Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Wy to tylko narzekać potraficie... :kox:

Marek odstaw towar na jakiś czas albo przestań puszczać bąki podczas słuchania muzy :kox: to się może obudzisz w rzeczywistości która nas otacza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:wallbash: co za szelmy ale kolo też naiwniak jak miał ok.135PS to uwierzył po bucie że jest 260PS jeśli na rolkach wyszło że ma prawie tyle samo co wcześniej miało być:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: co za szelmy ale kolo też naiwniak jak miał ok.135PS to uwierzył po bucie że jest 260PS jeśli na rolkach wyszło że ma prawie tyle samo co wcześniej miało być :mysli:

A czytałeś temat :?:

Ktoś tam pisał że mu jakiś kolo ze sklepu polecał podobny serwis...

Wydaje mi się że tu było podobnie...

Koleś niczego nie świadomy za bardzo, ktoś mu polecił ( dobry kolega/mechanik ) i tak trafił do "serwis tjuningu" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada :wallbash: Takich gości powinni pod mur i jaja obcęgami ukręcać :thumbdown:

Choć z drugiej strony - TAKIE RZECZY TYLKO W ERZE :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie trzeba być idiotą by wierzyc w coś takiego :wallbash: :wallbash: :wallbash: i nie brac FV aby miec gwarancje i potwierdzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Krakusy, chwila przerwy w mroznej Szwecji :wink4:

:hi: panią :)

Kiedy przytulisz chłopaków na spocie bo ostatnio wszyscy tak marznęli :gwizdanie: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Krakusy, chwila przerwy w mroznej Szwecji :wink4:

:hi: panią :)

Kiedy przytulisz chłopaków na spocie bo ostatnio wszyscy tak marznęli :gwizdanie: :D

jak zmadrzeja i spoty beda robic w zimie w pomieszczeniach zamknietych a nie na wygwizdowie :gwizdanie:

a powaznie dopiero w wakacje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie trzeba być idiotą by wierzyc w coś takiego :wallbash: :wallbash: :wallbash: i nie brac FV aby miec gwarancje i potwierdzenie

no niestety głupich i naiwnych nie sieją sami rosną tym bardziej że jak gość robił tjuning na 260PS to chyba powinien sobie zdawać sprawę jak auto powinno chodzić

co do FV to 1600zł drogą nie lata oczywiści jakbym miał wydruk z hamowni wy macie FV z V-techu :cool1:

jak zmadrzeja i spoty beda robic w zimie w pomieszczeniach zamknietych a nie na wygwizdowie :gwizdanie:

po powrocie ze Szwecji to powinnaś wpaść na spota w bikini bo takie mrozy jak u nas to u nich sobie chodzą w klapkach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy macie FV z V-techu

macie + Certyfikat :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do konca, tez marzna teraz i narzekaja ze im zimno :kox:

chyba murzyny

macie + Certyfikat :naughty:

a jakby trzeba było dać za FV 1600zeta też byś dał oczywiście mając wydruk z hamowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: jak mozna nie poczuć 135 to nie 260 PS - jakiś głąb z tego gościa nie chce mi sie w to wierzyć.

ale jak ktoś jeleń to niech płaci :wallbash: nie żal mi gościa idioty

p.s. ja tam sie ciesze ze coraz fajniejsze furacze jezdzą pod niebieską banderolą przynjamniej era polonezów i starych pasków poszła w niepamięć. :wink4:fakt cc im nie potrzebny ale lans musi być :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...