Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Nie jestem do końca pewny, możliwe to byłby Twój ziomek :)

Oj ale apple dało ciała z nowym ajfonem, można płakać ale tym razem nie ze szczęścia :grin:

http://technowinki.onet.pl/smartfony/iphone-6-wygina-sie-w-kieszeni/y91ej
http://wyborcza.pl/1,75248,16704823,Zakrzywiony_iPhone_6_Plus__Konkurencja_korzysta_z.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabriel Ty zgrywusie :)

Oj Pablo...to zobacz sobie cały test jak gosc wygina go rękami ...a nie w kieszeni...skoro jest aluminiowy to co w tym dziwnego że się łamie jak się zadziała na niego taka siła. ..a jak tam samsung? Dojrzał do wykorzystania innego materiału niż plastik?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI wtopa jak uj i nie broń ich bo przegięli z grubością! Nie mówię o gościu z filmiku bo użył siły wiadomo ale już są setki na świecie przypadków od uginania się ajfona poprzez noszenie w spodniach i przy klęczeniu w kościele się ugiął, poczytaj fora i opinie na świecie. Teraz wymieniają ludziom telefony ale najlepsze że apple nie wie jak z tego wybrnąć :)
HTC ONE M7/M8 lepiej jest wykonany niż iphone, zachowana jest w nim odpowiednia grubość i ani razu nie słyszałem o takim przypadku.
A samsung od początku taką ma politykę, w najnowszych modelach tj. Note 4 i Alpha jest już aluminium i powoli zmieniają "wykonanie"
Ja sam się zastanawiałem czy po 2,5 roku użytkowania S3 nie zmieniłbym na ip6 i sprawdził ten system ale po takich akcjach jak ta to na pewno już nie zmienię bo musiałbym nosić odpowiednie spodnie wg. instrukcji podanej na filmiku. Pożyjemy, zobaczymy co zrobią.

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Pablo mam iPhone co prawda dopiero niecały tydzień ale jakoś ani specjalnie nie uważam ani nic mi się w kieszeni nie ugina....ale może dlatego że umiejętnie chodzę bo od zawsze jestem przyzwyczajony do noszenia czegoś dużego w spodniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko nie klękaj :grin::decayed:

Zrobimy testy uginania na spocie :polew:


http://www.tvn24.pl/dwa-zderzenia-na-a4-kierowca-zginal-gdy-zabezpieczal-miejsce-zdarzenia,472294,s.html

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi gdzie kupiłeś i za ile 6 czy 6 plus?

Znajomy już ma 6 wszystkie kolory, Ja kupiłem zwykła za 3400, jak będziesz chciał namiar to krzycz. 3 października ma być premiera w PL wiec wtedy pewnie trochę spadną ceny. 6plus jest jednak za duża... Edytowane przez KERCZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kupić 6 64gb Grey i Gold zapytaj jaka cena

Chwilowo nie ma 64 bo sprzedał...

Ma gray 128gb 4350, i golda 16gb 3400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, możecie doradzić mi gdzie w Krakowie mogę zregenerować rozrusznik? Chodzi mi o zdemontowanie, regeneracje i założenie ;) Zależy mi na dobrej firmie, możecie kogoś polecić?

Chodzi o rozrusznik w Seacie Ibiza, nie w Audi.

Pozdrawiam

Edytowane przez leewang
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie jak jest teraz z poruszaniem sie samochodem firmowym? Wymagane jest zaświadczenie z testów psychotechnicznych? Czy mogę dostać mandat kierując firmówką bez tych papierów? Będe wdzięczny za informacje.


Kur....wa

Porysowali mi samochód jakaś pijana pinda skipała go buciorami na obcasach leżąc na ziemi i mam całe drzwi i błotnik do malowania. Na szczęście jest nagranie z monitoringu całego zdarzenia i jest taksówka. Może uda się coś zdziałać:/ Potrzebuje namiary do Gabriela jeżeli ktos ma pliz napiszcie na priv nr telefonu.

Dzieki za numer! Rozmawiałem z Gabrielem jak zawsze profesjonalne doradztwo z jego strony Pozdrawiam.

Edytowane przez Marcin_K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze o co chodzi? Więcej info udzieli pod nr tel a nie podał numeru ?!? ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze o co chodzi? Więcej info udzieli pod nr tel a nie podał numeru ?!? ;)))

Pod ceną masz jego numer telefonu :wink: Z resztą numer jest nieważny... Ważny jest wysublimowany opis :polew:

Edytowane przez Transitpower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze o co chodzi? Więcej info udzieli pod nr tel a nie podał numeru ?!? ;)))

Pod ceną masz jego numer telefonu :wink:

No to nie rozumiem ...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytowałem... Uprzedziłeś mnie...


"witam mam do spszedania ladne bmw jak na swuj wiek brak rdzy nowe lampy tyl pszud z pszodu orginalne oringi ladnie hodzi na gazie jaki na bedzynie dlugie oplatynowy akumulator wiecej informacji udziele bod numerem tel pozdrawiam"

Zaznaczyłem tylko najbardziej rzucające się w oczy błędy... O interpunkcji, literówkach, składni i używaniu spacji - nie wspomnę :polew:

Edytowane przez Transitpower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytowałem... Uprzedziłeś mnie...

"witam mam do spszedania ladne bmw jak na swuj wiek brak rdzy nowe lampy tyl pszud z pszodu orginalne oringi ladnie hodzi na gazie jaki na bedzynie dlugie oplatynowy akumulator wiecej informacji udziele bod numerem tel pozdrawiam"

Zaznaczyłem tylko najbardziej rzucające się w oczy błędy... O interpunkcji, literówkach, składni i używaniu spacji - nie wspomnę :polew:

Tranzol Easy...przecież zgrywam się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytowałem... Uprzedziłeś mnie...

"witam mam do spszedania ladne bmw jak na swuj wiek brak rdzy nowe lampy tyl pszud z pszodu orginalne oringi ladnie hodzi na gazie jaki na bedzynie dlugie oplatynowy akumulator wiecej informacji udziele bod numerem tel pozdrawiam"

Zaznaczyłem tylko najbardziej rzucające się w oczy błędy... O interpunkcji, literówkach, składni i używaniu spacji - nie wspomnę :polew:

Tranzol Easy...przecież zgrywam się...

Jestem Easy :) Tylko po dwunastu godzinach w więzieniu, przegranych derbach, dwóch piwach i drinku mam problem z ekspresowym jarzeniem :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...