Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Potrzebuje coś kupić młodemu aby sobie grał,/konsolę ?\,nie znam się i niczym nie gram.Może coś doradzicie ma 6 lat [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 19:28_________________________________________________

http://img142.imageshack.us/img142/9334/544e35ce0daa.png

co się dzieje na tym świecie :shocked: :shocked: :shocked::decayed:

:shocked: :shocked: :shocked:

:shocked:

W poniedziałek mają przyjechać limitowane serie PS3 z dyskiem 250GB i jakimiś grami za ok 1299zł, w pt na nocnych zakupach w MM wszystkie poszły w ciągu 3h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje coś kupić młodemu aby sobie grał,/konsolę ?\,nie znam się i niczym nie gram.Może coś doradzicie ma 6 lat [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 19:28_________________________________________________

http://img142.imageshack.us/img142/9334/544e35ce0daa.png

co się dzieje na tym świecie :shocked: :shocked: :shocked::decayed:

:shocked: :shocked: :shocked:

:shocked:

W poniedziałek mają przyjechać limitowane serie PS3 z dyskiem 250GB i jakimiś grami za ok 1299zł, w pt na nocnych zakupach w MM wszystkie poszły w ciągu 3h...

a mozesz mi odłożyć [br]Dopisany: 29 Październik 2009, 08:56_________________________________________________cholera nie zapłaciłem Fotosikowi i mi zdjęcia polokowali :evil: jest coś innego :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 08:58_________________________________________________http://moto.pl/MotoPL/1,90109,7194738,Nowy_bat_na_kierowcow_.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

te zegary to nie wiem z ktorej strony podobne do audi

ja tam widze, ze blizej tym zegarom do A8 niz do beemki, chodzi o uklad nie o bajerki, wczesniejsze zegary bmw mialy swoje widzimisie (np spalanie chwilowe/temp/paliwo) w zegarach rpm i km/h

zreszta wejdz do A8 D3 jak jest ciemno na zewnatrz i sam sobie odpowiedz i tu juz nawet nie o zegar chodzi tylko o caly srodek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :wink4:

:hi:[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 13:27_________________________________________________

zapomniałem napisać że jakiś skurw... wgniutł mi błotnik pod marketem i przerysował zderzak :disgust:

trza bylo umowic sie na filmik z kamerki, zazwyczaj pech chce, ze nic nie widac ale kto wie, moze bylbys pierwszy...

byłem pytał, nic nie widać :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Spoko wąski jak przyjadą to odłożę :)

Cuber coś nie dojechałeś :gwizdanie:

a to Ty nie jesteś w M1 :mysli:

:polew: :polew: :polew: joke oczywiscie , nie dałem rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...