Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich, jeszcze nie zdazylem sie pojawic na spociku, a juz mi autko ukradli;(

Srebrna A4 w Avancie 1.9 TDI z parkingu strzezonego na os. Zlotego Wieku. Znaki szczegolne lekkie otercie tylny lewy blotnik, naklejka A4klub na tylnej szybie, fotelik dla dziecka. Pozdrawiam

kurw.a żeby juz z parkingu ;( :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Koledzy powiedzci mi czy ktoś w kraku ewentualnie z forum może mi pomóc z czymś takim

To mi napisał Rogalotti po obejżeniu logów:

Hi. Przyspiesz wałek to ma wpływ na spalanie. Zrób cos z turbo bo przeładowuje w górnym zakresie obrotów (kierownie albo zaworki tu szukaj problemu).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, jeszcze nie zdazylem sie pojawic na spociku, a juz mi autko ukradli;(

Srebrna A4 w Avancie 1.9 TDI z parkingu strzezonego na os. Zlotego Wieku. Znaki szczegolne lekkie otercie tylny lewy blotnik, naklejka A4klub na tylnej szybie, fotelik dla dziecka. Pozdrawiam

chyba dowiedziałem sie jako pierwszy bo nawet do mnie do pracy dzwoniłeś w tej sprawie tylko wtedy nie wiedziałem ze to od nas z forum :kwasny:

straszny pech, parking miał status pewnie ze nie bierze odpowiedzialności za kradzieze pojazdów tylko pytanie czy na parkingu jest szlaban wyjazdowy czy jakas brama?

co na to parkingowy lub włascicel parkingu? pytałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kur*a co się dzieje. Jedną fure próbują ukraść, drugąkradną....

ja pier**le chyba czas zakładać alarm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Hej Adam kiedy mogę się przejechać Twoja furka? :decayed:

kiedy tylko chcesz :)[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 12:57_________________________________________________

o kur*a co się dzieje. Jedną fure próbują ukraść, drugąkradną....

ja pier**le chyba czas zakładać alarm...

alarm Ci nie pomoże Pingwinie...[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 12:58_________________________________________________

Witam Wszystkich, jeszcze nie zdazylem sie pojawic na spociku, a juz mi autko ukradli;(

Srebrna A4 w Avancie 1.9 TDI z parkingu strzezonego na os. Zlotego Wieku. Znaki szczegolne lekkie otercie tylny lewy blotnik, naklejka A4klub na tylnej szybie, fotelik dla dziecka. Pozdrawiam

współczuję, miałeś zabezpieczenia jakieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy powiedzci mi czy ktoś w kraku ewentualnie z forum może mi pomóc z czymś takim

To mi napisał Rogalotti po obejżeniu logów:

Hi. Przyspiesz wałek to ma wpływ na spalanie. Zrób cos z turbo bo przeładowuje w górnym zakresie obrotów (kierownie albo zaworki tu szukaj problemu).

Pozdrawiam.

przeładowanie.... szukaj na forum tematów związanych z N75[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 13:10_________________________________________________

No właśnie co na to parkingowy?

Masz jakiś dokument świadczący że miales tam samochodór jakieś potwierdzenie?

ratuje Go tylko AC , na ogół parkingi są płatne, niestrzeżone i nic nie wskura..... płacisz za miejsce postojowe nie za pilnowanie

pojazdu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli był strzeżony to miał być ubezpieczony. Jeśli dozorowany to d*upa...

o kur*a co się dzieje. Jedną fure próbują ukraść, drugąkradną....

ja pier**le chyba czas zakładać alarm...

alarm Ci nie pomoże Pingwinie...

przydałoby się kupić tanio jakiegoś murzyna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli był strzeżony to miał być ubezpieczony. Jeśli dozorowany to d*upa...

o kur*a co się dzieje. Jedną fure próbują ukraść, drugąkradną....

ja pier**le chyba czas zakładać alarm...

alarm Ci nie pomoże Pingwinie...

przydałoby się kupić tanio jakiegoś murzyna...

...albo pingwina... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% parkingów w krakowie jest płatnych niestrzezonych i nikt mu kasy nie odda, Panowie obudzic sie i to juz ! to jest Polska :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% parkingów w krakowie jest płatnych niestrzezonych i nikt mu kasy nie odda, Panowie obudzic sie i to juz ! to jest Polska :wallbash:

co Ty wiesz :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% parkingów w krakowie jest płatnych niestrzezonych i nikt mu kasy nie odda, Panowie obudzic sie i to juz ! to jest Polska :wallbash:

a jak wisi szyld jak byk : 'parking strzeżony' to co - jest to zobowiązanie do odpowiedzialności za kradzież czy nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alarm to kiszka :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 14:14_________________________________________________trzeba zajrzeć w papiery parkingu... chore... a ten na złotego wieku całkiem profesjonalnie wyglądą... tymbardziej chore...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alarm to kiszka :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 14:14_________________________________________________trzeba zajrzeć w papiery parkingu... chore... a ten na złotego wieku całkiem profesjonalnie wyglądą... tymbardziej chore...

chodzi o ten przy Jancarza/Nagłowicka? :przebiegly:

auto miało AC? bo jesli własnie kupiłeś i auto stało na parkingu bo jeszcze nie miało AC to baardzo współczuję :confused4: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podam wam przykład :

mamy dyskoteke w której jest ochrona czyli lokal jest strzezony ale, czy jezeli komuś z gości bawiących sie w lokalu zostana skradzione powiedzmy portfel z dokumentami czy kurtka to czy lokal odpowiada za kradzież ? oczywiste ze nie . podobnie jest z prakingami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podam wam przykład :

mamy dyskoteke w której jest ochrona czyli lokal jest strzezony ale, czy jezeli komuś z gości bawiących sie w lokalu zostana skradzione powiedzmy portfel z dokumentami czy kurtka to czy lokal odpowiada za kradzież ? oczywiste ze nie . podobnie jest z prakingami.

:cool1:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 14:27_________________________________________________Polska to dziwna kraina :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...