Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

wymysliliscie...wielu osobom bylo bez roznicy czy wt czy czw. Mozna bylo zrobic ankiete czy komus wtorek nie odpowiada...tak sa juz 3 osoby ktore raczej sie nie pojawia na spotach...

Karolku, no ale wynik ankiety nie jest wynikiem z kosmosu :cool1: 19 do 12 na Czwartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

wymysliliscie...wielu osobom bylo bez roznicy czy wt czy czw. Mozna bylo zrobic ankiete czy komus wtorek nie odpowiada...tak sa juz 3 osoby ktore raczej sie nie pojawia na spotach...

Karolku, no ale wynik ankiety nie jest wynikiem z kosmosu :cool1: 19 do 12 na Czwartek

A może to wszystko wypośrodkować... Jest jakimś wyjściem żeby w jednym tygodniu zrobić spota w czwartek a w następnym we wtorek. I tak na zmiane. Osoby którym dzień był bez różnicy - dostosują się, reszta będzie albo w jednym tygodniu albo w drugim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

wymysliliscie...wielu osobom bylo bez roznicy czy wt czy czw. Mozna bylo zrobic ankiete czy komus wtorek nie odpowiada...tak sa juz 3 osoby ktore raczej sie nie pojawia na spotach...

Karolku, no ale wynik ankiety nie jest wynikiem z kosmosu :cool1: 19 do 12 na Czwartek

A może to wszystko wypośrodkować... Jest jakimś wyjściem żeby w jednym tygodniu zrobić spota w czwartek a w następnym we wtorek. I tak na zmiane. Osoby którym dzień był bez różnicy - dostosują się, reszta będzie albo w jednym tygodniu albo w drugim...

tylko kto to ogarnie :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję aby Pabla zrobić odpowiedzialnym za spoty :) będzie wszystkich informował gdzie co i kiedy ,jest najlepiej poinformowanym człowiekiem -ma do wszystkich nr. :gwizdanie:

Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 09:52_________________________________________________

:hi:

Panowie obczajcie to: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=7256 :naughty: :naughty:

trzeba się logować :kwasny:

ano [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 09:52_________________________________________________montujesz sprzęt :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie musi tego ogarniać... Wystarczy wkleić kalendarz z zaznaczonymi terminami spotów w pierwszym poście pod postem który jako pierwszy pokazuje się na każdej stronie... Poza tym w kalendarzu tym możnaby zaznaczać jakieś inne ważniejsze daty. Na przykład urodziny userów, terminy zlotów letnich i zimowych, terminy zlotów odbywających się w okolicy (np. youngtimerów), itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie musi tego ogarniać... Wystarczy wkleić kalendarz z zaznaczonymi terminami spotów w pierwszym poście pod postem który jako pierwszy pokazuje się na każdej stronie... Poza tym w kalendarzu tym możnaby zaznaczać jakieś inne ważniejsze daty. Na przykład urodziny userów, terminy zlotów letnich i zimowych, terminy zlotów odbywających się w okolicy (np. youngtimerów), itp.

no jest to pomysł :mysli: tylko kto to będzie uzupełniał ??? nie ma takiej osoby /Pablo /kto jest praktycznie cały czas na forum i wszystko wie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie musi tego ogarniać... Wystarczy wkleić kalendarz z zaznaczonymi terminami spotów w pierwszym poście pod postem który jako pierwszy pokazuje się na każdej stronie... Poza tym w kalendarzu tym możnaby zaznaczać jakieś inne ważniejsze daty. Na przykład urodziny userów, terminy zlotów letnich i zimowych, terminy zlotów odbywających się w okolicy (np. youngtimerów), itp.

no jest to pomysł :mysli: tylko kto to będzie uzupełniał ??? nie ma takiej osoby /Pablo /kto jest praktycznie cały czas na forum i wszystko wie

Nie musi być takiej osoby co cały czas na forum siedzi. Po prostu jedna osoba z uprawnieniami będzie uzupełniać kalendarz a wszyscy którzy będą mieli jakieś sugestie jaki termin zaznaczyć - będą tej osobie pisać PW z prośbą o zaznaczenie konkretnej daty... Wszyscy zatem będą mieli wpływ na to co zostanie tam umieszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie obczajcie to: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=7256 :naughty: :naughty:

trzeba się logować :kwasny:

Nie trzeba. Jak ktoś chce mogę podesłać ściągniętą stronkę.

Chcę taką koleżankę mieć coby mi moją :audi: tak wypieściła... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie PABLO VIP-a to będzie siedział 24h na forum i ogarniał :naughty: :naughty:. A tak serio to PABLO z tego co widzę się bardzo angażuje, nie myśleli co poniektórzy aby mu załatwić VIp-a?? Na pewno byłby szczęśliwy bo to jego skryte marzenie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie obczajcie to: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=7256 :naughty: :naughty:

trzeba się logować :kwasny:

Za pierwszym razem wlazłem bez logowania, a teraz już nie mogę :mysli:

Nikt nie musi tego ogarniać... Wystarczy wkleić kalendarz z zaznaczonymi terminami spotów w pierwszym poście pod postem który jako pierwszy pokazuje się na każdej stronie... Poza tym w kalendarzu tym możnaby zaznaczać jakieś inne ważniejsze daty. Na przykład urodziny userów, terminy zlotów letnich i zimowych, terminy zlotów odbywających się w okolicy (np. youngtimerów), itp.

Kalendarz albo zwyczajnie daty napisać. Generalnie ja już od dawna twierdzę że taki obrazek jak mamy w pierwszym poście to średnia sprawa, lepiej wrzucić konkret informacje jak mają w innych wątkach spotowych...

Jedyne co to jesteśmy wyjątkowi na całe forum z tym obrazkiem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywista oczywistosc :naughty: :naughty:

Odnosnie Pablo ...sluszna uwaga. Dzialacz partyjny pierwszoplanowy . 1/4 miesiecznej pensji idzie na smsy zeby podniesc frekwencje na spotach , badz co badz podziwiam :decayed: :decayed:

p.s. no pierwszy post za duzo mi nie mowi, mogloby byc tam wiecej informacji w zwijaku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. no pierwszy post za duzo mi nie mowi, mogloby byc tam wiecej informacji w zwijaku .

Zwijaki tu nie działają niestety, poza tym baaaaaaaaardzo dużo osób nie potrafi ich używać :gwizdanie:

Trzeba to tak zrobić żeby dużo miejsca nie zajmowało, a było treściwie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...