Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:grin: - za każdym razem jak to czytam / słysze. Potem się okazuje, że fotele zamówione, korekte trzeba zrobić, bo nowe wtryski, a może turbina padnie to się większą wrzuci..

Pakujesz w to auto więcej niż w dziewczynę :naughty:

no kuźwa jak sie zdupczyla turbina/wtryski to az zal jest wkladac takie same jak pare groszy drozej mozna kupic mocniejsze :P

dziewczyna tez cos raz na jakis czas dostanie :decayed:

na szczescie nie komentuje tego ile wydaje na auto :P

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak nie komentujesz jak komentujesz ;-)

Opublikowano

:grin: - za każdym razem jak to czytam / słysze. Potem się okazuje, że fotele zamówione, korekte trzeba zrobić, bo nowe wtryski, a może turbina padnie to się większą wrzuci..

Pakujesz w to auto więcej niż w dziewczynę :naughty:

no kuźwa jak sie zdupczyla turbina/wtryski to az zal jest wkladac takie same jak pare groszy drozej mozna kupic mocniejsze :P

dziewczyna tez cos raz na jakis czas dostanie :decayed:

na szczescie nie komentuje tego ile wydaje na auto :P

O turbinie słyszałem ze 2 tyg temu :P fajny ulep Ci się robi :hi:

Opublikowano

Jak nie komentujesz jak komentujesz ;-)

chodzilo mi o to ze moja dziewucha nie komentuje :wink:

Opublikowano

:grin: - za każdym razem jak to czytam / słysze. Potem się okazuje, że fotele zamówione, korekte trzeba zrobić, bo nowe wtryski, a może turbina padnie to się większą wrzuci..

Pakujesz w to auto więcej niż w dziewczynę :naughty:

no kuźwa jak sie zdupczyla turbina/wtryski to az zal jest wkladac takie same jak pare groszy drozej mozna kupic mocniejsze :P

dziewczyna tez cos raz na jakis czas dostanie :decayed:

na szczescie nie komentuje tego ile wydaje na auto :P

O turbinie słyszałem ze 2 tyg temu :P fajny ulep Ci się robi :hi:

Jeszcze mojego nie widziałeś :P

Opublikowano

O turbinie słyszałem ze 2 tyg temu :P fajny ulep Ci się robi :hi:

to tylko gdybanie, ale gdyby sie trafila to nie mowie nie.. :decayed:

Opublikowano

O turbinie słyszałem ze 2 tyg temu :P fajny ulep Ci się robi :hi:

to tylko gdybanie, ale gdyby sie trafila to nie mowie nie.. :decayed:

Czorny ma GTB17 ;-)

Opublikowano

wiem, widzialem, probuje zapomniec :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za spota :)

ps. Agent Alianz dał rade ;)

Opublikowano

Likwidator :kox: Aaaaaaale szkoda :grin:

Dzieki za spota :hi:

Opublikowano

Gdzie się mieściła ta paczka Marlboro setek?? Aaaaa... Agentowi Allianz :kox:

Dzięki za spota :hi:

f*ck MUSLIM

Edytowane przez Transitpower

Opublikowano

Dzieki za spota :)

Krakowskie assistance jak zawsze niezawodne

Opublikowano

Radzio, bryndza - nie mam mocy ;p turbo trochę wczoraj odkurzyłem, ale widzę że trzeba sprawdzić i odzyskać zdechlaki ;p

Opublikowano

mogles zjechac na prawy pas, a nie blokowac lewy :decayed:

ja tez za tydzien jeszcze troszke wyciagne ze swojego :P

Opublikowano

Ja dopiero teraz wracam bo byłem jeszcze zgłosić szkodę ;))

Opublikowano

chyba Skodę :wink:

Opublikowano

Ja tez teraz dotarłem bo z dwóch zdań zrobiła sie jeszcze godzina.

Miodzio jak zawsze stanąłeś na wysokości zadania i zestaw głośnomówiący ładnie mnie przywitał :) dziękuje bardzo , narazie autko zostaje Bluetooth mnie przekonał ;)

Kerczi kto jest Twoim Mistrzem ;)

Opublikowano

Jak odpaliliście Blouetootha w X3?? :0

Opublikowano

Jak odpaliliście Blouetootha w X3?? :0

Ramzes zmostkował jak poduche i bangla :grin:

Opublikowano

Jak odpaliliście Blouetootha w X3?? :0

Trzeba było wpiąć w układ jednostkę sterującą parrotem wykasować pamięć i puścił nowy pin, wygoda teraz niesamowita nawet sterowanie głosem dziala.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.