Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Radest musisz VAGa zapiąć z fusów nikt nie powróży.

Ogólnie tak się wpraszam do grupy, bo siedzę w Krakowie już 3 m-c jako dumny student AGH (mam nadzieję że dłużej niż do stycznia), muszę się w końcu na spocie pojawić, ale wiecie jak to w czwartek w Krakowie studenckie wieczory wyglądają, ale kiedyś się wyrwę i podjadę swoją zieloną strzałą :D

Przez mieszkanie w Krakowie niunia trochę ucierpiała, bo stojąc na parkingu pod blokiem jakaś łajza przetarła mi bok od strony pasażera (drzwi pasażera + drzwi z tyłu), wgniota + zdarty klar w kilku miejscach aż do podkładu, łzy w oczach i ból, ale nic nie poradzę, sprawcy nie dorwę, a pomalować będę mógł dopiero pewnie na wakacje.

Ale Kraków piękne miasto więc witam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ja właśnie również musze komplet logów zrobić, bo mi też zaczął coś fochy stroić, przeładowuje i notlauf :kwasny:

Radekst przyczyn może być wiele, od zapieczonego turbo po nieszczelności na wężykach :wink: trzeba zapinać Vag'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba najlepiej Ci wyskoczyć na obwodnice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem parę tyg. temu.zrobiłem całą obwodnice ile tylko fabryka dała :decayed: U mnie auto pracuje w cały zakresie obrotow, jedynie przeladowuje i wrzuca go a awaryjny, gdy np. ciagne 2 do koncu wbijam 3 gaz do konca i przy 3800-3900 awaryjny, ale np. gdy na 3jce jade z jakas stała predkoscia i powiedzmy oborty 2,5tys. i dam do spodu to normalnie ciagnie bez przeladowania i awaryjnego trybu, takze wydaje mi się że u mnie winą nie jest zapieczone VTG tylko, albo map-sensor znów się uj***ł olejem, albo jakieś klocki, zaworki lub inne hujki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko najpierw tego vaga trzeba miec.. :decayed:

masz moze radimm vaga? bo moglibysmy zrobic rundke na spocie jak Ty tez masz problemy :tongue:

a widze ze ogarniasz temat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to montuj ;-) nie wolisz do kogoś podjechać aby Ci przetrzepał auto i znalazł przyczynę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jeśli będzie w czwartek Lennox z kablem to się przejedziemy, i wrzuce logi do działu diagnostyki, albo podajde do Daniela na biskupińską i zobaczy co go boli.

Co do catch tanku no trzeba coś pomyśleć, tylko ostatnio mało czasu. Pewnie jak się cieplej zrobi to się coś porzeźbi :wink:

Radekst, kabel mam ale bateria w laptopie nie trzymie, chyba że masz ze 2km przedłużacza to możemy spróbować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo tez jezdził z przyciemnionymi szybami przez ponad rok :)

no chyba ze juz jest przerbione

Ponad 2 lata ale po ostatniej akcji z niebieskimi trochę się wkur. i zerwalem tył.

Pozdro z imprezy u Boserona.

Leje się dużo wódki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jeśli będzie w czwartek Lennox z kablem to się przejedziemy, i wrzuce logi do działu diagnostyki, albo podajde do Daniela na biskupińską i zobaczy co go boli.

Co do catch tanku no trzeba coś pomyśleć, tylko ostatnio mało czasu. Pewnie jak się cieplej zrobi to się coś porzeźbi :wink:

Radekst, kabel mam ale bateria w laptopie nie trzymie, chyba że masz ze 2km przedłużacza to możemy spróbować :decayed:

ja bym mogl lapka zalatwic jakby cos :wink:

no chyba ze z Lennoxem pogadamy, mi juz kasowal w ten czwartek blad poduchy wiec mozna na chlopaka liczyc :thumbup1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo tez jezdził z przyciemnionymi szybami przez ponad rok :)

no chyba ze juz jest przerbione

Ponad 2 lata ale po ostatniej akcji z niebieskimi trochę się wkur. i zerwalem tył.

Pozdro z imprezy u Boserona.

Leje się dużo wódki :kox:

a dziwki i koks jest?

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

kurde tylko -11C :thumbdown: miało być -19, oszukali mnie bandyci z pogody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi mało ! Weź sobie przy takiej temp siadz u mnie na skorze :) Nawet mucha nie siada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz, wersja z Francji. Full elektryczne fotele regulowane w każdej płaszczyźnie a zaoszczedzili na grzaniu :/ Mam wiązkę i mam maty ale montowałem kiedyś w 80-te i wiem ile z tym roboty ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba kubły kupić a nie z plackami jeździć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...