Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

szukam LCD-ka najchętniej 15" żeby był zasilany z 12V i mocowanie z tyłu VESA 75mm i fajnie by było gdyby miał wbudowane głośniki i hub-a USB nie ma ktoś czegoś takiego do sprzedania

Takie małe wymagania??? :polew:

sprobuj na Czarnowiejskiej u chłopaków --> AMSO - Komputery Poleasingowe Używane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ja jeździłem powoli bo kuźwa tym autem już tak łatwo się nie jeździ po tym placu tak ciasno.

Pablo nie ściemniaj, jechałem TAXI za Tobą i powiem szczerze ze po bokach miałes spokojnie ponad metr do innych aut :wink: LANS BANS na KAZIKU MUSI BYĆ :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo nie ściemniaj, jechałem TAXI za Tobą i powiem szczerze ze po bokach miałes spokojnie ponad metr do innych aut :wink: LANS BANS na KAZIKU MUSI BYĆ :grin:

:grin: To jak był metr do innych aut to musiałem szybciej jechać (czyt. i tak wolno :decayed:) i tak w ciul uważałem bo pierwszy raz tam byłem betą, taką A8 D3/D4 to musi być kosmos w weekend jak wszystko pozajmowane na okrąglaku i ciasno w uj :decayed:

Po mocnych ledach na tablicy łatwo mnie poznać i jeszcze wielkich kominach z tyłu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Pablo....skoncz już 16lat :)

Jakie 16 lat?

:facepalm: no żebyś w końcu pokazał, że jesteś dorosłą osobą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kurw gdzie pokazuje że mam 16 lat:facepalm:

Coś mu nie tegez pomieszało się:wink:

Może KERCZI myśli że jak ktoś w naszym wieku jeździ do knajpy na Kazimierz posiedzieć to ma 16 lat :grin:

Teraz jak raz na miesiąc się gdzieś wyskoczy do knajpy to jest dobrze, nie tak jak kiedyś 3 razy w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mocnych ledach na tablicy łatwo mnie poznać i jeszcze wielkich kominach z tyłu :grin:

niestety Pablo nie po ledach cię poznałem , tylko po hmmmm kominami bym tego nie zawał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mocnych ledach na tablicy łatwo mnie poznać i jeszcze wielkich kominach z tyłu :grin:

niestety Pablo nie po ledach cię poznałem , tylko po hmmmm kominami bym tego nie zawał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanta co trza rezac? Bo w przyszłym tygodniu juz wybywam na wakacjones wiec trzeba rezac szybko...

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi Ty masz jeszcze ta folie czarną piano dla mnie ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie wczoraj ja przekladalem

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie witam potrzebuje pilnie rady jak myślicie opłaca mi się pogonić swoja b7 za 35-tyś mam klienta z gotówką za taką kwotę osobiście chce 38 bo wiem co mam i on też doskonale zdaje sobie sprawę że auto jest pewne więc powiedziałem mu na razie że się muszę z tym przespać i dam mu znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 - to dobra cena...ja bym sprzedał...kilka tygodni temu sprzedałem 2007 (model 2008) w 1.9tdi igiełke z przebiegeiem ori 144kkm za 41000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa mam młyn taki w głowie że dramat nie wiem co robić a boje się potem że będę ją musiał oddać taniej k**wa k**wa k**wa a tyle kasy na nią wy***ałem 5 lat temu nie wiem nie wiem co tu zrobić:facepalm:

---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ----------

prawda jest taka że kocham to auto i jak ono z pod domu wyjedzie to tak jak by mi serce wyrwali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upomina się moderatora o niezaśmiecanie forum dublowanymi postami :evil2:

A ja stawiam że młody Cuberek zasiadł na forum i już moderuje :kox::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...