Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

no teraz to pojechałes :good: :good: :good:, tylko czy beda pasowac :tongue4:

hmmmm no a niby czemu miały by nie pasować ? skoro moja fela jest taka sama jak ta z fotki pare postów wyżej ?

jak nie bedzie pasowac to Ci sprzedam te dekielki powiesisz sobie na scianie za to k.... krakanie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie bedzie pasowac to Ci sprzedam te dekielki powiesisz sobie na scianie za to k.... krakanie

KRA KRA KRA KUR....A :decayed: :decayed:

pytałem tylko bo nie wiedziałem czy ta fela ze zdjecia to ta co kupiłes czy ta ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem 17-stke a ORI to 18stki ale z tego co sie dowiadywałem dekielki pasują tylko Ci co kupowałem od nich poprostu ich nie mieli :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem 17-stke a ORI to 18stki ale z tego co sie dowiadywałem dekielki pasują tylko Ci co kupowałem od nich poprostu ich nie mieli :gwizdanie:

no i spoko :wink4: dlatego pytałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekielki zostaną wysłane jutro wiec mam nadzieję ze w Czwartek dojdą do mnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam M3 hmmm jak dla mnie za***iste :) specialnie pojechałem na testy po dziurach i teraz własnie mam komfort :naughty:

:shocked:

Tez jezdzilem na 18" w lato, i te 18" w porownaniu do 17" ROF to za***isty komfort...

a kupiłem dlatego Run Flat-a bo nie mam rezerwy :gwizdanie:

Hehe... tez do tego tak podchodzilem. Gdybym wiedzial, ze takie opony kupisz, to sprzedalbym CI swoj komplet za 400 PLN :D - bo za tyle je wlasnie puscilem.

Mi po 3000km wybily sie 2 sztuki (co jest podobno standardem w tej oponie) - przez co czulem wibracje na kierownicy i pod d*pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po 3000km wybily sie 2 sztuki (co jest podobno standardem w tej oponie) - przez co czulem wibracje na kierownicy i pod pupa.

heh dostałem własnie na tego typu efekty gwarancje :naughty: no nic zobaczymy co z tego będzie i juz k. nie obrzydaj mi :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz , dziękuję raz jeszcze za dzisiejszą przysługę... wyobrażam sobie co mówisz pod nosem jak pojawiam się na Twoim wyświetlaczu

nie jestes sobie tego w stanie wyobrazic :decayed:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 21:15_________________________________________________

dzien dobry

co tam słychac ?

CZEŚĆ

Sokół co tam z fotami dla mnie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokół co tam z fotami dla mnie???

zaraz wrzuce i Ci dam link :)

no właśnie , gdzie są foty z sylwestra? :mysli:

nie mam Twoich fot z sylwestra :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...