Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w Tesli, mówisz do niej i sama jedzie ;-)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciekawe jaki nr wybiera, jak powie "PRACA" :wink:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe jaki nr wybiera, jak powie "PRACA" :wink:

Centrum Likwidacji Szkód Allianz ;)

Opublikowano

Radek jest co robić jeszcze..

12657187_1694415547510064_49259353574332

Piękna jest

Co to za felunek?

I tarcze?, pięknie wypełniają :)

Radzio, bryndza - nie mam mocy ;p turbo trochę wczoraj odkurzyłem, ale widzę że trzeba sprawdzić i odzyskać zdechlaki ;p

W niedziele sprawdzałem na RL kolegi BMW o którym rozmawialiśmy u mnie w garażu.

Robi 100-200 w 11s!

Edytowane przez Rychoo0

Opublikowano

Robi 100-200 w 11s!

na gaz jest, ze takie wolne? :wink:
Opublikowano

Robi 100-200 w 11s!

na gaz jest, ze takie wolne? :wink:

gorzej, na rope :wink:

Opublikowano

Skądś kojarzę to auto....ktoś coś???;)))

640758dc5ccc3adf352c5c57aa55597f.jpg

Opublikowano

Skądś kojarzę to auto....ktoś coś??? ;)))

likwidował Ci jakąś szkodę? :grin:

Edytowane przez lennox

Opublikowano

Ale właściciel auta? Ten nie, ale chyba poprzedni :)))

Opublikowano

Kur.... Czy w tym mieście dożyje czasów żeby przejechać z punktu A do punktu B nie stojąc w pierd.......m korku ! To jakaś masakra jest . Aut przybywa a dróg jak na lekarstwo.

Kerczi chyba wracając do wczorajszej rozmowy nie na taxi a na tramwaj trzeba przeskoczyć ..........

Opublikowano

Polecam motocykl :-)

Opublikowano

Kur.... Czy w tym mieście dożyje czasów żeby przejechać z punktu A do punktu B nie stojąc w pierd.......m korku ! To jakaś masakra jest . Aut przybywa a dróg jak na lekarstwo.

Kerczi chyba wracając do wczorajszej rozmowy nie na taxi a na tramwaj trzeba przeskoczyć ..........

BOSERON - TAXI może jeździć BUS pasem

Opublikowano

Motocykle tez.

f*ck MUSLIM

Opublikowano

Żeby jeszcze te bus pasy wszędzie były to sam bym korzystał

Bo policja tez moze ;)

Powinna być na każdej dużej krzyzowce estakada bezkolizyjna i cześć

Transit o co chodzi z tym muslim ? Jakiś wujek twój ?

k**wa tak wieje ze mi nc plus sygnał zgubił i game over

Edytowane przez boseron

Opublikowano

Jaki tam wujek... To znaczy że kocham muzułmaninów. A zdjęcie przedstawia do czego używam koranu :wink:

f*ck MUSLIM

Opublikowano

Pany moze by jakiś wieczór przy wódeczce zorganizować....

Wpisywać sie na Buko Śledzie

Opublikowano

Polecam motocykl :-)

Co prawda nie motocykl, ale skuter daje rade :)

Pees

Szukam WSK 125 z papierami, jak by coś ktoś, tylko Kraków i okolice :)

Pzdr.

Opublikowano

:hi::kawa:

jakby ktoś coś to szukam ładnych 18 lub 19 do mojej B8 :wink:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

:hi::kawa:

jakby ktoś coś to szukam ładnych 18 lub 19 do mojej B8 :wink:

nie chciałbys moich 19? :wink:

Opublikowano

W sobotę byłem na hamowni żeby zobaczyć czy mój trzyma serię i powiem że wypadł nieźle

cb5e25399e034de96622f6bd3303a1c8.jpg

:hi::kawa:

jakby ktoś coś to szukam ładnych 18 lub 19 do mojej B8 :wink:

nie chciałbys moich 19? :wink:

Podobają mi się ale Ty masz tam inną piastę i ta kombinacja z rozstawem śrub, do tego gumy za wąskie + naciąg :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.