Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

aa tam co druga b5 przedliftowa pewnie tyle ma tylko właściciele nieświadomi, a wiesz wszystko zrobisz wymienisz lub dorezasz, wszystko z wyjątkiem Q, a to jest inna bajka co do ośki, przez ponad pół roku (tyle jest w naszym kraju dni z opadami, a trzeba liczyć, że z mokrą nawierzchnią jeszcze więcej bo przecież od razu śnieg czy deszcz nie znika) masz mocniejsze auto od tych co na papierze mają nawet 50% więcej - sprawdzałem ostatnio przy lekkich deszczykach z kilkoma typu 325 lub 1.8T i musieli kucnąć z dużym zdziwieniem, że ich dyma 90 KM (zdjąłem z tyłu napis quattro i zmieniłem z czerwonej na zwykły napis tdi - radości co nie miara), i tak to wygląda w praktyce oni mieli mocniejsze ale tylko silniki, jako całość ja mam mocniejszy samochód. Czytałem Twoje rozterki ale nie uderzałbym w Betę jak myślałeś, Euro p[owoli zaczyna tanieć, na Swoją piękną na pewno bezproblemowo znajdziesz nabywcę i b6 quattro jako baza by się mogła jakaś znaleźć (ja akurat wolałem b5, bo wygląda jeszcze bardziej niepozornie, a powoli będzie leciutko :decayed: i bez oznak zewnętrznych podkręcana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj widze że coś cichutko Tu dzisiaj. Boseron dzieki za szybkie piwko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj widze że coś cichutko Tu dzisiaj. Boseron dzieki za szybkie piwko :)

siemian ja tez dziekuje, mowie wam jaki jestem podjarany ze bede miał fotele s-line ..... chyba troche wypiłem za duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbym nazywać sie siemian :polew:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 02:20_________________________________________________dobra ide w kimono siemian gasisz dzis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 10:20_________________________________________________Boseron coś dla Ciebie :naughty:

http://moto.allegro.pl/item592091730_podsufitka_audi_a4_s_line_czarna_komplet.html

a Tutaj do sedana jak by ktoś chciał :naughty:

http://moto.allegro.pl/item590634448_podsufitka_kompletna_materialowa_audi_a4_8e0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wczoraj zakupiłem nowy wóz :naughty:

...

no to czekamy na jakas prezentacje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wczoraj zakupiłem nowy wóz :naughty:

no to czemu się nie chwalisz?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...