Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

TrueOgre juz rozumiem.. :cool1:

Dzis do mnie trzeba powoli i duzymi literami.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

A nie mowilem ze PABLO nie zgasi bo sie nie zdecyduje ktorym PABLEM ma zgasic... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym poprosić nieśmiało o informację równie rzeczową ale dotyczącą godzin otwarcia jakiegoś przybytku rozkoszy (oczywiście proszę o wiadomości z tzw. drugiej ręki)

coffee shop?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym poprosić nieśmiało o informację równie rzeczową ale dotyczącą godzin otwarcia jakiegoś przybytku rozkoszy (oczywiście proszę o wiadomości z tzw. drugiej ręki)

37 - całą dobę ale wczesniej niż o 20.00 nie ma sensu, moulin rouge od 20.00 :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Ale się rozpisaliście od wczoraj :gwizdanie:

>PABLO, mam prośbę do człowieka z branży czyli Ciebie. Jest w MM taka navi Manta z BT (bodajże GPS 050 ?). Czy mógłbyś na spokojnie (nie pilne) sprawdzić jak to się komunikuje z komórką i np. jaka jest jakość rozmowy przez nią (mikrofon+wbudowany głośnik, czy da się gadać czy raczej ani nie zrozumiesz co ktoś mówi ani ciebie nie słyszą wyraźnie). Ew. dodatkowa prośba ale to już byś ją musiał wziąść do auta na 30 sekund i zobaczyć czy zmieści się w b5 pomiędzy kolumną kierownicy a panelem centralnym na szerokość (za wajhą od wycieraczek, mniej więcej na tej krótkiej listwie ozdobnej). Jakość nawigowania zwisa mi zasadniczo nacią od pietruszki, potrzebuje to używać jako zestaw handsfree. U nas w RZ w MM niestety jakiś umysłowo ociężały Czesio nie potrafił nawet uruchomić takiej co była na "wystawce", a powiedział, że nie będzie rozpakowywał następnego egzemplarza bo jest kurfa zapieczętowany tymi czerwonymi plastikowymi tasiemkami. Może masz jakiś dyżur w weekend to akureat będziesz miał zajęcie :wink4: . Z góry thx.

Jeśli nam przyjadą to Ci sprawdzę bo jak na razie już ich nie mamy ale co do BT to kiepsko to wygląda bo kumpel kiedyś sprawdzał i strasznie narzekał :)

:siema:

A nie mowilem ze PABLO nie zgasi bo sie nie zdecyduje ktorym PABLEM ma zgasic... :polew:

W sumie mogłem o 5:00 zgasić bo jakoś tak przyjechałem z imprezki ale już nie włączałem kompa :decayed:

A no tak jakiś nowy Pablo się zarejestrował u nas :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mam takie dziwne uczucie jakby była niedziela i na spota się trzeba by zbierać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mam takie dziwne uczucie jakby była niedziela i na spota się trzeba by zbierać :decayed:

Nie tylko ty :decayed:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 14:49_________________________________________________Wczorajsze.. :naughty:

d1dcfccd2bb291fbmed.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwarte :wink4:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:13_________________________________________________

:hi:

miało byc deszczowo a tu prosze :gwizdanie:

jutro nie dziś, czytaj uważnie :naughty:

pogody sie nie czyta tylko ogląda pogodynke w tv :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze.. :naughty:

d1dcfccd2bb291fbmed.jpeg

Przeżyłem kiedyś coś takiego na Mazurach :gwizdanie: dokładnie na Mamrach, na yachcie wtedy byłem :naughty:

Grześ, jak tam aura u Ciebie :?: Pada, wieje, przejaśnia się :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie trochę grzmiało ale i pokropiło, wiatr północno-wschodni, nie porywisty ale wysokie ciśnienie daje się odczuć :kox::hi:

:polew:

Dobra bo znowu meteo tutaj się zrobi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...