Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Za chwilę Radekst i Pablo będą na spotach stawać na przeciwko siebie, bagażnikami do alejki i handlować jak na bazarze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Haha :grin:

Tylko ze Pablo to zadna konkurencja :D

Ja nie zdzieram z kolegow tak jak on :decayed:

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś taki kozak to załatw mi kondona na Nexusa 5 ale przeźroczystego cieniutkiego! :D

Haha :grin:

Tylko ze Pablo to zadna konkurencja :D

Ja nie zdzieram z kolegow tak jak on :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od małolata jeszcze mogę mieć taniej :kox:

Dostałem nową ofertę i szkła harotwane od 18zł mogę sprzedawać :naughty:



zalezy jaki telefon i co mam na stanie, ale wszystkie szkla sa takie same, roznia sie tylko opakowaniem.


Tak samo jak 2.5D od 3.0D :grin:

Różnią się bo jeden kosztuje 20zł a drugi 80zł, uwierz że z innego tworzywa są wykonane i jest inna trwałość :wink:


mam tez bardzo duzy wybor gum na telefony, np. Jelly Case w roznych kolorach i na rozne modele telefonow, cena również 20-25zl


19-24zł mogę mieć z nowej hurtowni :decayed:


Radku muszę cie odwiedzić w sprawie telefonu ale chyba poniedziałek...


Sprawdź u niego w poniedziałek i od razu do mnie napisz :decayed: Jeśli będzie na stanie to 100% będzie taniej bo wiem jakie mają ceny i są wyższe niż u mnie :wink::decayed:

Zaopatrujemy ponad 100 punktów i również inne firmy od naszych hurtowników kupują telefony, więc nie pierdziel że żadna konkurencja :decayed: wy macie 3 punkty a my 150 w całej Polsce GSM4U i Telakces razem :) Niedługo największą konkurencję zmieciemy teletorium bo już przejmujemy ich punkty jak chociażby ostatnio u mnie w cerfie w czyżynach, były takie "nie do ruszenia" :decayed:
Teletorium w M1 zostaje bo to od nas są punkty.

Sprzedawaj komu chcesz, ja mam dość klientów i nie wystawiam akcesoriów na forum bo nie ma sensu, kto chce to zapyta się, przyjedzie i kupi.

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem nową ofertę i szkła harotwane od 18zł mogę sprzedawać :naughty:\

o, ja tez wlasnie dostalm nowa oferte, od 15zl moge sprzedawac :naughty:

Tak samo jak 2.5D od 3.0D :grin:

Różnią się bo jeden kosztuje 20zł a drugi 80zł, uwierz że z innego tworzywa są wykonane i jest inna trwałość :wink:

ale pie**lisz.. :)

to inaczej, mam te co Ty tylko nie za 80 a od 15 zl :wink:

19-24zł mogę mieć z nowej hurtowni

pff, ja juz od 15, mam nowa hurtownie :D

Sprawdź u niego w poniedziałek i od razu do mnie napisz :decayed: Jeśli będzie na stanie to 100% będzie taniej bo wiem jakie mają ceny i są wyższe niż u mnie :wink: :decayed:

o kutfa :grin:

jak chcesz Adik telefon z dubaju, bez gwarancji 10zl taniej to fakt, wal do Pabla :wink:

w tym jest rzeczywiscie bezkonkurencyjny ;)

Zaopatrujemy ponad 100 punktów i również inne firmy od naszych hurtowników kupują telefony, więc nie pierdziel że żadna konkurencja, wy macie 3 punkty a my 150 w całej Polsce GSM4U i Telakces razem :) Niedługo największą konkurencję zmieciemy teletorium bo już przejmujemy ich punkty jak chociażby ostatnio u mnie w cerfie w czyżynach, były takie "nie do ruszenia" :decayed:

Teletorium w M1 zostaje bo to od nas są punkty.

to jeszcze powiedz nam co ile zamykacie punkty i dlaczego, skoro juz mamy sie w taki sposob bawic... :wink:

Sprzedawaj komu chcesz, ja mam dość klientów i nie wystawiam akcesoriów na forum bo nie ma sensu, kto chce to zapyta się, przyjedzie i kupi.

dziekuje za pozwolenie :)

gdybys nie zdarl z Lennoxa na ostatnim spocie to bym sie nic nie odzywal, ale jak zobaczylem ze nawet kolegow ze spotow ktorych znasz po kilka lat potrafisz tak ciachnac to.. :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


o, ja tez wlasnie dostalm nowa oferte, od 15zl moge sprzedawac


Sprzedawaj nawet poniżej ceny zakupu :naughty:



ale pie**lisz..
to inaczej, mam te co Ty tylko nie za 80 a od 15 zl

Podszkol się lepiej i dowiedz się co to szkło hartowane a później się wypowiadaj.



jak chcesz Adik telefon z dubaju, bez gwarancji 10zl taniej to fakt, wal do Pabla
w tym jest rzeczywiscie bezkonkurencyjny

Jak nie masz co już pie**lić to idź pilnować posągi w muzeum by ludzie nie dotykali.
Jak bym sprowadzał telefony z dubaju czy azjatyckiej dystrybucji to nie naprawili by Twojego telefonu który sam u mnie kupiłeś więc weź nie wypisuj ściemy!
Sprowadzam tylko z eu dystrybucji lub z kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO szkło hartowane to szkło hartowane. Te Wasze hurtowe ceny są takie ze mój kumpel - małe pikolino przy Was bo ma tylko 5 punktów , zawsze ale to zawsze robi mi lepsze ceny od Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to jeszcze powiedz nam co ile zamykacie punkty i dlaczego, skoro juz mamy sie w taki sposob bawic...



Zamykamy??? Brand się tylko zmienia a właściciel ten sam, jak by zamykali to wtedy nikt by telefonu nie oddał do naprawy, sam Cię pokierowałem gdzie masz iść by oddać. Większe prawdopodobieństwo że Wojtek zniknie z rynku niż nasza sieć :)

gdybys nie zdarl z Lennoxa na ostatnim spocie to bym sie nic nie odzywal, ale jak zobaczylem ze nawet kolegow ze spotow ktorych znasz po kilka lat potrafisz tak ciachnac to..

Bo były drożej kupione i teraz ja sam nie decyduje o tym jak przez ponad 2 lata gdy tu byłem sam, one kosztowały po 22zł w hurtowni więc muszą mieć przynajmniej 8zł zarobku.
Teraz będą taniej z innej hurtowni i po 15-17zł będą w zakupie.
I nie pitol że na kimś chce zarobić bo to nie idzie kasa dla mnie tylko mam z góry ustaloną cenę. Więc zastanów się co piszesz bo ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podszkol się lepiej i dowiedz się co to szkło hartowane a później się wypowiadaj.

Ty to jednak Pablo cymbal jestes.. :wink:

Jak nie masz co już pie**lić to idź pilnować posągi w muzeum by ludzie nie dotykali.

Jak bym sprowadzał telefony z dubaju czy azjatyckiej dystrybucji to nie naprawili by Twojego telefonu który sam u mnie kupiłeś więc weź nie wypisuj ściemy!

Sprowadzam tylko z eu dystrybucji lub z kraju.

no wiem, macie z takiej europejskiej dystrybucji ze musicie punkty zamykac :grin:

ja p***le, nie wierze normalnie jak mozna robic z siebie takiego pajaca :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO szkło hartowane to szkło hartowane. Te Wasze hurtowe ceny są takie ze mój kumpel - małe pikolino przy Was bo ma tylko 5 punktów , zawsze ale to zawsze robi mi lepsze ceny od Ciebie...

KERCZI a kiedykolwiek się mnie pytałeś o jakąś rzecz abym Ci załatwił albo o cenę bo jakoś sobie nie przypominam?

Większość prywatnych firm zamawia towar z partnera od Dancio gdzie pracuje. Ja dodatkowo z 3 innych sprowadzam jeśli nie mają towaru który chce zamówić ale trzeba dłużej czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykamy??? Brand się tylko zmienia a właściciel ten sam, jak by zamykali to wtedy nikt by telefonu nie oddał do naprawy, sam Cię pokierowałem gdzie masz iść by oddać.

kończ waść, bo taka k**wa scieme puszczasz ze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licz się ze słowami bo %h*ja masz pojęcie o telefonach taka prawda :wink:
Upuść pseudo szkło za 15zł które chcesz sprzedać a drugie które kosztuje 100-120zł to zobaczysz jak jest zahartowane.. Mądralo :grin:
Więcej nikomu nie będę Cię polecał bo widzę jakie odpierdalasz teraz cwaniactwo :wink:
Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO szkło hartowane to szkło hartowane. Te Wasze hurtowe ceny są takie ze mój kumpel - małe pikolino przy Was bo ma tylko 5 punktów , zawsze ale to zawsze robi mi lepsze ceny od Ciebie...

+1

dlatego tez stwierdzilem ze komu jak komu, ale chlopakom ze spotow trzeba sprzedawac taniej, a nie po cenie jak dla "kowalskiego" w sklepie

tak jak mowie, gdybym nie widzial jak Lennox zabulil za szklo i gume to bym nic nie mowil, ale na kolegach ze spotow zdzierac nie mozna.

ciekawe ze po moim poscie mozesz nagle szkla juz za 18zl sprzedawac :)

takie pablo farmazony pieprzysz ze az sie rzygac chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykamy??? Brand się tylko zmienia a właściciel ten sam, jak by zamykali to wtedy nikt by telefonu nie oddał do naprawy, sam Cię pokierowałem gdzie masz iść by oddać.

kończ waść, bo taka k**wa scieme puszczasz ze..

Zobaczymy czy na spocie taki sam będziesz cwany i będziesz taki śmiały :naughty:

ciekawe ze po moim poscie mozesz nagle szkla juz za 18zl sprzedawac :)

Naucz się czytać ze zrozumieniem! Powiedziałem wyraźniej że były drożej kupione i teraz będę mieć z innej hurtowni tańsze i nie pierdziel że teraz nagle po tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO no kilka razy, skup telefonów, sprzedaż... Kilo razy o iphony na fvat dzwoniłem...

KERCZI dobrze wiesz jak było z telefonami a dokładnie skupem, mój szef nie zgodził się na taką cenę jaką ty chciałeś za telefony, cena była ustalona i jak miałeś lepszą ofertę skupu to mówiłem żebyś koledze sprzedał i więcej zarobisz. Mi chodziło o akcesoria o które się nigdy nie pytałeś..

Wreszcie jakas kłótnia w której nie uczestnicze :-) Ale fajnie się czyta, więc kontynuujcie :-)

ABG

Masz farta :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upuść pseudo szkło za 15zł które chcesz sprzedać a drugie które kosztuje 100-120zł to zobaczysz jak jest zahartowane.. Mądralo

ty umiesz czytac?

powtarzam - mam to co ty

Zobaczymy czy na spocie taki sam będziesz cwany i będziesz taki śmiały :naughty:

strach sie bac :grin:

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...