Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Boseron jeszcze raz :oklaski: najpiękniejsze co w życiu człowieka może spotkać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja tylko na chwilke bo chciałem sie podzielić nowiną.....

dziś urodziła sie mi Wspaniała Córeczka , oczywiscie pempkówka murowana....... :notworthy: pozdrawiam

GRATULACJE, noto teraz masz wzorcowa rodzinke :naughty: Jeszcze raz GRATULUJE !!![br]Dopisany: 30 Maj 2009, 10:33_________________________________________________

Co za debile,brak mi slow... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki Boseron :)

Cuber i Przemian dzieki za wczoraj...Przemian juz wiecej nie schodz tylem :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 13:09_________________________________________________- Chcesz jagodziankę ??

- A z czym ?

- Ku...wa, z malinami !!! [br]Dopisany: 30 Maj 2009, 13:16_________________________________________________Dlaczego w dawnych czasach kobiety skakały przez ognisko?

Bo depilację wymyslono dopiero w XX wieku. [br]Dopisany: 30 Maj 2009, 13:16_________________________________________________Dwaj starsi panowie siedzą na ławce w parku i jeden pyta drugiego:

- Ile razy może Pan uprawiać seks?

- Nie więcej niż dwa - odpowiada drugi.

Po chwili ciszy pierwszy znów pyta:

- A który z nich jest lepszy?

- Myślę, że ten w czasie wiosny [br]Dopisany: 30 Maj 2009, 13:16_________________________________________________Dwóch facetów gra w golfa, chcą szybko rozegrać partię, ale przed nimi grają dwie początkujące kobiety, którym bardzo wolno idzie gra. Jeden mówi do drugiego:

- Idź do nich i zapytaj się, czy możemy je wyprzedzić?

Drugi idzie, dochodzi do połowy, zatrzymuje się i szybko wraca. Pierwszy pyta:

- Co się stało?

- Słuchaj, ty musisz iść, bo jedna z nich to moja żona, a druga to moja kochanka! Nie mogę się z nimi równocześnie zobaczyć!

- Ok, rozumiem, jasne.

Pierwszy podszedł do połowy, zatrzymał się i też wraca. Drugi pyta go:

- No, co jest?

- Jaki ten świat mały! [br]Dopisany: 30 Maj 2009, 13:16_________________________________________________Przychodzi stonoga do szewca, a on na to

- nawet mnie nie wku..wiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż kłóci się z żoną. Doprowadzony do ostateczności mówi:

- Nie, no teraz to ci powiem całą prawdę. Dziesięć lat temu gwizdnąłem na taksówkę, a nie na ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie koledzy :confused4:

a więc miałem ostrego dzwona, dachowanie do rowu po walce na drodze jakies 150m kontrowałem, wczoraj ok 22 za Wolbromiem.

audica ma specyficzne obrażenia, dachowałem przez maskę frontalnie, wylądowałem na dachu. sprasowany delikatnie jeden słupek, chyba wszystkie za wyjątkiem tylnego zderzaka no i dachu elementy karoserii do wymiany...

płyta wygląda w miarę ok, szyby wszystkie całe :blink:

koła ok, nawet powietrze nie zeszło, po maską też wyglada git, nawet chłodnice całe :blink:

najgorsza wiadomość: miałem j**ane miniAC - ubezpieczenie od kradzieży i spadającej gałęzi, więc nic mi sie nie należy :wallbash: :wallbash:

rozważam dwie opcje: deal na części albo robota

dlatego mam więc do Was prośbę - pytanie:

co robić? znacie kogoś kto by pojechał wycenił obejrzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrazy wspólczycia Biedruch... coś ostatnio Cie pech prześladuje... :confused4: :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie koledzy :confused4:

a więc miałem ostrego dzwona, dachowanie do rowu po walce na drodze jakies 150m kontrowałem, wczoraj ok 22 za Wolbromiem.

audica ma specyficzne obrażenia, dachowałem przez maskę frontalnie, wylądowałem na dachu. sprasowany delikatnie jeden słupek, chyba wszystkie za wyjątkiem tylnego zderzaka no i dachu elementy karoserii do wymiany...

płyta wygląda w miarę ok, szyby wszystkie całe :blink:

koła ok, nawet powietrze nie zeszło, po maską też wyglada git, nawet chłodnice całe :blink:

najgorsza wiadomość: miałem j**ane miniAC - ubezpieczenie od kradzieży i spadającej gałęzi, więc nic mi sie nie należy :wallbash: :wallbash:

rozważam dwie opcje: deal na części albo robota

dlatego mam więc do Was prośbę - pytanie:

co robić? znacie kogoś kto by pojechał wycenił obejrzał

Najwazniejsze, ze Tobie sie nic nie stalo, bryka to tylko kasa...

Z tego co opisales to nie za wesolo... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dobrze że Ty jesteś cały. Auto to tylko kupa żelastwa...

kurcze ciężko Ci coś poradzić... wszystko też zależy jak mocno są elementy porozbijane... napewno naprawa nie będzie tania...

pocieszające jest to że z tego co piszesz to poza blachą technicznie raczej nic nie ucierpiało.

Można spróbować go jakoś niedrogo naprawić i ewentualnie sprzedać... choć nei wiem po ile te autka chodzą...

Pozdrawiam i powodzenia życze[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 14:58_________________________________________________Biedruch może to znak aby zmienić na coś z Twojego podpisu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie jak auto jest warte pi razy oko 20k to opłaca się robić za 10??

a prawie cała blachara z lakiernikiem tyle wyjdzie, a pozostałe pierdolniki, bzdury, plastiki? hm

masakra generalnie... masakra ;(

ale jednak powiem Wam, że audi dało radę, bo to jednak kupa porządnej blachy jest...

mogłem już tu nie napisać ani pół posta...

[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 15:00_________________________________________________finansowo nie dam rady teraz kupić nic lepszego... ;(

naprawa to prawdziwa kupa forsy

sam nie wiem, obawiam się, że przez dłuższy czas rozstanę się z :audi: bądź też jeśli będzie sens go robić to zrobię na glanc pożądnie i będę upalał do usranej śmierci, bo wtedy nie opłaca sie sprzedawać... hm :(

pozstaram się jakieś foty wrzucić później

ludzie co widzieli to dachowanie - leciałem bokiem na czołówkę, udało mi się go minąć drugą kontrą (znowu srebrny Peugeot, tym razem 307) mówili że jak obrócili i wracali do mnie to zakładali że nikt sam z fury nie wyjdzie, tak to ponoć wyglądało... szczęście że jechałem sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema All :hi:

B O S E R O N G R A T U L A C J E !!!!!!!

Biedruch współczucia ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja tylko na chwilke bo chciałem sie podzielić nowiną.....

dziś urodziła sie mi Wspaniała Córeczka , oczywiscie pempkówka murowana....... :notworthy: pozdrawiam

gratuluję !!!! i pozdrawiam całą rodzinkę !!!![br]Dopisany: 30 Maj 2009, 20:45_________________________________________________witam w ogóle wszystkich :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo kepasa, jak miło Cie czytać :)

Kurcze Biedruch życze Ci żeby wszystko się udało pozałatwiać i żebyś mógł dalej się cieszyć z jazdy ładną a-czwóreczką...

Przecież musisz czymś wozić psiaka...

Powodzenia

Jak będziesz miał jakieś foty to zapodaj, bo z tego co piszesz nie wygląda to za ciekawie.

Dobrze że jesteś w 1 kawałku...[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 22:46_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=b82mvX3ywnI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...