Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

No chyb amusiał miec czemu w audi nie byo silników 1,9 tdi 150 konnych a glupim golfie tak?

Bo 150ps to silnik poprzeczny a takich nie bylo w A4 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

No i okazało się, kolektor wydechowy peknięty i turbo pęknięte :evil:. Dziś kupiłem z angola Paska 1.8 T AEB Turbo i kolektor, zapłaciłem 700 turbo + 150 kolektor, chyba dobra cena hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

:hi:

Panowie dzis poznalem goscia z Krakowa, ktory ma ciekawe rzeczy do sprzedania do audi a4 b6, min.: zderzak hofele, felgi, hamulce s4, zawieszenia sportowe itp. Zapowiadal ze w niedziele pojawi sie na spocie. Chce on jak najszybciej sprzedac te graty. Jak ktos bylby chetny to wie gdzie spoty sie odbywaja. W niedalekiej przyszlosci wiecej szczegołow powinno sie pojawic w dziale sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No i okazało się, kolektor wydechowy peknięty i turbo pęknięte :evil:. Dziś kupiłem z angola Paska 1.8 T AEB Turbo i kolektor, zapłaciłem 700 turbo + 150 kolektor, chyba dobra cena hmm?

No ciekawe w jakim stanie turbo :) Jak dobry stan to cena ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No i okazało się, kolektor wydechowy peknięty i turbo pęknięte :evil:. Dziś kupiłem z angola Paska 1.8 T AEB Turbo i kolektor, zapłaciłem 700 turbo + 150 kolektor, chyba dobra cena hmm?

No ciekawe w jakim stanie turbo :) Jak dobry stan to cena ok

Wyglada ok, nie popękane itd, gruszka sprawna, jutro bede wiedzial jak chodzi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem podłamany dziś mnie koleś objechał gofem 4 wyglądał całkiem normalnie ale zapierdzielał okrutnie ja mam 140 kucy a on mnie tak bez większego problemu wyprzedził i nawet mu dymka nie puścił i też TDI. :shocked:

po Bielsku jeździ też taki "zwykły" golf 4 a przypuszczam że objechałby nas wszystkich...

4xx_do_przodu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro bede wiedzial jak chodzi

Czyli najwazniejsze sie dowiesz :) Siemian a to nie jest Patryka Golf 4xx?? A nie bo to oska jest na foto :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro wieczór będe miał auto to napisze co i jak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem podłamany dziś mnie koleś objechał gofem 4 wyglądał całkiem normalnie ale zapierdzielał okrutnie ja mam 140 kucy a on mnie tak bez większego problemu wyprzedził i nawet mu dymka nie puścił i też TDI. :shocked:

he, he podobno w Rzeszowie (zwłaszcza po deszczu) też jest stara b5 , nawet nie obniżona i felgi ma takie zwykłe 16-tki, wg napisów na klapie ośka 90PS i niektórych objeżdża w 530-tkach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil masz jutro czas do południa ?

mam

jadę do huty się zatankować, może byśmy się spotkali, oglądnałbym fure twoją i poprosił o zvagowanie bo jakaś kontrolka się mi zapala co ty na to ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil masz jutro czas do południa ?

mam

jadę do huty się zatankować, może byśmy się spotkali, oglądnałbym fure twoją i poprosił o zvagowanie bo jakaś kontrolka się mi zapala co ty na to ?

spoko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...