Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

To bedzie sie czym odpychac [emoji48]

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Eee tam wciąż mało [emoji854]

Zawartość dodana 0 minutes later

Eee tam wciąż mało [emoji854]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa ja mam 150 i planuje dobic do 200 na wiosne i podejzewam ze bedzie mega wypas na chwile hehe i brakuje q ale dojde do tego to drugi priorytet po programie

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wiem że to nie giełda ale sprawa pilna:( muszę wymienić prawy przedni reflektor w B6 o nr: 8e0 941 004 s

Może komuś takowy zalega? Potrzebuje kompletny. 

 

Prawie mi się auto zjarało dzisiaj przez głupią lampę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwarcie Ci lampa zrobila? Masakra ja musze zobaczyc bo mi postojowki nie swieca , tzn swieca ale jak wlacze dlugie hmm

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko działało jak należy. Zaparkowałem w garażu i na fis wyświetlił się komunikat spalonej żarówki prawej głównej lampy.

Patrzę na lampę a ona ma jakiś dziwny kolor, jakby zaparowana - jak się okazuje była pełna dymu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosek, mruga Ci zarnik? Masz tam D2S? Jak coś to mam jeden w garażu. Miałem go jako zapas w A4 i został mi po sprzedaży. Jak Ci się przyda to jest Twój.

Naciapane z kanału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosek, mruga Ci zarnik? Masz tam D2S? Jak coś to mam jeden w garażu. Miałem go jako zapas w A4 i został mi po sprzedaży. Jak Ci się przyda to jest Twój.

Naciapane z kanału...

Nie mam pojęcia ale pewnie ds2 , chętnie zmienię pytanie czy mruga przez żarnik czy mocowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w C6 przycisk ESP działa podwójnie jak go w wcisniesz krótko to na desce jest napis ASR off, a jak przytrzymasz kilka sekund to pojawia sie napis ASR/ESP OFF i próbowałem sie ślizgać , da sie zarzucić tyłem spokojnie bez problemu , żaden system nie dohamowywuje auta
Zawartość dodana 1 minute laterTak ze myśle ze da sie całkowicie wyłączyć ESP w C6


Chętnie potestuje jakieś C6 na torze żeby ustalić pewną wersję czy ESP się wyłącza całkowicie czy nie, kto mi podstawi? :-)
Jeśli jednak w C6 się dało a w C7 już nie to znaczy że firma schodzi na psy, tak samo jak z napędem w B9 [emoji16]

Poleciało z pokładu lotniskowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, boseron napisał:

Nie mam pojęcia ale pewnie ds2 , chętnie zmienię pytanie czy mruga przez żarnik czy mocowanie

Wpadnij do mnie do garażu kiedyś to rozbierzemy i sprawdzimy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, boseron napisał:

Nie masz łopatek przy kierownicy , bixów skrętnych i masz kiepski kolor emoji38.png

Po co Ci łopatki? Żeby skrzynie rozwalić do końca...
Ktoś Ci powiedział że masz bixy skrętne? Może się ruszają na zakrętach bo nie dokręcone.

Ty masz za to daytona grey... buahahahahaha :lol:

12 godzin temu, boseron napisał:

Pany autko dostało program !

Edraven jak zwykle wykonał profi robote emoji106.png

270, 4 PS 550 Nm emoji12.png

W końcu będziesz mógł powąchać moje spaliny.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu będziesz mógł powąchać moje spaliny.  :wink:



BOSERON specjalnie kupił ten kolor bo myślał ze będzie miał coś wspólnego z 50 twarzami greya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu będziesz mógł powąchać moje spaliny.  :wink:

Moja skrzynia chodzi idealnie , chcesz stanąć na kresce ? To byłby ciekawy pojedynek benzyna vel diesel moc porównywalna , turbina i kompresor .... 270 do 290 przewaga benzyny ale moment na korzyść diesla ....

Kerczi coś długo pakujesz te paczki skoro nie dzwonisz od wczoraj [emoji2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Shadow napisał:

@Lukasz_mk2 koniec wałków!

 

no fajnie to wymyślili, tylko pewnie jak coś przy takim silniku klęknie to cena wałka do "normalnego silnika" to pikuś w stosunku do naprawy takiego wynalazku

Zawartość dodana 11 minutes later

a tak poza tym jak już będę zarobiony w ..uj to kupie sobie tesle s, a nie jakieś śmierdzące wynalazki. Mój szwagier miał okazje pojeździć chwile taką teslą, mówił że wrażenia z jazdy są kosmiczne, a przyśpieszenie to jest dopiero masakra, zwłaszcza biorąc pod uwagę wagę ok. 2 ton.

Taki mały przykład:

 

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rozwiazanie silnika nie powiem , ale ceny beda kosmiczne napewno , i tak sie zapewne nie przyjmie tzn koncerny samochodowe nie pojda w wynalazek i skutecznie ucisza ew konkurecje

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja skrzynia chodzi idealnie , chcesz stanąć na kresce ? To byłby ciekawy pojedynek benzyna vel diesel moc porównywalna , turbina i kompresor .... 270 do 290 przewaga benzyny ale moment na korzyść diesla .... Kerczi coś długo pakujesz te paczki skoro nie dzwonisz od wczoraj [emoji2]



Skończyłem późno i zapomniałem :-)

I tak Was objadę CC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Pasek dużo lżejszy wiec pewnie i masz racje , po drugie 300 koni to nie 270 , po trzecie ja nie strzelam ze sprzęgła od zera a Wy w benzynie możecie iść piecem od samego dołu , ale ze startu ruchomego chętnie stanę na kresce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.
Pasek dużo lżejszy wiec pewnie i masz racje , po drugie 300 koni to nie 270 , po trzecie ja nie strzelam ze sprzęgła od zera a Wy w benzynie możecie iść piecem od samego dołu , ale ze startu ruchomego chętnie stanę na kresce [emoji4]



My za to możemy strzelić z focha...Wiec wychodzi na jedno...a z ruchomego to już w ogóle wciągniemy Cię nosem i wyplujemy tylkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...