Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Pablo odebrales lokomotywe ?

Czekam na telefon od nich, wysłali pompę i wtryski do jakiegoś speca na Dobrego Pasterza by sprawdził czy jest ok.

---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ----------

A u Waskacza grill i swietna pogoda http://img.tapatalk.com/d/13/10/17/8usa9u4y.jpg

images?q=tbn:ANd9GcSUPECgikwBaCP-FBVIn6pKmSPHeENpL98-0KBUSOrG9SDfrwNu

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo odebrales lokomotywe ?

Czekam na telefon od nich, wysłali pompę i wtryski do jakiegoś speca na Dobrego Pasterza by sprawdził czy jest ok.

---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ----------

A u Waskacza grill i swietna pogoda http://img.tapatalk.com/d/13/10/17/8usa9u4y.jpg

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSUPECgikwBaCP-FBVIn6pKmSPHeENpL98-0KBUSOrG9SDfrwNu

:decayed:

Pablo ja Ci mogę powiedzieć jedynie.... Kolega kolegę w niedoli w dupe wy******li...

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie jak ludzie potrafią być nieodpowiedzialni, to był kierowca Busa wiozącego małe dzieci ze szkoły.

Zmieńcie sobie jakość na HD 720P

Dobrze że opanowałem nerwy bo miałem się za nim wrócić. Przeszedłem z nim nie na centymetry tylko na milimetry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img.tapatalk.com/d/13/10/18/4amavete.jpgu mnie dziś na zajęciach było stanie na rękach..

Klasyki dziś ktoś coś gdzieś???

Sent from my Porsche

tarmosiłeś jej żubra :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi 90 B2 QUATTRO full opcja unikat Lubartów ? Tablica.pl

patrz na wyposazenie

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

Panie i Panowie może ktoś do swojej Niuni potrzebuje felgi z oponkami 16" OZ - ideał - cena 1800zł

1.JPG

9.JPG

8.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taką temp jak teraz to zagrzejesz po jakichś 30-40 minutach. Na mrozie wątpię czy dojdzie do 90*. Przy -20* miałem nawet tak że jadąc ECO w czasie jazdy temp spadała poniżej 90*, nieznaczenie ale widocznie na zegarze więc faktyczna temp musiała być pewnie koło 80*

eee.....już nie przesadzaj przecież to nie ciężarówka z 15L borygo w układzie

W taką pogodę jak teraz zapalasz silnik wyłączasz wentylację na OFF (bo jej wiatrak schładza płyn w nagrzewnicy non stop stąd też dłuższe nagrzewanie) i nie ma bata żeby po 15-20 min nie złapało 90st na postoju.

Ja jednak obstawiam że tam jest uwalony termostat. Można to też sprawdzić łapiąc za górny wąż od chłodnicy. Jeśli po odpaleniu na zimnym silniku po kilku minutach czuć że wąż się robi cieplejszy to na bank termostat. Termostat powinien otworzyć wyjście z bloku dopiero w pobliżu 90st.

Tomek, u mnie jadąc w tej temp jaka jest teraz potrzeba z 10 min żebym zobaczył 90* z ogrzewaniem wyłączonym. Przy 15l płynu (no dobra trochę więcej bo około 24l) w Stralisie (pustym) przy około 0*C potrzeba dobre pół godziny żeby dojść do 80* a najciekawiej jest w autobusach (40-60l płynu) i bez pieca odpalonego to nawet z godzinę potrzeba a przy mrozach to nie ma opcji żeby zagrzało cokolwiek :grin:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

Ostatnio pod M1 stałem koło czegoś takiego:decayed::decayed::decayed:

http://img15.imageshack.us/img15/4890/d75b.jpg

Ja bym się bał koło niego stać :grin:

ciekawe co miał pod maską:facepalm:

1.2 SPI :decayed:

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

A ja bym wolał 1.8 T Q

Panowie x3 do sprzedania wszystko zrobione, oddam za rozsadne pieniadze, a jak sie nikt nie trafi to pojezdze zime cisnienia nie mam ale za 35 oddam

porobiles wszystko i sie pozbywasz? cos masz na oku , czy boisz sie kolejnych kosztow?

dowiedział się, że ma ćwiartkę wspawaną i jeszcze kilka ciekawostek i sprzedaje... ja mu się nie dziwie... :wink::decayed:

boseron gdybyś zostawił swoją b7 popatrz ile modów za tą kase byś zrobił:whistling:

I nawet mógłbyś otworzyć firmę transportową i jeździć z gabarytami:

Filmy Poboczem - 3/1084 - Filmiki - Poboczem.pl

PS

Nie dołujmy chłopaka, ja kibicuję żeby się to sprzedało i żeby kupił coś porządnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[h=2]Proszę o wycenę - Chromowane felgi 19 cali ASA[/h]

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 640x480px.

P1000238J_nshqarr.JPG

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 640x480px.

P1000239J_nshqarn.JPG

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 640x480px.

P1000241J_nshqare.JPG

Opony przód:

Syron 235/35 ZR19 91Y

Opony tył:

Dunlop 235/35/ZR19 91Y SP SPORT MAXX GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak długo im turbo będzie chodzić :naughty: Poza tym to wyrzucanie pieniędzy w błoto, oni nawet Kijankami jeździć nie umieją :facepalm: W świętokrzyskim też kupili 2 sztuki a dzisiaj w Michałowicach 2 sztuki nieoznakowane się kręciły. Na filmiku piękna polerka kierownicy :decayed:

Świętokrzyska policja dostała dwa prawdziwe bolidy! Zobacz jak wyglądają (ZDJĘCIA, WIDEO)

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

Klasyki dziś ktoś coś gdzieś???

Sent from my Porsche

924? :wink:

Za późno wróciłem z pracy bo chętnie bym podjechał :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chetny na same opony z tych felg powyzej to moge rozkompletowac - Nex?! - jedna taka opona NOWA to 620zł w hutrowni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najs kar dud :wink:

Kto kupuję, ja bym chętnie obadał układ napędowy w nim :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...