Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie skoro podpisali Acta to juz nie można nic ściągać z netu :mysli: jak to jest , wszędzie mówią ze chodzi im o piratów na dużą skale a w praktyce jak to wygląda :mysli: mozna ściągać mp3, gry, filmy itp czy nie ryzykować.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie skoro podpisali Acta to juz nie można nic ściągać z netu :mysli: jak to jest , wszędzie mówią ze chodzi im o piratów na dużą skale a w praktyce jak to wygląda :mysli: mozna ściągać mp3, gry, filmy itp czy nie ryzykować.....?

Napisz najlepiej tutaj :arrow2:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=240146.210

Ciężko powiedzieć jak będą na to patrzeć, jeśli zlokalizują osobę która będzie teraz nadmiernie ściągać z toreentów gry :naughty: filmy itd to prawdopodobnie że odwiedzą tą osobę panowie z mundurami.

Wczoraj kumpel cały dzień ściągał gry na iksa do momentu zanim to podpisali, teraz już się boi i nie ściąga :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno od podpisania do wejścia w życie jeszcze duzo czasu upłynie, najpierw głosowanie jeszcze w Sejmie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!! OSTRZEŻENIE !!!! - do posiadaczy aut,

W ostatni Weekend w Piątkowy wieczór zaparkowaliśmy na publicznym parkingu.

Jak wyjeżdżaliśmy z parkingu to zauważyłem naklejkę na tylnej szybie.

Na szczęście kolega powiedział mi żeby się nie zatrzymywać, bo ktoś może czekać aż ja wysiądę z samochodu Po dojechaniu do domu zdjąłem kartkę, która była zwykłym rachunkiem za paliwo. Po jakimś czasie otrzymałem tego maila :

OSTRZEŻENIE OD POLICJI DOTYCZY KOBIET I MĘŻCZYZN UWAŻAJCIE NA PAPIERY PRZYKLEJONE DO TYLNEJ SZYBY AUTA TO NOWY SPOSÓB NA KRADZIEŻ SAMOCHODU (TO NIE JEST ŻART) O co więc chodzi ??? Parkujesz przodem. Wracasz do samochodu, odpalasz zaczynasz cofać aby wyjechać z miejsca parkingowego, oglądasz się do tyłu i widzisz kartkę na szybie przesłaniającą widok.

Zatrzymujesz się i wysiadasz, żeby ją usunąć. Gdy zbliżasz się do tyłu samochodu złodziej wyskakuje znikąd, wsiada do auta i odjeżdża praktycznie cię potrącając.

Dodatkowo moje panie założę się że wasze torebki są w samochodzie i odjeżdżają razem z samochodem A więc tracicie samochód, pieniądze, dokumenty z dresem domowym no i pewnie klucze do domu. Tak więc wasz dom i osobowość są zagrożone.

Parkując tyłem wyjeżdżasz do przodu nie zerkając na tylną szybę.

TO JEST NOWY SPOSÓB ZŁODZIEI Jeśli zobaczycie kartkę na tylnej szybie cofając na parkingu NIE zatrzymujcie się, zdejmijcie ją po powrocie do domu.

Prześlijcie tę wiadomość znajomym i rodzinie zwłaszcza kobietom

- kobieca torebka zawiera wiele osobistych informacji i dokumentów a nie chcielibyście żeby wpadło to w niepowołane ręce.

PROSZĘ Powiadomcie swoich znajomych"

trzeba cofać na lusterka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lennox nie marudź :decayed:

prezes nie cwaniakuj bo nie każdy ma 4x4 :cool1:

Panowie skoro podpisali Acta to juz nie można nic ściągać z netu :mysli: jak to jest , wszędzie mówią ze chodzi im o piratów na dużą skale a w praktyce jak to wygląda :mysli: mozna ściągać mp3, gry, filmy itp czy nie ryzykować.....?

Boseron musieli by 90% Polaków zamknąć, ponieważ 30% ściąga na umór, 50% sporadycznie a 10% nieświadomie :decayed:

IMHO chodzi tu o grubsze rybki... i ludzi którzy udostępniają/ściągają konkretne rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotujecie dziś?? :gwizdanie:

wybieram się do Krk oglądać robote zobacze ile mi zejdzie to podjadę jak czas pozwoli :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotujecie dziś?? :gwizdanie:

wybieram się do Krk oglądać robote zobacze ile mi zejdzie to podjadę jak czas pozwoli :notworthy:

Wpadaj :kox:

W razie czego to masz do mnie koma to dzwoń :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kumpel cały dzień ściągał gry na iksa do momentu zanim to podpisali, teraz już się boi i nie ściąga :kox:

Bystrzak :kox: Wie że prawo nie działa wstecz to ich podszedł nieźle :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie piardolcie że nie dojedziecie na spota przez śnieg

Wybierałem się jednak córka mnie zaraziła i się leczę procentami a jutro wziąłem wolne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce przypadkiem ktoś za mnie wypełnić mojego pita ? Bo mi się za***iście nie chce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawykle wszyscy na spota a potem się wykruszają :gwizdanie:

Nie chce przypadkiem ktoś za mnie wypełnić mojego pita ? Bo mi się za***iście nie chce :decayed:

Ja juz złożyłem dawno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to w zeszłym tygodniu "nikogo nie było" :gwizdanie: :chytry:

:decayed:

Pomoze mi ktos wyjac dzisiaj na spocie przedni reflektor? :decayed:

Pablo napewno pomoże :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce przypadkiem ktoś za mnie wypełnić mojego pita ? Bo mi się za***iście nie chce :decayed:

Ja juz złożyłem dawno :decayed:

To skoro masz to już za sobą to ogarnij w końcu temat konta o który Cie jakiś czas temu prosiłem i zapytaj co ze sprawą Mariusza ze Zgierza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziękował za spota :good:

lennox sorry, że Ci się oberwało :decayed:

Cris miło było poznać :)

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 21:03_________________________________________________

Jak na spocie :mysli: zmarzły dupska :naughty:

frekwencja niezła, jedynie Cuberowi było ciepło :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...