Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Witam nigdy nie byłem na spocie. Prawdopodobnie będzie to mój I raz. mam pytanie czy ktoś będzie miał Vag-a bo mam troszkę problemów z autkiem a wtych tematach jestem troszkę zielony. Pomożecie Towarzysze??? :mysli:

Witaj, Przyjedż do pomożemy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nigdy nie byłem na spocie. Prawdopodobnie będzie to mój I raz. mam pytanie czy ktoś będzie miał Vag-a bo mam troszkę problemów z autkiem a wtych tematach jestem troszkę zielony. Pomożecie Towarzysze??? :mysli:

Witamy, na spota oczywiście zapraszamy i nie tylko po to co by autko Vagiem przelecieć :tongue4:

Ale jak już Ci tak bardzo zależy to pewnie ktoś będzie miał i zapewne pomoże :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przyjadę i głównie nie po to by autko vagiem przelecieć ale własnie żeby pooglądac wasze furki i w końcu was poznać bo dużo już pomogliście mi na forum. Jeszce raz dziękuję za pomoc i do zobaczenia. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sugestie aby pod swoim profilem napisac imię.Tak będzie łatwiej na spocie rozmawiać początkującym :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sugestie aby pod swoim profilem napisac imię.Tak będzie łatwiej na spocie rozmawiać początkującym :mysli:

U mnie po długim namyśle, jednak z nicka można wywnoiskować moje imię :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz Robercik :decayed: Tylko jak ktoś nowy przyjedzie i każdy się po imieniu przedstawi, albo jeszcze lepiej niektórzy nickiem to już w ogóle koleś będzie pół roku dochodził who is who...

Ja tam wolę żeby nicków samych używać, troszkę łatwiej jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale czsami spotykamy się prywatnie i co?? po nicu? a jak się przestawiasz na spocie to i tak wszystkich nie zapamietasz. :)

Tak tylko sobie napisałem ,takie ułatwienia,a kto z tego skorzysta jego sprawa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...