Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a Ty Boseron co tutaj robisz o tak późnej godzinie?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pojechałbym z Tobą siemian na kawe ale w pracy siedze niestety

Opublikowano

praca nie zajac :gwizdanie:

Opublikowano

aaaa. nio tak praca praca praca... ja siedze w domu i tylko szukam pretekstu żeby sie gdzieś przejechać i nadrobić 2 tygodniowe zaległości, kiedy byłem bez auta.

Opublikowano

takie pytania na pw prosze :decayed:

Opublikowano

Tak mi sie wydaje, ze to wlasnie tischnera. Jechalem jakby od tandety w kierunku na katowice (zakopane) i tam gdzies na wysokosci lagiewnik, duzo wczesniej przed Shell'em sa dwa fotoradary i wlasnie ten drugi jakby mrugnal. Wiem, ze nie odbilo mi sie zadne swiato, bo patrzylem w niego jak "szpok w piz..." i sk***iel blysnal - znaczy tak delikatnie mrugnal czerwonym, ale, wiem tez ze lecialem zaledwie 5 wiecej, na klimatroniku to pewnie by pokazalo jeszcze mniej, wiec manadatu chyba nie zrobia. Zwykle robi fotke jak jest 15, 20 wiecej, to nie wiem, moze zle go ustawili.

ja tamtędy conajmniej 4-5 razy w tygodniu śmigam już od 1,5 roku i naszczęście nic mi nie przyszło (a ograniczenie czasem grubo przekraczam) bo musiałbym niunię sprzedać żeby to wszystko popłacić , więc albo masz bez obrazy zwidy i jesteś przewrażliwiony albo od piątku tam foto wstawili :shocked:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 05:28_________________________________________________

http://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/cam_rej.php?type=1&nr=12[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 19:12_________________________________________________http://www.dobaku.pl/mapa_krakowa.php

mam nadzieję ze te kamerki nie dokonują pomiaru prędkości i nie wystawiają mandatów :confused4:

Opublikowano

monitorują natężenie ruchu :)

Opublikowano

ciekawa propozycja , ale jeden mankament , moim zdaniem jeśli chromowane są poziome pióra , samochód wygląda "szeroko" jeśli wiesz o co mi chodzi , szukam atrap z pionowo chromowanymi piórami (co świetnie kontrastowałoby z moim ciemnym lakierem) aby niuni nadać dynamiczny drapieżny wygląd

Opublikowano

Hmmm, takie coś znalazłem. Jak mi się kiedyś nawinie coś innego to pokażę :)

Opublikowano

Koledzy w jaki sposób przerobić loga które mam w spotaci cholernie długich tabelek o excelu na zdjęcia by móc je wrzucić na forum do interpetacji:)?

Opublikowano

Koledzy w jaki sposób przerobić loga które mam w spotaci cholernie długich tabelek o excelu na zdjęcia by móc je wrzucić na forum do interpetacji:)?

skoro masz juz ladne tabelki w excelu to dajesz kopiuj/wklej do painta, pozniej zapisujesz. A nastepnie wysylasz na jakiegos fotosika - link do wklejenia dostaniesz automatycznie.

Opublikowano

Super dziękuje bardzo za pomoc już to robię.

Opublikowano

Tytus, jak tam moje logi :)

Opublikowano

Koledzy możecie podrzucić nick jakiegoś specjalisty od interpretacji logów..? DO kogo można się z tym tematem zwrócić..?

Opublikowano
  • Autor

Siema wszytskim :hi:

Opublikowano

Siema

Opublikowano
:hi: :hi: Siema wszystkim
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.