Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać :hi: - po drodze miałem także myślę sobie że podjadę na spota ale ku mojemu zdziwieniu :shocked: 18.15 i nikogo nie ma także szybka decyzja na mieszkanie czy czekanie i wybrałem pierwszą opcję i mam pytanko czy miał być dzisiaj spot a jak tak to o 18 czy jakaś zmiana godzinki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Powitać :hi: - po drodze miałem także myślę sobie że podjadę na spota ale ku mojemu zdziwieniu :shocked: 18.15 i nikogo nie ma także szybka decyzja na mieszkanie czy czekanie i wybrałem pierwszą opcję i mam pytanko czy miał być dzisiaj spot a jak tak to o 18 czy jakaś zmiana godzinki :mysli:

Hmmm :mysli: Ja byłem jakoś 18.25 i już było kilka autek.

Godzina bez zmian 18.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było już, świetne, to samo z impreza inny filmik 530hp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny film właśnie oglądałem "Po prostu walcz!" - polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, pewnie pupa soft k....wa :naughty:

ty jedź na hamownie lepiej :naughty:

heh no koniecznie , jestem ciekaw bardzo. [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 23:11_________________________________________________trzeniek wydaje mi sie , że pav nie ma serii ,za ładnie mu odchodzi. Ciekaw jestem mojego wyniku, najbliżej mam v techowską hamownie co wy na to??? Powie prawde????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam się hamowałem i robiłem program, i wynik jest jak najbardziej ok (to co pokazuje hamownia w porównaniu z innymi autami nex,Trzeniek,sokół itp.) to mi się zgadza wszystko, więc ja bym śmiało pojechał na twoim miejscu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeniek wydaje mi sie , że pav nie ma serii ,za ładnie mu odchodzi. Ciekaw jestem mojego wyniku, najbliżej mam v techowską hamownie co wy na to??? Powie prawde????

No ja tez musze sie upewnic czy było cos kopane w moim Q :mysli:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 23:30_________________________________________________A w V-TECH.u mają chamke do Q :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w V-TECH.u mają chamke do Q

mają , coś ok 200 zeta z tego co pamietam , jak sie pytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil:trzeba bedzie podjechac i sprawdzic.. albo moze po zwirusowaniu..?? :slina:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 23:47_________________________________________________ja się zawijam powolutku i gaszę u siebie .. dzięki pany za spota :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...