Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dla Waszej informacji:

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/radar-ktory-mocno-klamie,1282851

Tylko jedno małe sprostowanie - filmik nakręcony nie przez Policję z Krakowa, ale przez ludzi (nota bene moich znajomych), którzy się specjalizują w tym temacie. W razie kontroli tym urządzeniem dobrze zweryfikować prawdziwy pomiar :wink4:

:shocked: :shocked: :shocked:

w jakim temacie??? psiakowo-misiakowatym? :polew: :polew:

jak zweryfikować? swoim radarem? czy kręcić film z prędkościomierza? :kox:

zapytaj może tych znajomych jakie mają propozycje co do kłótni patrz:weryfikacji psiakowego sprzęta.... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

w jakim temacie??? psiakowo-misiakowatym? :polew: :polew:

jak zweryfikować? swoim radarem? czy kręcić film z prędkościomierza? :kox:

zapytaj może tych znajomych jakie mają propozycje co do kłótni patrz:weryfikacji psiakowego sprzęta.... :cool1:

Adaś, ja to się w ogóle dziwię, że Ciebie ktoś ma odwagę zatrzymać :naughty:

A wracając do tematu - można zawsze poprosić o pomiar ISKRĄ auta z włączonym silnikiem i klimą.

Na razie nie ma testów co do przekłamań w czasie jazdy, ale pewnie się niedługo pojawią i wtedy udowodnią jak to jest w czasie jazdy. W każdym bądź razie, jak będziesz miał pewność, że jechałeś np.: 80 km/h, a ISKRA będzie pokazywała 120 km/h no to chyba raczej jest błąd. Powołać się zawsze możesz na testy, które zostały wykonane, a myślę, że ta informacja szybko się rozejdzie w gronie Policji więc oni na pewno o tym będą wiedzieć.

Najprawdopodobniej ISKRY niedługo wycofają i GUM zrobi ponowne pomiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Waskiego zrobilismy bezdomnego, a siemiana usmiercilismy :evil: bloody monday :kox:

i co ja teraz zrobię [br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 20:48_________________________________________________

w jakim temacie??? psiakowo-misiakowatym? :polew: :polew:

jak zweryfikować? swoim radarem? czy kręcić film z prędkościomierza? :kox:

zapytaj może tych znajomych jakie mają propozycje co do kłótni patrz:weryfikacji psiakowego sprzęta.... :cool1:

Adaś, ja to się w ogóle dziwię, że Ciebie ktoś ma odwagę zatrzymać :naughty:

A wracając do tematu - można zawsze poprosić o pomiar ISKRĄ auta z włączonym silnikiem i klimą.

Na razie nie ma testów co do przekłamań w czasie jazdy, ale pewnie się niedługo pojawią i wtedy udowodnią jak to jest w czasie jazdy. W każdym bądź razie, jak będziesz miał pewność, że jechałeś np.: 80 km/h, a ISKRA będzie pokazywała 120 km/h no to chyba raczej jest błąd. Powołać się zawsze możesz na testy, które zostały wykonane, a myślę, że ta informacja szybko się rozejdzie w gronie Policji więc oni na pewno o tym będą wiedzieć.

Najprawdopodobniej ISKRY niedługo wycofają i GUM zrobi ponowne pomiary.

ot cała Polska :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle jakas brednia a ta zabawka :))) lachen poprostu jesli bylo by tak wadliwe to gosc co zaopatruje w to cala polske spalil by sie ze wstydu i musial by to wszystko naprawiac itd na wlasne koszta pomiajac juz ze urzadzenia te testowane byly w lodzi przez ponad rok w tvn turbo tez o tym bylo i sa mega idealne pomiary blad jest znikomy nawet z 1000 m nie wiem czy to pokazane w necie jest to samo co laser ten nowy ale gosc uzytkuje go jak sam mowi w opcji manualnej nie auto i kazdy ruch urzadzenia bo koles tym rusza dosc gwatlownie co widac rejestruje zblizenie sie do przeszkody krotym jest zafira :)))) tj tak jak z nawigacja czy GTECHEM jak ktos z tym jezdzil wystarczy ruszac reka i pomiary sa do d*py :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle jakas brednia a ta zabawka :))) lachen poprostu jesli bylo by tak wadliwe to gosc co zaopatruje w to cala polske spalil by sie ze wstydu i musial by to wszystko naprawiac itd na wlasne koszta pomiajac juz ze urzadzenia te testowane byly w lodzi przez ponad rok w tvn turbo tez o tym bylo i sa mega idealne pomiary blad jest znikomy nawet z 1000 m nie wiem czy to pokazane w necie jest to samo co laser ten nowy ale gosc uzytkuje go jak sam mowi w opcji manualnej nie auto i kazdy ruch urzadzenia bo koles tym rusza dosc gwatlownie co widac rejestruje zblizenie sie do przeszkody krotym jest zafira :)))) tj tak jak z nawigacja czy GTECHEM jak ktos z tym jezdzil wystarczy ruszac reka i pomiary sa do d*py :))))

Podsi, sorry, wiem czym się na co dzień zajmujesz, ale jesteś w błędzie.

Po pierwsze to nie jest radar laserowy czyli taki jak nowe UltraLyte LTI 20-20 tylko rosyjska ISKRA, która działa na innej zasadzie.

Urządzenia testowane były w Łodzi, ale nikt nie wpadł na taki test, a wiadomo jak to jest z testującymi i dystrybutorami, którzy "nagradzają" osoby, które testują oraz tych co wydają zezwolenia.

Gość, który zaopatruje w to Polską Policję też wie swoje - nie martw się - od jakiegoś czasu na siłę wychwala te urządzenia tylko po to żeby wcisnąć to Polakom, a wiadomo z przeszłych udanych zakupów, że Polska Policja to łyka wszystko (bez urazy, winne są osoby "z góry").

Acha, ISKRĄ przy włączeniu max mocy (regulacja 3-stopniowa) możesz zrobić pomiar z max 800 m, a pomiar prędkości pojazdu jadącego w grupie powiedzmy 3 aut na takiej odległości może być kłopotliwe czasami.

Poza tym gość, który robił pomiary i kręcił ten film ma o urządzeniach typu radary/fotoradary większą widzę niż nasi znawcyrazem wzięci więc podważanie tego, o czym napisałeś jest zdecydowanie bezpodstawne.

Przy okazji, nie myl zasady pomiaru przez GTECHa, a radaru ręcznego - radar jest przystosowany do tego, że przy pomiarze ręka drga i rusza się - gdyby tak nie było nie miałby możliwości przełączenia na funkcję pomiaru w ruchu czyli jadąc za kimś wykonuje pomiar zbliżających i oddalających się pojazdów. GTECH musi być w czasie pomiaru unieruchomiony.

Przy okazji - filmik pokazujący właśnie działanie ISKRY:

http://www.antyradary.net/movies/iskra.mpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli lukaszr pisze że koleś który kręcił ten film się na tym zna to ja w to wierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poważna sprawa, przekłamanie o tyle km/h to może dla niektórych oznaczać nawet nie utratę kilku stówek, co prawka za punkty :blink: mnie by ch..j strzelił jakbym jadąc powiedzmy 80 na 70 został zatrzymany za...110 :confused4: chore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poważna sprawa, przekłamanie o tyle km/h to może dla niektórych oznaczać nawet nie utratę kilku stówek, co prawka za punkty :blink: mnie by ch..j strzelił jakbym jadąc powiedzmy 80 na 70 został zatrzymany za...110 :confused4: chore

Mimo wszystko ja czekam aż swoje zdanie wyrazi GUM, który wydał homologację i dopuścił to do użytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie to musi mieć atest homologację kalibracje itd. w cholere jest tych norm na podtsawie których sie poźniej w sądzie udowadnia prawidłowość pomiarów które musi gwarantować dystrubutor :kox: a skoro tj. jakaś iskra a nie nowy laser to to nie jest zakupywane przez polska policje a jeśli to jakieś województwo musiało wygrać lewy przetagr gdzieś pod wschodnia granica :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli to jakies wojwwodztwo

nie jakieś a w małopolsce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jakies a w małopolsce :gwizdanie:

Akurat Kraków dostał to do użytku - sprawy zakupów to gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

hmm i w co tu wierzyć..... nie sądze żeby do użytku dopuszczone były urządzenia które powodują aż takie znaczne przekłamania :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...