Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jarko a Ty tylko o jednym :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w okolicy łagiewnik nie ma żadnego fororadaru :wink4: ani od tischnera ani od kapelanki ani od wadowickiej ani od zakopianki :gwizdanie:

Kolega myśli o Tischnera tam gdzie był rok temu wypadek BMW E30 :) stoją dwa

Boseron jaki jest przepis o tym że na postoju nie może dłużej być zapalony silnik 10 min ? ile dokładnie i co za to jest ?

Opublikowano

zlikwidowali?[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 18:43_________________________________________________ja mowie o drodze gdzie po lewej jest kozłówek a nizej oczyszczalnia po prawej, pozniej rozjazd na A4 i na swoszowice

nex... rozbrajasz mnie... wiesz chłopie gdzie są łagiewniki? 700m od Matecznego ...

Opublikowano

Luty a ja już marzę aby się rok skończył :evil:

Opublikowano

Boderon mówił wczoraj na spocie że jak nie stoisz przy zabudowaniach to mogą Cię cmoknąć w pompe :gwizdanie:

co innego jak komuś spaliny do okna lecą, np. przy bloku

Opublikowano

Boderon mówił wczoraj na spocie że jak nie stoisz przy zabudowaniach to mogą Cię cmoknąć w pompe :gwizdanie:

co innego jak komuś spaliny do okna lecą, np. przy bloku

Tak a co ja wczoraj mówiłem że na parkingu koło bloku

Opublikowano

w okolicy łagiewnik nie ma żadnego fororadaru :wink4: ani od tischnera ani od kapelanki ani od wadowickiej ani od zakopianki :gwizdanie:

Kolega myśli o Tischnera tam gdzie był rok temu wypadek BMW E30 :) stoją dwa

ja wlasnie o tym samym pomyslalem od razu

Opublikowano

no to pisze przecież Robert że prawidłowo Ci dali :rolleyes:

Opublikowano

w okolicy łagiewnik nie ma żadnego fororadaru :wink4: ani od tischnera ani od kapelanki ani od wadowickiej ani od zakopianki :gwizdanie:

Kolega myśli o Tischnera tam gdzie był rok temu wypadek BMW E30 :) stoją dwa

ja wlasnie o tym samym pomyslalem od razu

Wiem

no to pisze przecież Robert że prawidłowo Ci dali :rolleyes:

Wiem tylko pytam o przepis ile i za ile :naughty:

Opublikowano

a skąd on ma wiedzieć? przecież nie jest od dróg tylko od joysticka :decayed:

kodeks masz w sieci :evil:

Opublikowano

a skąd on ma wiedzieć? przecież nie jest od dróg tylko od joysticka :decayed:

kodeks masz w sieci :evil:

no i od nagrywania :evil: [br]Dopisany: 02 Luty 2009, 19:01_________________________________________________jakieś studio nagrań niech otworzy :polew:

Opublikowano
  • Autor

Fotoradar jest na zakopiańskiej przed salonem Audi :gwizdanie:

Opublikowano

No to może napiszemy wszystkie gdzie są w Krakowie

Opublikowano

na armii krajowej od makro w strone centrum na pewno działa któryś :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

A tu cały kraj :cool1:

http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 19:20_________________________________________________No i chyba najlepsza mapka :)

http://www.autocentrum.pl/go/47__Mapa_punktow_kontroli_drogowej.html

Opublikowano

na armii krajowej od makro w strone centrum na pewno działa któryś :evil: :evil: :evil:

no to mnie zmartwiles,czesto tamtedy jezdze , ale nigdy nie zwalniam :wallbash:

do ilu tam jest ograniczenie ? :sorry:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.