Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Pablo jak ja slysze te wszystkie pomysly kolegi...skoro go stac na auto za 40k to nie kupi odrazu i nie ubezpieczy?? tylko kupuje jakies za 12k na pol roku??

a co przez pol roku stanie sie KUBICA? i to jeszcze przez lato bo zanim sie zdecyduje to bedzie juz lato - i akurat kupi na zime?

Albo nie pisz co wymysla, albo go nie sluchaj bo wg mnie to wali w preta, przynajmniej powiedzialby ze stac go na takie auto i ze takie kupuje a nie wymyslal historie swiata. Juz widze jak na pol roku konieczny jest gaz, ile zrobi? przy dobrych wiatrach 10kkm??

Ja tez na 5 lat kupilem a4 zeby sie podszkolic bo potem kupie a6 :polew: :polew: :polew:

P.S. gaz z belgii i holandii to z ktorej strony jest montowany nie ma zadnego znaczenia, minus jest taki ze bedzie musial kupic redukcje bo inne zlacze jest i bedzie musial za kazdym razem podac do uzupelnienia zbiornika.

:good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Siemian nie byles czasem u Wojtka? nie wiesz czasem jak tam moje Pasciuchy??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian nie byles czasem u Wojtka? nie wiesz czasem jak tam moje Pasciuchy??? :)

składają się ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian nie byles czasem u Wojtka? nie wiesz czasem jak tam moje Pasciuchy??? :)

składają się ? :decayed:

no mam nadzieje :) bo ilez juz mozna, pewnie za chwile bede robil sprzeglo i dwumas :embarrassed::kox:

David zalozyles TURBO??? :evil: :evil: :evil:

Kiedy jedziemy na korekte??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie załozył jeszcze i z tego co wiem jest do sprzedania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbo najprawdopodobniej trafi do mnie :evil: :evil: :evil:

Kerczi jutro będe najprawdopodobniej u Wojtka to popatrze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemuz to tak???? czemu nie zaklada??

bo jest pod inny tłumik powietrza i bedzie szukał z b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spota :hi:

Tomek dzięki za wyrezanie czujnika temperatury nawiewu :wink4:

Dawid dzięki za dobre chęci :wink4:

Pablo dzięki za uścisk dłoni :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemuz to tak???? czemu nie zaklada??

bo jest pod inny tłumik powietrza i bedzie szukał z b8

to przeciez jest taka sama do a5 co b8 - roznia sie tylko tlumikiem szmerow...i w najgorszym przypadku niech tylko wymieni bałwanka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemuz to tak???? czemu nie zaklada??

bo jest pod inny tłumik powietrza i bedzie szukał z b8

to przeciez jest taka sama do a5 co b8 - roznia sie tylko tlumikiem szmerow...i w najgorszym przypadku niech tylko wymieni bałwanka...

ale woli kupic turbie pod taki tłumik jak ma, bo do tej nie bedzie pasował. u nas to nie ma róznicy a w b8 tłumik masz montowany do turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian nie byles czasem u Wojtka? nie wiesz czasem jak tam moje Pasciuchy??? :)

składają się ? :decayed:

no mam nadzieje :) bo ilez juz mozna, pewnie za chwile bede robil sprzeglo i dwumas :embarrassed::kox:

David zalozyles TURBO??? :evil: :evil: :evil:

Kiedy jedziemy na korekte??

jeszcze nie :gwizdanie:

a czemuz to tak???? czemu nie zaklada??

tlumik szmerow do tej musi byc metalowy, a ja mam plastikowy. Tlumik kosztuje kolo 300zl.

Myslalem co zrobic, znalazlem w cenie nastepne, takze lepiej mi sprzedac to i kupic pasujace bez wymiany tlumika szmerow tym bardziej ze nowe bedzie kolo wtorku a ja wracam w srode :wink4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 00:06_________________________________________________

dzięki za spota :hi:

Tomek dzięki za wyrezanie czujnika temperatury nawiewu :wink4:

Dawid dzięki za dobre chęci :wink4:

Pablo dzięki za uścisk dłoni :wink4:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za spota było jak zawsze wesoło :decayed:

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 00:28_________________________________________________

Pablo jak ja slysze te wszystkie pomysly kolegi...skoro go stac na auto za 40k to nie kupi odrazu i nie ubezpieczy?? tylko kupuje jakies za 12k na pol roku??

a co przez pol roku stanie sie KUBICA? i to jeszcze przez lato bo zanim sie zdecyduje to bedzie juz lato - i akurat kupi na zime?

Albo nie pisz co wymysla, albo go nie sluchaj bo wg mnie to wali w preta, przynajmniej powiedzialby ze stac go na takie auto i ze takie kupuje a nie wymyslal historie swiata. Juz widze jak na pol roku konieczny jest gaz, ile zrobi? przy dobrych wiatrach 10kkm??

Ja tez na 5 lat kupilem a4 zeby sie podszkolic bo potem kupie a6 :polew: :polew: :polew:

P.S. gaz z belgii i holandii to z ktorej strony jest montowany nie ma zadnego znaczenia, minus jest taki ze bedzie musial kupic redukcje bo inne zlacze jest i bedzie musial za kazdym razem podac do uzupelnienia zbiornika.

Wiesz stać go nawet na A6 C6 ale skoro tak chce zrobić z tą kolejnością samochodów to już nie mi oceniać :decayed:

Czyli mówisz że inny jest wlew do gazu i będzie musiał przy tankowaniu go zakładać :mysli:

No widzisz o tym też nie słyszałem :decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 00:31_________________________________________________

Pablo dzięki za uścisk dłoni :wink4:

1280442572byekhart500.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(............) roznia sie tylko tlumikiem szmerow...i w najgorszym przypadku niech tylko wymieni bałwanka...

:> ale gadka ktoś nie grypsujący to pewnie :shocked: [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 00:44_________________________________________________

Myslalem co zrobic, znalazlem w cenie nastepne

taniej niż ta bo wygląda autentycznie młodo i goście są z twoich okolic

http://allegro.pl/turbosprezarka-audi-a3-nowy-model-2-0-tdi-idealna-i1405881427.html

nie wiem tylko czy w A3 nie są inaczej wyprowadzenia :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(............) roznia sie tylko tlumikiem szmerow...i w najgorszym przypadku niech tylko wymieni bałwanka...

:> ale gadka ktoś nie grypsujący to pewnie :shocked: [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 00:44_________________________________________________

Myslalem co zrobic, znalazlem w cenie nastepne

taniej niż ta bo wygląda autentycznie młodo i goście są z twoich okolic

http://allegro.pl/turbosprezarka-audi-a3-nowy-model-2-0-tdi-idealna-i1405881427.html

nie wiem tylko czy w A3 nie są inaczej wyprowadzenia :mysli:

tego tez nie wiem, ale wiem ze musi byc z zolta tabliczka, nie niebieska :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 08:05_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1688907,0,1,ziemia-pochlonela-samochody,wiadomosc.html

Pablo nie Twoja ta A4 w tym dole :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całe szczęście stare auta a warsztat pokryje szkody z ubezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie, przed wczoraj urodziła się moja córeczka, jest malutka 2,8 kg ale zdrowa a ja jestem szczęśliwym tatusiem :radocha:

Gratulacje

:hi: wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...