Tz. korek wstydu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

http://olx.pl/oferta/a3-1-8-tfsi-2008-import-luksemburg-CID5-ID6oYtj.html#431101d42c

Gdyby ktoś chciał kupić ten samochód, to jest to naprawde pewne auto i od pewnego człowieka. Cena dla forumowicza oczywiście do negocjacji... Polecam.

Edytowane przez Transitpower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

http://olx.pl/oferta/a3-1-8-tfsi-2008-import-luksemburg-CID5-ID6oYtj.html#431101d42c

Gdyby ktoś chciał kupić ten samochód, to jest to naprawde pewne auto i od pewnego człowieka. Cena dla forumowicza oczywiście do negocjacji... Polecam.

Na poniższym zdjęciu na tunelu przy podłodze ten otwór/nawiew na pewno powinien być od strony kierowcy ?

162050297_7_1000x700_a3-18-tfsi-2008-imp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

http://olx.pl/oferta/a3-1-8-tfsi-2008-import-luksemburg-CID5-ID6oYtj.html#431101d42c

Gdyby ktoś chciał kupić ten samochód, to jest to naprawde pewne auto i od pewnego człowieka. Cena dla forumowicza oczywiście do negocjacji... Polecam.

Na poniższym zdjęciu na tunelu przy podłodze ten otwór/nawiew na pewno powinien być od strony kierowcy ?

162050297_7_1000x700_a3-18-tfsi-2008-imp

Jeśli sugerujesz, że jest to szczepiony anglik, to odpowiadam - NIE, TO NIE JEST ANGLIK. To jest auto, które od początku do końca poruszało się po Luksemburgu a kierownice fabryka umiejscowiła po lewej stronie. Kolega przywiózł je z uszkodzonym silnikiem. Ale jako, że jest dobrym mechanikiem - naprawił usterke (przy okazji eliminując jakąś wade fabryczną o której mi mówił, ale nie pamiętam co to było) i teraz w pełni sprawne auto jest na sprzedaż.

PS: był tym autem nad morzem i od naprawy zrobił nim jakieś 1400 km. Średnie spalanie w trasie wyniosło 8L PB na 100 km.

Edytowane przez Transitpower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Siemka z wieczora :hi:

i po weekendzie :facepalm:

Noo :kwasny:,.... Pierwszy wolny miałem od dawna i zleciał standardowo za szybko .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, po prostu pytałem bo właśnie wyciągałem dywan w 8L i u mnie ten otwór był tylko po stronie pasażera. Patrzyłem na kilka aut na Allegro i chyba w 8P są po obu stronach, więc luzik ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tyle obsady i radiowozow nie widziałem co 2h temu pod Areną przy plazie, na każdym skrzyżowaniu stali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry ;)

Szkoda, że Polacy nie grają w Krakowie, tylko w tych nieszczęsnym Wrocławiu,gdzie jest hala na 7 tys... wielka strata dla widowiska i dla samych siatkarzy...

Edytowane przez gregfr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, czy na forum jest jakis blacharz? Sciagalem wczoraj dywan w a3 i niestety przy odplywie od strony pasazera zaczela sie korozja. Chcialbym to zrobic skoro jest dobre dojscie. Ewentualnie moze znacie jakiegokolwiek blacharza w okolicach czyzyn?

tyvazydy.jpg

Naciapane z bagaznika ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siema Pany

Jaki jest szczyt ostrożności?

...

Zamykać pusty garaż na noc żeby nikt nie podrzucił Fiata Multipli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie



Jaki jest szczyt ostrożności?

...

Zamykać pusty garaż na noc żeby nikt nie podrzucił Fiata Multipli.

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...