Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bodajze 50. Nie wiem ktory z nich mnie zlapal

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak mi sie wydaje, ze to wlasnie tischnera. Jechalem jakby od tandety w kierunku na katowice (zakopane) i tam gdzies na wysokosci lagiewnik, duzo wczesniej przed Shell'em sa dwa fotoradary i wlasnie ten drugi jakby mrugnal. Wiem, ze nie odbilo mi sie zadne swiato, bo patrzylem w niego jak "szpok w piz..." i sk***iel blysnal - znaczy tak delikatnie mrugnal czerwonym, ale, wiem tez ze lecialem zaledwie 5 wiecej, na klimatroniku to pewnie by pokazalo jeszcze mniej, wiec manadatu chyba nie zrobia. Zwykle robi fotke jak jest 15, 20 wiecej, to nie wiem, moze zle go ustawili.

Opublikowano

zwykle robia od 31 w zwyz

Opublikowano

Tak mi sie wydaje, ze to wlasnie tischnera. Jechalem jakby od tandety w kierunku na katowice (zakopane) i tam gdzies na wysokosci lagiewnik, duzo wczesniej przed Shell'em sa dwa fotoradary i wlasnie ten drugi jakby mrugnal. Wiem, ze nie odbilo mi sie zadne swiato, bo patrzylem w niego jak "szpok w piz..." i sk***iel blysnal - znaczy tak delikatnie mrugnal czerwonym, ale, wiem tez ze lecialem zaledwie 5 wiecej, na klimatroniku to pewnie by pokazalo jeszcze mniej, wiec manadatu chyba nie zrobia. Zwykle robi fotke jak jest 15, 20 wiecej, to nie wiem, moze zle go ustawili.

niedługo się dowiesz :)

Opublikowano

ja wiem czy 2 miesiące to niedługo :)

Opublikowano

Miedzy Makro a Armii Krajowej jest 70 :wink4: Tak mi sie wydaje ze taki znak tam widnieje.A ktorys dziala bo niedawno znajomy dostal tam fotke :thumbdown:

Opublikowano

Miedzy Makro a Armii Krajowej jest 70 :wink4: Tak mi sie wydaje ze taki znak tam widnieje.A ktorys dziala bo niedawno znajomy dostal tam fotke :thumbdown:

ja tez dostałem z tamtad, tam sa chyba 3 ale działa od zawsze jeden, nie wiem który

Opublikowano

Zaraz ulubiony zakręt Pabla :naughty:

Opublikowano

Tak mi sie wydaje, ze to wlasnie tischnera. Jechalem jakby od tandety w kierunku na katowice (zakopane) i tam gdzies na wysokosci lagiewnik, duzo wczesniej przed Shell'em sa dwa fotoradary i wlasnie ten drugi jakby mrugnal. Wiem, ze nie odbilo mi sie zadne swiato, bo patrzylem w niego jak "szpok w piz..." i sk***iel blysnal - znaczy tak delikatnie mrugnal czerwonym, ale, wiem tez ze lecialem zaledwie 5 wiecej, na klimatroniku to pewnie by pokazalo jeszcze mniej, wiec manadatu chyba nie zrobia. Zwykle robi fotke jak jest 15, 20 wiecej, to nie wiem, moze zle go ustawili.

Jeszcze raz, bo widzę że ciężko troszku...

Jak miałeś 75 to na pewno mandatu za to nie dostaniesz - nawet suszarką by Cię nie zatrzymali... Przy fotoradarze można spokojnie 10-15 więcej jechać...

Jak czerwonym mrugął to Cię sprawdzał... Zdjęcie robi z fleszem - jasne światło...

Opublikowano

Tak mi sie wydaje, ze to wlasnie tischnera. Jechalem jakby od tandety w kierunku na katowice (zakopane) i tam gdzies na wysokosci lagiewnik, duzo wczesniej przed Shell'em sa dwa fotoradary i wlasnie ten drugi jakby mrugnal. Wiem, ze nie odbilo mi sie zadne swiato, bo patrzylem w niego jak "szpok w piz..." i sk***iel blysnal - znaczy tak delikatnie mrugnal czerwonym, ale, wiem tez ze lecialem zaledwie 5 wiecej, na klimatroniku to pewnie by pokazalo jeszcze mniej, wiec manadatu chyba nie zrobia. Zwykle robi fotke jak jest 15, 20 wiecej, to nie wiem, moze zle go ustawili.

niedługo się dowiesz :)

no mam nadzieje, ze nie

moze byla tam wczesniej pusta skrzynka, wstawili tam radar ustawiony badz ustawiajac na 50, a przed nim przeciez znak 70. Moze zakladali na szybko i nie dopilnowali.

Opublikowano

Raczej nie sa tak daremni zeby na 70 ustawic radara jak na 50 :evil:

Opublikowano

czuję się jakbym miał ignora...

w sumie dostałem ostatnio nowego :)

Opublikowano

Jak czerwonym mrugął to Cię sprawdzał... Zdjęcie robi z fleszem - jasne światło...

no wlasnie, uffff.... cos takiego chcialem uslyszec. gdzies, cos, kiedys obilo mi sie o uszy, ze wlasnie bierze pomiar jak jest te 5 wiecej, ale nie robi wtedy zdjecia...

juz mnie podniosles na duchu. Dzieki :good:

Opublikowano

a co się dzieje z jarko ze tak nic sie nie odzywa? tylko obserwuje :decayed:

Opublikowano

czuję się jakbym miał ignora...

w sumie dostałem ostatnio nowego :)

Jak sprawdzic czy mam jakiegos ignor?
Opublikowano

Profil: Ignorowany przez: 0 użytkownika/użytkowników

Opublikowano

Nex Ty d... s.... f.... c... j.... :naughty:

Opublikowano

i dalej cisza :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

i dalej cisza :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Masz wszystich na ignor :cool1::decayed:
Opublikowano

teee Ty się lepiej na spocie pojaw bo jezdze już od wrzesnia i jeszcze Cie nie widziałem :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.