Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie...mamy hit...udało się skopiować z profilu Pabla na FB :wink:

https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/q71/s720x720/1536674_663188907057991_776170632_n.jpg

:naughty:

:decayed::grin:

ale to widać foty z przed 20kilo temu bo jeszcze taki chomik nie był jak teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

W 99r. mieli tam dobrego spota pod mostkiem:decayed:

tylko Robert wali przecież, prawda Kerczi?

Dziwne że nikt nie targał rękawa... A Robert widocznie nie oglądał filmików z poprzednich edycji :wink: W sumie gdyby tam odprostował to może by przez tą rzekę dołem przejechał a tak to murek :decayed:

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

Hejka wszystkim

Szukam dobrej geometrii 3D zawieszenia w Krakowie lub okolicach, moglibyście coś polecić?

Nie wiem czy quattro tu ma jakies znaczenie, najlepiej zeby sie na tym znali

Dzieki!

Ja robię tu http://www.autokomputer.krakinfo.pl/ ale nie wiem czy to 3D bo nie wiem co to jest. Mam Q i nie ma to znaczenia, ma znaczenie rodzaj zawieszenia (sportowe, standard, eskowe) itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]

Hejka wszystkim

Szukam dobrej geometrii 3D zawieszenia w Krakowie lub okolicach, moglibyście coś polecić?

Nie wiem czy quattro tu ma jakies znaczenie, najlepiej zeby sie na tym znali

Dzieki!

Ja robię tu http://www.autokomputer.krakinfo.pl/ ale nie wiem czy to 3D bo nie wiem co to jest. Mam Q i nie ma to znaczenia, ma znaczenie rodzaj zawieszenia (sportowe, standard, eskowe) itp

Mam -20mm, 1BE ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jakas wypozyczalnia samochodow godna polecenia w Kr?

Carnet na Wybickiego Wypożyczalnia, wynajem samochodów, aut: Gdańsk, Katowice, Poznań, Warszawa oraz inne miasta

Nie wiem czy ceny są konkurencyjne ale nasza firma od nich pożycza i auta są prawie nowe (2011-2013) w dobrym stanie.

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

[/color]

Hejka wszystkim

Szukam dobrej geometrii 3D zawieszenia w Krakowie lub okolicach, moglibyście coś polecić?

Nie wiem czy quattro tu ma jakies znaczenie, najlepiej zeby sie na tym znali

Dzieki!

Ja robię tu http://www.autokomputer.krakinfo.pl/ ale nie wiem czy to 3D bo nie wiem co to jest. Mam Q i nie ma to znaczenia, ma znaczenie rodzaj zawieszenia (sportowe, standard, eskowe) itp

Mam -20mm, 1BE ??

Dadzą radę, ZTCW widzę że masz B6 więc de facto rodzaj zawieszeni też nie ma znaczenia bo różnica jest tylko w kącie pochylenia kół z przodu co jest i tak nie regulowane. W każdym razie dla pewności że wszytko gra sprawdź sobie czy masz 1BE na wlepie we wnęce koła zapasowego i powiedz jaki masz zawias przy geometrii żeby wiedzieli jakie nastawy mają zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[[/color]

[/color]

Hejka wszystkim

Szukam dobrej geometrii 3D zawieszenia w Krakowie lub okolicach, moglibyście coś polecić?

Nie wiem czy quattro tu ma jakies znaczenie, najlepiej zeby sie na tym znali

Dzieki!

Ja robię tu http://www.autokomputer.krakinfo.pl/ ale nie wiem czy to 3D bo nie wiem co to jest. Mam Q i nie ma to znaczenia, ma znaczenie rodzaj zawieszenia (sportowe, standard, eskowe) itp

Mam -20mm, 1BE ??

Dadzą radę, ZTCW widzę że masz B6 więc de facto rodzaj zawieszeni też nie ma znaczenia bo różnica jest tylko w kącie pochylenia kół z przodu co jest i tak nie regulowane. W każdym razie dla pewności że wszytko gra sprawdź sobie czy masz 1BE na wlepie we wnęce koła zapasowego i powiedz jaki masz zawias przy geometrii żeby wiedzieli jakie nastawy mają zrobić

We wnęce koła zapasowego mam - i tu mega zaskoczenie ;) koło zapasowe ! hehe :D

U mnie nie bylo tak prosto, trzeba targać kanape z tyłu. Ale mam wlepke, napisane 1BE.

Skoro polecasz, to chyba się tam wybiore. Druga opcja jest namiar od kolegi Grucha, niestety nikt nie odbiera :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema panowie dzisiaj jade do katowic jutro łódź czwartek radom i Kielce j a k cos pisać pw

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema panowie dzisiaj jade do katowic jutro łódź czwartek radom i Kielce j a k cos pisać pw

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

A jedź wp***u :decayed: Tylko wróc cały :naughty:

:bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema panowie dzisiaj jade do katowic jutro łódź czwartek radom i Kielce j a k cos pisać pw

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

od 29 do 2go gdzie będziesz?? może Poznań ??:naughty::drinks:

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

btw :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się. Jutro i tak sie nie będzie dało jeździć a nawet jeśli to w sam raz rano pomachać skrobaczką na mrozie dla rozbudzenia ;)

---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------

I tak... Piszę tak tylko dlatego, że mam garaż pod domem i w pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...