Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dlatego nigdy się nie bierze kredytów w obcej walucie

Wiesz nie każdy był tak mądry 6-7 lat temu. Wówczas stosunek CHF/PLN oscylował w okolicach 2-2,20. Ciekawe czy jeden koleś ode mnie z pracy się dziś powiesi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nigdy się nie bierze kredytów w obcej walucie

Wiesz nie każdy był tak mądry 6-7 lat temu. Wówczas stosunek CHF/PLN oscylował w okolicach 2-2,20. Ciekawe czy jeden koleś ode mnie z pracy się dziś powiesi??

A jaka jest różnica teraz czy 7 lat temu? Głupota to głupota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taka różnica, że wówczas kredyt we frankach był dużo bardziej opłacalny niż w złotówkach, tyle że większość ludzi nawet nie chciała myśleć o ryzyku walutowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nigdy się nie bierze kredytów w obcej walucie

Wiesz nie każdy był tak mądry 6-7 lat temu. Wówczas stosunek CHF/PLN oscylował w okolicach 2-2,20. Ciekawe czy jeden koleś ode mnie z pracy się dziś powiesi??

sorry ale ten kto był mądry i przewidywalny to właśnie nie dał się nabić na dzide w banku w postaci obcej waluty. Na co ci ludzie liczyli biorąc kredyt na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat że niby zawsze będzie tak jak przy zawieraniu umowy. Pewnie że na przestrzeni lat może się okazać że wcale na tym źle nie wyszli ale wystarczy kilka - kilkanaście miesięcy i będą leżeć i kwiczeć bo się okaże że na rate nie wystarcza. I gotuje mnie jak słyszę że rząd ma interweniować bo inaczej frankowski pod most pójdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taka różnica, że wówczas kredyt we frankach był dużo bardziej opłacalny niż w złotówkach, tyle że większość ludzi nawet nie chciała myśleć o ryzyku walutowym

Idąc tym tropem nie powinni tez płacić Autocasco bo jest drogie a przeca może nie ukradną...FANTOMAS powiedział już wszystko, nie ma tu nic do dodania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nigdy się nie bierze kredytów w obcej walucie

Wiesz nie każdy był tak mądry 6-7 lat temu. Wówczas stosunek CHF/PLN oscylował w okolicach 2-2,20. Ciekawe czy jeden koleś ode mnie z pracy się dziś powiesi??

sorry ale ten kto był mądry i przewidywalny to właśnie nie dał się nabić na dzide w banku w postaci obcej waluty. Na co ci ludzie liczyli biorąc kredyt na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat że niby zawsze będzie tak jak przy zawieraniu umowy. Pewnie że na przestrzeni lat może się okazać że wcale na tym źle nie wyszli ale wystarczy kilka - kilkanaście miesięcy i będą leżeć i kwiczeć bo się okaże że na rate nie wystarcza. I gotuje mnie jak słyszę że rząd ma interweniować bo inaczej frankowski pod most pójdzie.

Zgadzam się w 100%, ale większość osób, które znam i mają kredyt we frankach nie myślało racjonalnie w momencie podpisywania umowy w banku (przecież frank to najbardziej stabilna waluta). Takie osoby powinny mieć pretensję wyłącznie do siebie, a nie do państwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taka różnica, że wówczas kredyt we frankach był dużo bardziej opłacalny niż w złotówkach, tyle że większość ludzi nawet nie chciała myśleć o ryzyku walutowym

Idąc tym tropem nie powinni tez płacić Autocasco bo jest drogie a przeca może nie ukradną...FANTOMAS powiedział już wszystko, nie ma tu nic do dodania...

Taka tez ze wtedy myśleli ze są kozakami bo płaca 200-300 zł mniej za ratę...a teraz kilka miechow i oddają grzecznie to co kupili w tym kredycie

Edytowane przez KERCZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu banki tak chętnie dawały w CHF bo wiedziały że to jest tylko kwestia czasu i będą na tym robić kapuche jak h... Myślicie że teraz nie dają ze względu na dobro kredytobiorcy . Teraz to już wiedzą że bańka spekulacyjna pękła i na kredytach w obcej walucie to banki by raczej płynęły a nie kredytobiorcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie żydzi dziś sporo zarobili. Na zamknięciu dnia frank zyskał 19%, a rano na otwarciu było nawet PLN/CHF 5,12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka tez ze wtedy myśleli ze są kozakami bo płaca 200-300 zł mniej za ratę...a teraz kilka miechow i oddają grzecznie to co kupili w tym kredycie

Dokładnie

Znam takich co już płacą dobrych kilka lat i jeszcze nie zaczęli spłacać tego co faktycznie wzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej tam nie mieć kredytów i żyć spokojnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej tam nie mieć kredytów i żyć spokojnie :decayed:

To trzeba mieć dużo szczęścia albo bogatych rodziców ;)

Dostałem przed chwila od Czakiego zdjęcie passata w ASO w Tarnowie.... Masakra

6ee55b4138894d63b01b973df0cb4451.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej tam nie mieć kredytów i żyć spokojnie :decayed:

To trzeba mieć dużo szczęścia albo bogatych rodziców ;)

Dostałem przed chwila od Czakiego zdjęcie passata w ASO w Tarnowie.... Masakra

6ee55b4138894d63b01b973df0cb4451.jpg

teee dobry patent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2006 b7 3.0 klekot avant Q srebrny automat mam do sprzedania gdyby ktos cos

Lepiej tam nie mieć kredytów i żyć spokojnie :decayed:

Jestem tego samego zdania.

Jeszcze lepiej zyc jako górnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. polecicie jakiegos dobrego lakiernika w krakowie lub okolicach??jestem z Myślenic.posiadam aud a4 b6 i kilka elementow do lakierowania. obtarcia porysowania. chcialbym z tym zrobic.Polecicie kogos???

Wieliczka, ul. Łany 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...