Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

hhehe tez oglądam i przełączam na Zagłebie vs Lech tez cienizna

ps. Ballentines + Pepsi robi robotę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: czesc Koledzy taka piękna pogoda a człowiek musi w pracy siedzieć :confused4:

Ale łączę się z Tobą w bólu :drunk:

Ja też się łączę :wink4:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 21:20_________________________________________________Tranzit prawie wyrwaliśmy ten telewizor :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Panowie chce kupić RNS-a, nie interesowałem się tym za bardzo, moglibyście mi powiedzieć co do mojego paska będzie pasować?

Czy coś takiego jak to? http://allegro.pl/radio-cd-vw-golf-bora-passat-polo-gps-rns-navi-kod-i1560510816.html

czy lepiej kupić nie oryginała jakiegoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tranzit prawie wyrwaliśmy ten telewizor :polew::kox:

Pablo... Nie Tranzit - tylko TRANSIT :wallbash: A telewizor załatwił mi jeden dobry człowiek z forum. Nie powiem że to MIODZIO żeby nie robić kryptoreklamy :decayed:

nie róbcie smaka bo zejde po flache :decayed:

A schodź :D Jak zamówisz Panów żeby mnie przywieźli dobrowolnie na Siem...ego to napijemy się razem, bo żona daleko daleko :kox:

TRAORE MÓJ IDOL!! Zagłębie - Lech 1-0 :decayed:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 22:11_________________________________________________

Cześć. Panowie chce kupić RNS-a, nie interesowałem się tym za bardzo, moglibyście mi powiedzieć co do mojego paska będzie pasować?

Czy coś takiego jak to? http://allegro.pl/radio-cd-vw-golf-bora-passat-polo-gps-rns-navi-kod-i1560510816.html

czy lepiej kupić nie oryginała jakiegoś

Gdybym do swojego auta kupował, to wolałbym dołożyć troche i kupić oryginał. Nieoryginały markowe będą w niewiele niższych lub porównywalnych cenach. O nieoryginałach niemarkowych nie chce mi się pisać. Poza tym wyglądem mogą nie pasować do konsoli środkowej...

Ale zrobisz jak zechcesz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym do swojego auta kupował, to wolałbym dołożyć troche i kupić oryginał.

Chodzi o to że oryginał kupisz taniej niż podróbe. Nie chodzi w tym momencie o cene tylko co kupić bo nie siedze w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Panowie chce kupić RNS-a, nie interesowałem się tym za bardzo, moglibyście mi powiedzieć co do mojego paska będzie pasować?

Czy coś takiego jak to? http://allegro.pl/radio-cd-vw-golf-bora-passat-polo-gps-rns-navi-kod-i1560510816.html

czy lepiej kupić nie oryginała jakiegoś

Gdybym do swojego auta kupował, to wolałbym dołożyć troche i kupić oryginał. Nieoryginały markowe będą w niewiele niższych lub porównywalnych cenach. O nieoryginałach niemarkowych nie chce mi się pisać. Poza tym wyglądem mogą nie pasować do konsoli środkowej...

Ale zrobisz jak zechcesz :hi:

Te nie oryginały markowe oferują znacznie więcej jak oryginały... Do takiego B5 lub też paska również B5 nawet bym się nie wygłupiał z jakimiś dziwnymi starymi oryginałami :wink4:

BTW Dzięki chętnym za pomoc z vagowaniem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber-ku, nie znam się na tym. Co polecasz kupić?

Boseron, hej, leci powolutku, właśnie się wybieram na giełdę do gliwic w niedziele ale najpierw muszę wiedzieć po co :-) [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 22:33_________________________________________________jarko, co byś polecił kupić? powiedzmy do tysiaka jestem coś w stanie kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber-ku, nie znam się na tym. Co polecasz kupić?

W tym co napisał Jarko jest bardzo duzo racji :good:

ps. Ja jestem zwolennikiem ORI rzeczy wiec kupił bym to co było ORI w Pasku fakt ze to juz baaardzo stara technologia no ale ORI :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szperaj i szukaj - na allegro jest tego trochę...

Jakiś pionek, jvc... Cokolwiek kupisz będzie to znacznie lepszy sprzęt jak ten z Twojego linka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zwolennikiem ORI rzeczy wiec kupił bym to co było ORI w Pasku fakt ze to juz baaardzo stara technologia no ale ORI :gwizdanie

http://allegro.pl/radio-cd-vw-golf-bora-passat-polo-gps-rns-navi-kod-i1560510816.html

chodzi Ci o ten link który podałem wyżej? Czy do tej navi się da wgrać język PL?? A i co najważniejsze czy można wrzucać tu płyty audio z muzyką i je czyta czy konieczna jest zmieniarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te RNS-e co do audi wchodzą do paska nie podejdą :mysli:

Raz że nie do 1tyś zł, dwa na pewno nie będzie tak dobrze wyglądał jak w A4, a trzy to po co ma przepłacać za sprzęt który i tak mu nie będzie wizualnie za bardzo pasował i będzie znacznie uboższy w różne opcje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak Cuber napisał jestem zwolennikiem ORI. Wolę mieć uboższy i gorszy sprzęt który będzie fajnie komponował się z resztą niż wypasa który będzie mnie raził w oczy. A kolega zrobi jak zechce (albo inaczej - lobby którego z nas będzie mocniejsze) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce to ori kupić co podałem linka , tylko chciałbym wiedzieć czy to odtwarza płyty cd z muzyką czy konieczna jest zmieniarka, oraz co z językiem polskim i na jakiej zasadzie wgrywa się mapy bądź odczytuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego włąsnie używam concerta II , moze i nie jest najnowszym wynalazkiem ale gra bardzo dobrze zwłąszcza na Bose daje rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...