Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Radekst napisał:

co Ty wykorzystujesz 40gram na jedno woskowanie?! :wtf:

Tak jak mowie, u mnie ledwo ledwo cos ubylo. Ewidentnie za duzo nakladasz. Poczytaj lub poogladaj filmiki ile sie wosku naklada ;)

Może być inna konsystencja wosku czarnego i jasnego. Po skończonym woskowaniu niestety dużo pozostaje w aplikatorze wosku.

Do głowy przychodzi mi jeszcze jedno... że nie woskujesz całego auta tylko to co masz w zasięgu ręki :grin: do dachu dostajesz ręką? :decayed::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

21 minut temu, Wurger napisał:

Jeśli auto nie było glinkowane, to polecam je wyglinkować. Glinka jest tania, łatwa w "obsłudze" i jest to szybka robota. A będziesz w szoku ile syfu jeszcze wyciągnie nawet po dokładnym myciu.

Z szukaniem co kto poleca zawsze tak jest. Podjedź sobie na Płaszowską i coś Ci doradzą na miejscu chłopaki do Twojego auta.

No doradzili mi i tak dalej się zastanawiam : ) muszę poczytać jak się glinkuje co wystarczy glinkę na sciereczke z mikrofibry i tak cały samochód polerować ? A po tym woskowac ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glinke nie na sciereczke ale do ręki ;) Glinka jest jak plastelina ;)  wiec bierzesz ją do rączki , ale pamietaj robisz to na mokro i element po elemencie , lakier później jak pupka niemowlaka ;)  W Sobotę się bawiłem na Swoim Aucie ;) efekt meeeega ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, D4NTE napisał:

Może być inna konsystencja wosku czarnego i jasnego. Po skończonym woskowaniu niestety dużo pozostaje w aplikatorze wosku.

Do głowy przychodzi mi jeszcze jedno... że nie woskujesz całego auta tylko to co masz w zasięgu ręki :grin: do dachu dostajesz ręką? :decayed::evil:

nie wyobrazam sobie jak Ty w ogole jestes w stanie nabrac taka ilosc twardego wosku na aplikator (chyba ze Ty to druciakiem nakladasz?) :D

zawsze mozesz nakladac dłońmi (serio), ale tego sie bierze naprawde odrobinke a nie jakbys szpachle nakladal, jak bedziesz sie wybieral na spota to daj znac to wezme swoj smalec i zobaczysz ile zuzylem i ile nakladam :)

do dachu dostaje, co prawda po drabinie, ale siegam.

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klubowicz polecił mi http://poorboysworld.com.pl/produkt/poorboys-world-nattys-paste-wax-black/

Tamtej audi kupowałem turbo za parę zł i było :P a że teraz nowsze audi to pasuje czymś lepszym. Jeszcze mam czas, bo jakoś lipcu chce wypastować. 

Jak coś dzieki Panowie za rady  ! :hi:

Edytowane przez SharkS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Radekst napisał:

nie wyobrazam sobie jak Ty w ogole jestes w stanie nabrac taka ilosc twardego wosku na aplikator (chyba ze Ty to druciakiem nakladasz?) :D

zawsze mozesz nakladac dłońmi (serio), ale tego sie bierze naprawde odrobinke a nie jakbys szpachle nakladal, jak bedziesz sie wybieral na spota to daj znac to wezme swoj smalec i zobaczysz ile zuzylem i ile nakladam :)

do dachu dostaje, co prawda po drabinie, ale siegam.

Pany dla chcącego nic trudnego :decayed: (jak widać można zużyć dużą puchę wosku na 5 woskowań),co do wosków to ja mam Harly Wax fajny jako budżetowy i do tego 400g :wink: pod niego daje cleaner dodo i efekt w miarę fajny jak na bezpłciowy biały kolor,mam tez parę samplerów dodo https://sklep.motogo.pl/Dodo-Juice-Light-Fantastic-wosk-naturalny-30ml ,  przy umiejętnym nakładaniu wystarcza na 4-5 woskowań :wink:

Edytowane przez nimskrk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SharkS napisał:

Klubowicz polecił mi http://poorboysworld.com.pl/produkt/poorboys-world-nattys-paste-wax-black/

Tamtej audi kupowałem turbo za parę zł i było :P a że teraz nowsze audi to pasuje czymś lepszym. Jeszcze mam czas, bo jakoś lipcu chce wypastować. 

Jak coś dzieki Panowie za rady  ! :hi:

no to po turbo kazdy wosk bedzie robil robote :huh:

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś Extremo z Łużyckiej? Potrzebuje rabat na felgi :)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem tak że jeździłem paskiem b5fl 8 lat a mondeo 2 dni ale to jest jak przesiadka z malucha na mercedesa. To jest totalna odskocznia w wyposażeniu, prowadzeniu, hamowaniu, we wszystkim. Nie wiedziałem że fordy to tak dobre auta :banan:. Jestem mega mega pozytywnie zaskoczony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem tak że jeździłem paskiem b5fl 8 lat a mondeo 2 dni ale to jest jak przesiadka z malucha na mercedesa. To jest totalna odskocznia w wyposażeniu, prowadzeniu, hamowaniu, we wszystkim. Nie wiedziałem że fordy to tak dobre auta :banan:. Jestem mega mega pozytywnie zaskoczony. 



Ja bym poczekał z takimi osadami z pół roku jazdy po polskich drogach...pogadamy wtedy :-)

Chyba ze porównujesz nie biorąc pod uwagę 5 lat różnicy między autami a modelowo to nawet nie chce mi się liczyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie nie wala wam się gdzieś po garażu jakaś wiązką elektryczna VW/Audi. Obecnie przymierzam się do montażu foteli elektrycznych z pamięcią i podgrzewaniem w Oplu Vectra C mojego Ojca. Mam już z grubsza wszystko prócz pinów (piny żeńskie). Na forum Vectry jest fajny opis montażu, tyle że nikt nic modrego nie pisze na temat rodzaju pinów jakie są potrzebne, a jak ktoś już coś napisze to zaraz inni negują nie podając nic konkretnego. Na elektrodzie piszą, że piny te występują także w VAG'u, konkretnie chodzi mi o wypełnienie miejsc zaznaczonych na czerwono na załączonej fotce.  Aha nawet się nie spodziewałem, ale vectra C posiada w opcjach pamięć ustawień fotela kierowcy, lusterek zewnętrznych oraz lusterka wewnętrznego - w audi chyba tego jeszcze nie było ;)

brakujące piny.png

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie gdzie w Krakowie kupie zapach California car Scents ?

Patrze i chyba w kazdym sklepie kosmetycznym dla aut ? Szkoda ze nie kupi w każdym sklepie typu Auchan...

Edytowane przez SharkS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robie w motochemi na Slawka czasem zakupy ...polecam tanio duzy asortyment sa na allegro ale nie wiedza co to tuga do felg :mellow:... nic nie przebije gości z Płaszowskiej. Tam sa Panowie oni ci doradza za rękę poprowadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał kiedyś udać się do motochemi na centralną bo co do zapachu mają chyba najtaniej : ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za spota :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batmobil niezły ..... :)   

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow jak byś potrzebował jeszcze jakąś pomoc to możemy coś podziałać, generalnie temat jest prosty jak drut

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...