Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AUDI Made in Finland

No to jest chyba jakiś sposób :evil: :evil: :evil:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kerczi jaka kiełbaska ? :gwizdanie:

Opublikowano

Kerczi jaka kiełbaska ? :gwizdanie:

czesiu

Opublikowano

Kerczi jaka kiełbaska ? :gwizdanie:

czesiu

Swój swego odrazu pozna :)

Opublikowano

Kerczi jaka kiełbaska ? :gwizdanie:

czesiu

Swój swego odrazu pozna :)

Osobiście tego nie znam , kumpel w pracy ma to ustawione jako dzwonek czym podnosi mi ciśnienie :gwizdanie:

Opublikowano

Kerczi jaka kiełbaska ? :gwizdanie:

czesiu

Swój swego odrazu pozna :)

Osobiście tego nie znam , kumpel w pracy ma to ustawione jako dzwonek czym podnosi mi ciśnienie :gwizdanie:

Oj, nie musisz sie tlumaczyc :)

ale spoko tolerujemy Cie, to nie Twoja wina :)

Opublikowano
  • Autor

Kerczi , dlaczego Ciebie nie było dzisiaj ? :gwizdanie:

Opublikowano

Karol , piłeś coś że pleciesz takie głupoty? :gwizdanie:

jakie tolerujemy bo nie rozumiem :mysli:

Opublikowano

KERCZI śmigał dziś na nartach :) :) :)

Opublikowano

Karol , piłeś coś że pleciesz takie głupoty? :gwizdanie:

jakie tolerujemy bo nie rozumiem :mysli:

najadłem się sniegu,

Trzeniu nie peniaj, Jaja sobie robie...

Cuber na nartach byłem...[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 00:35_________________________________________________Siemian, dla kolegi:

http://www.allegro.pl/item543331465_skrzynia_biegow_audi_2_0tdi_a6_a4_hcf_6_biegow.html

Opublikowano

oj Pablo dzięki ale troche byś miał daleko :> :>

Kurfa nie zauważyłem że napisałeś BB, sorry :decayed:

Panowie teraz jak jechałem Lublańską to koło Statoila był konkretny wypadek, Citroen AX z A4 B5 Avant, :audi: zmasakrowane znalazło się na drzewie ;( sprawdziłem czy to ktoś nie od nas :wallbash:

Opublikowano

oj Pablo dzięki ale troche byś miał daleko :> :>

Kurfa nie zauważyłem że napisałeś BB, sorry :decayed:

Panowie teraz jak jechałem Lublańską to koło Statoila był konkretny wypadek, Citroen AX z A4 B5 Avant, :audi: zmasakrowane znalazło się na drzewie ;( sprawdziłem czy to ktoś nie od nas :wallbash:

jaki kolor avanta? srebrny??

Opublikowano

jaki kolor avanta? srebrny??

Czarny lub granat, ciemno było i ciężko było dokładnie zobaczyć :(

Jak na chwile się zatrzymałem to już niebiescy przyjechali.

Opublikowano

to chyba nikt od Nas, nasi tylko na Tischnera felgi niszczą :wink4:

dobra spadam w kimono bo po 12 godzinach pracy padam ,do jutra :hi:

Opublikowano

Dzieki za spota Panowie :hi:

Maggu G-tech daje rade :good:

no problem :) Ociepli się to się umówimy na opolskiej na jakieś ścigańsko :)

Dzieki za spota Panowie :hi:

Maggu G-tech daje rade :good:

Pochwal sie ile masz 0-100?? :naughty:

pewnie z pół minuty :wink4:

Opublikowano

to chyba nikt od Nas, nasi tylko na Tischnera felgi niszczą :wink4:

:tongue4::wink4:[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 01:37_________________________________________________Ok panowie też idę w kimano bo na rano do pracy.

Dzięki za spota i miłej nocki :)

:hi:

Opublikowano

dobranoc wszystkim

Opublikowano

sijas

Opublikowano
:hi: ale kicha od poniedziałku :evil: A co poniektórym na 1 m2 :evil:
Opublikowano

no kicha i zimno :przebiegly:

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.