Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Nex pogadaj sobie z Michałem MPMOTO z podkarpacia sprowadza sprawdzone samochody. Sharks od nas  kupował B6 i jest mega zadowolony . Sam jestem na kupnie samochodu i jeśli nie wezmę samochodu od rodziny to będę gadał z Michałem ja szukam sam B6 i na prawdę jest ciężko coś kupić poniżej 20 tyś . Więc to co Kerczi wyżej pisał zgodzę się że za ładne B6 trzeba dobrze zapłacić.Poniżej masz link do jego strony

https://mpmoto.otomoto.pl/?q=&search[category_id]=&search[order]=filter_float_price%3Aasc

Edytowane przez gucio07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Słuchajcie są cztery kategorie z grubsza handlarzy

1. Kupują ładne auto ale z mega przebiegami za grosze i potem te auta u nas maja poniżej 200kkm - bo sami tego chcemy ale te auta są stosunkowo tanie.

2. Kupują uwalone auto za grosze, robią po łebkach i sprzedają i to tez te w miare tanie auta

3. Kupują auta i kombinują na akcyzie (rozbierają auta do oględzin itd) ale to raczej dotyczy droższych fur i większych pojemności

I ostatnia 4. Grupa to handlarze których jest najmniej ale przywożą auta takie jak maja być, bez cofki, nie ubite, nie umęczone itd

Ale znowu Większość z Was te auta nie interesują bo są zazwyczaj najdroższe na Allegro

Skończyły się czasy zajebistego bicia kasy na furach - często przy aucie 20-30 do 60 tys jest 2kzl zł zarobku w maxie jak się trafi dobry strzał przy droższych to 5kzl ale to max max bez kombinacji oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-vw-passat-highline-dsg-170-km-polski-salon-bezwypadkowy-okazja-ID6yPQhf.html

rozmawiałem z gościem. Po wymianie pompowtrysków w ASO, 2008 rok ale nie common rail tylko PP. Ponoć tu już nie ma problemu z pompa oleju. Cały ori lakier, jedynie tylna klapa do malowania - widać na foto. Za 22 chce oddać. Twierdzi że ze skrzynią wszystko OK, z autem również.Rozrząd 30kkm temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie moja stronę na Allegro...więcej kosztuje Skoda w tych rocznikach ...ale faktycznie taka jak ma być


http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4893903&order=m&id=149

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-vw-passat-highline-dsg-170-km-polski-salon-bezwypadkowy-okazja-ID6yPQhf.html
rozmawiałem z gościem. Po wymianie pompowtrysków w ASO, 2008 rok ale nie common rail tylko PP. Ponoć tu już nie ma problemu z pompa oleju. Cały ori lakier, jedynie tylna klapa do malowania - widać na foto. Za 22 chce oddać. Twierdzi że ze skrzynią wszystko OK, z autem również.Rozrząd 30kkm temu



A dlaczego nie ma problemu pompy? To właśnie bardziej PP niż CR chociaż i tu i tu pada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w 170km będziesz wtryski zaraz robił ale w to ogłoszenie jestem już w stanie uwierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno do 2007 był ten problem a od 2008 to poprawili, ja wiedziałem że od 2008 na CR nie ma na pewno problemów z pompą, ale nie wiem jak na Pompowtryskach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski wymieniane w ASO -akcja serwisowa ileś tam kkm do tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli w 2008 jest poprawiona pompa oleju to bym się tym autem zainteresował, klape się pomaluje to nie problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy o ktorym wspominalem ze padla mu pompa ma A3 CR wlasnie z 2008

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero w rocznikach modelowych 2010 jest poprawiona pompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mnie głowa boli :decayed:, nie ma co znaleźć, a do niedzieli pasuje mi coś kupić

Edytowane przez nex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na msze trzeba nowa fura zajechac zeby sasiady widzialy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz rocznika od 2007 wzwyż za 20K PLN to szybko nie znajdziesz. Znajomy kupił niedawno w ładnym stanie 2007 rok 2.0TDi i kosztował go 27K PLN + rejestracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/bmw-e91-320d-163-km-i6805030649.html
co myślicie o tej BMCe, strucel jak za taką kase?


Bierz, bo Ci Boseron podkupi [emoji16]

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radekst masz jakiś problem czy to twoje kulawe poczucie humoru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:

dawno mnie tu nie bylo, widze, ze temat kupna/sprzedazy samochodow sie przewija, wiec i cos ode mnie

mam na sprzedaz moje Audi A4 B6 sedan 1.9 TDI 160 KM AWX, zakupiony przez rodzicow w salonie VW Gladysz w 2001 roku, caly czas w papierach jeden wlasciciel, przebieg 237 500 km, czesc z Was je widzialo na spotach, od 2012 roku jezdzi nim moja zona, cena 20 000 zl bez negocjacji, moze nie malo jak na rocznik, ale stan i pochodzenie tez sie liczy, samochod nigdzie nie wystawiony, jak ktos zainteresowany to PW

pozdrawiam

Edytowane przez norbi3000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, nex napisał:

Radekst masz jakiś problem czy to twoje kulawe poczucie humoru?

Nie, to twoje kompleksy.

Zluzuj chlopie poslady.

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie chcesz osobiście porozmawiać o twoich, radze Ci daruj sobie. Jesteś dla mnie zbyt smarkaty. Nie podnoś cisnienia. Ignor będzie najlepszym wyjściem na twoje kompleksy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...