Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki za spota Panowie :hi:

Maggu G-tech daje rade :good:

Pochwal sie ile masz 0-100?? :naughty:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

żałuje że nie testowałem, bo aleja pokoju suchutka :disgust:

Trzeniek i tak Cie wyrucham koniu trojanski :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Trzeniek i tak Cie wyrucham

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

nex znowu masz jakieś problemy? bo nie wiem jak Ci odpowiedzieć :naughty:

Opublikowano

podziekowania dla wytrwałych :good: wiadomo o kim mówie :)

jarko pasuje idealnie :good:

Opublikowano

nex znowu masz jakieś problemy? bo nie wiem jak Ci odpowiedzieć :naughty:

no zal mi ze nie zrobilem testa :wallbash:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 21:32_________________________________________________Panowie nie wiecie gdzie najlepiej wysłac odbłyśniki (soczewki) na regeneracje powłoki ?? Żeby wytrzymały temp żarnika. Bo raz mi zregenerowali w krk w Trojanowicach to po 3 tygodniach rzekomo naniesiony lakier prozniowo, pokurczył się od temperatury i widze połowe mniej....

Opublikowano

oddaj do reklamacji

boseron :good:

Opublikowano

oddaj do reklamacji

zrobią to samo. Poszukuje zakładu który zrobi to profesjonalnie i co najważniejsze będzie to słuzyć

Opublikowano

a nowych nie można kupić?

Opublikowano
  • Autor

NEX wywal te lampy i kup ORI Valeo lub Depo :gwizdanie:

Opublikowano

a nowych nie można kupić?

nie ma gdzie. Jak by było to już bym dawno kupił. Ja mam lampy FK Automotive z soczewka pod H7 i tak są inne mocowania soczewek niż w valeo czy depo. [br]Dopisany: 01 Luty 2009, 22:09_________________________________________________

NEX wywal te lampy i kup ORI Valeo lub Depo :gwizdanie:

mialem to robic juz, ale dzis mi sie rozmyslilo jak bylem na shelu jak widzialem i depo i moje, black lepiej wygladaja :)

Opublikowano

chodziło mi o nowe lampy :wink4:

Opublikowano

chodziło mi o nowe lampy :wink4:

nie bede dawał 650zł za te same lampy jak im nic nie dolega, procz przypalonej soczewki. Mialem kupic depo zespolone, ale sie rozmyslilem, odeszla mi ochota

Opublikowano
  • Autor

ale DEPO sa łaniejsze :naughty: nie rób bety z audi :gwizdanie:

Opublikowano

ale DEPO sa łaniejsze :naughty: nie rób bety z audi :gwizdanie:

najlepiej kup bete :polew:

Opublikowano
  • Autor

najlepiej kup bete

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak tam było dzisiaj na spociku? Cuber masz ten kabelek VAGa bo chciałem sobie coś w autku sprawdzić??

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

jak tam było dzisiaj na spociku? Cuber masz ten kabelek VAGa bo chciałem sobie coś w autku sprawdzić??

Pozdrawiam

mam ale jeszcze nie zainstalowany :gwizdanie:

Opublikowano

hmmm... spoko, to jak będziesz miał czas i to zainstalujesz to daj znać to podjade.

Pozdrawiam

Jak tam może jakis wypadzik na kazika w któryś wieczór?

Ale dla mnie bezalkoholowy, bo po dwóch tygodniach bez auta, wykorzystuje każdą okazje żeby nim pojezdzić.

Nałóg o nazwie Audi jest mocniejszy od nałogu o nazwie Finlandia :> :>

Opublikowano

hmmm... spoko, to jak będziesz miał czas i to zainstalujesz to daj znać to podjade.

Pozdrawiam

Jak tam może jakis wypadzik na kazika w któryś wieczór?

Ale dla mnie bezalkoholowy, bo po dwóch tygodniach bez auta, wykorzystuje każdą okazje żeby nim pojezdzić.

Nałóg o nazwie Audi jest mocniejszy od nałogu o nazwie Finlandia :> :>

Juz sie przerazilem ze zaraz wymyslisz AUDI Made in Finland ;p[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 23:54_________________________________________________

Perfumy są dla CUBER-a :gwizdanie:

ładnie pachną :naughty:

Ładnie pachniesz...jak kiełbaska :)))

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.