Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za te pierdoły które dokładasz do b5 dołożyłbys to do tych 14 i miałbyś fajną bazę do modzenia

Pamiętaj ze z g..... cacy nie zrobisz ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Radziu, cena Dawidowej B7 atrakcyjna :naughty: a autko nieźle utrzymane i serwisowane :)


ewentualnie Boseron sprzedaj X3 i wróć do B7 :P

Opublikowano
  • Autor

Za te pierdoły które dokładasz do b5 dołożyłbys to do tych 14 i miałbyś fajną bazę do modzenia

Pamiętaj ze z g..... cacy nie zrobisz ;)

Jasne Boski tylko szkoda ze ta B7 ma taki a nie inny kolor ;P

Opublikowano

Jasne Boski tylko szkoda ze ta B7 ma taki a nie inny kolor ;P

euro idzie do gory :decayed::decayed:
Opublikowano

Za te pierdoły które dokładasz do b5 dołożyłbys to do tych 14 i miałbyś fajną bazę do modzenia

Pamiętaj ze z g..... cacy nie zrobisz ;)

mialem cos odpisac, ale nie bede sie wdawal w gównoburze :)

Opublikowano

Huehue :)

20160207_155154.jpg

Jakiś dedykowany zestaw?

fmic 550x180x65?, jakiś mały się wydaje :)

Pzdr.

Opublikowano

Huehue :)

20160207_155154.jpg

Jakiś dedykowany zestaw?

fmic 550x180x65?, jakiś mały się wydaje :)

Pzdr.

A niby po co większy ?

Opublikowano

Huehue :)

20160207_155154.jpg

Jakiś dedykowany zestaw?

fmic 550x180x65?, jakiś mały się wydaje :)

Pzdr.

A niby po co większy ?

dokladnie, 500 koni nie zamierzam wystrugac, wiec nie ma sensu upychac wiekszego.

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

A niby po co większy ?

A czy napisałem że za mały?

Zadałem pytanie o wymiar, bo ciężko z foto wywnioskować :)

Edytowane przez Rychoo0

Opublikowano

Huehue :)

20160207_155154.jpg

Jakiś dedykowany zestaw?

fmic 550x180x65?, jakiś mały się wydaje :)

Pzdr.

A niby po co większy ?

dokladnie, 500 koni nie zamierzam wystrugac, wiec nie ma sensu upychac wiekszego.

Zobaczymy :grin:

Opublikowano

Huehue :)

20160207_155154.jpg

Jakiś dedykowany zestaw?

fmic 550x180x65?, jakiś mały się wydaje :)

Pzdr.

A niby po co większy ?

dokladnie, 500 koni nie zamierzam wystrugac, wiec nie ma sensu upychac wiekszego.

Zobaczymy :grin:

500 nie złapie ale 300 robią ;-)

Opublikowano

Huehue :)

20160207_155154.jpg

Radi, daj fotkę z założonym zderzakiem od frontu

Opublikowano
Zobaczymy :grin:

wiedzialem ze mozna na Ciebie liczyc.. :decayed:

Radi, daj fotkę z założonym zderzakiem od frontu

po robocie cykne ;)

Opublikowano

Za te pierdoły które dokładasz do b5 dołożyłbys to do tych 14 i miałbyś fajną bazę do modzenia

Pamiętaj ze z g..... cacy nie zrobisz ;)

mialem cos odpisac, ale nie bede sie wdawal w gównoburze :)
No i dobrze Młodzieńcze ;)

Cuber no kolor jest jaki jest tego nie zmienisz od tak

Aha b7 już kosztuje 22 a jutro 25

Opublikowano

Za te pierdoły które dokładasz do b5 dołożyłbys to do tych 14 i miałbyś fajną bazę do modzenia

Pamiętaj ze z g..... cacy nie zrobisz ;)

mialem cos odpisac, ale nie bede sie wdawal w gównoburze :)
No i dobrze Młodzieńcze ;)

Cuber no kolor jest jaki jest tego nie zmienisz od tak

Aha b7 już kosztuje 22 a jutro 25

Tylko po co skoro sprzedany?? :mysli:

Opublikowano

Boseron, pw.

Radimm, nie zrobilem zdjec bo jest ciemno i nic nie widac, zrobie jutro w dzien ;)

Opublikowano

Radekst pw

Opublikowano

Panowie,
kto moze sprawdzic forda po VINie?

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

Za te pierdoły które dokładasz do b5 dołożyłbys to do tych 14 i miałbyś fajną bazę do modzenia

Pamiętaj ze z g..... cacy nie zrobisz ;)

mialem cos odpisac, ale nie bede sie wdawal w gównoburze :)
No i dobrze Młodzieńcze ;)

Cuber no kolor jest jaki jest tego nie zmienisz od tak

Aha b7 już kosztuje 22 a jutro 25

Łoooo Jeżu co tak drogo?????

Opublikowano

Panowie,

kto moze sprawdzic forda po VINie?

Być może dam rade coś załatwić. Dawaj więcej info na PW.

f*ck MUSLIM

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.