Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...tylko 3 auta juz zmieniles :decayed:
swietna reklama :grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, gdzie najlepiej zamówić adaptery pod hamulce ?

Opublikowano

:hi:

...tylko 3 auta juz zmieniles :decayed:
swietna reklama :grin:

:grin:

Opublikowano

Boseron, dzieki :facepalm:

Pamietam , mysle że poczatkiem marca temat ogarniemy, bo sprzęt juz jest ale na razie testuje kuzyn.

Edytowane przez edraven

Opublikowano

Panowie,
szukam rzeczoznawcy od spraw komputerowych, ktos cos?

Opublikowano

Pany karnety na Wisle mam sektor A22 i A23 po 220 zł

To już tak kiepsko z kibicowaniem na rzece, że już w pracy zajmujecie się dystrybucją karnetów? :lol:

W sumie się nie dziwie...

PS> Za tą cenę oglądam dobrą piłkę przez dwie rundy+mistrzowska! :decayed:

Panowie,

szukam rzeczoznawcy od spraw komputerowych, ktos cos?

Tylko SEP. Ceny kosmiczne.

Chociaż kosmiczne to mało powiedziane. Za opinie o zepsutym sprzęcie (dokładniej monitorze LCD 19" wartym max 150zł), "po znajomości" i "po kosztach" kolo krzyczał jakieś 800zł /netto/... :facepalm:

Opublikowano

a ja myslalem, ze Ty mnie chociaz troche lubisz ;)

Opublikowano

Pany karnety na Wisle mam sektor A22 i A23 po 220 zł

Edraven pamiętasz o Q5 ?

Polecam Edravena robił mi soft już w trzecim wózku i nigdy nie narzekałem ;)

jeszcze powiedz jakie przebiegi robiles pozniej autami po sofcie i czy hamowales auta przed i po :)

Opublikowano

Krzysztofa mogę i ja polecić.

Na życzenie klienta (moje) tak wyciska konie mechaniczne, że aż pot z nich leci :wink:

Edytowane przez Rychoo0

Opublikowano

Panowie, gdzie najlepiej zamówić adaptery pod hamulce ?

Adaptery najlepiej zamów tutaj:

Martinex z Tarnowa (zawoziłem tam auto na upgrade hamulców...)

https://www.facebook.com/Hamulce

lub tutaj zapytaj może mają lepszą ofertę:

APCAR Serwis

Adres: Stręgoborzyce 100 tel. 501 354 925

Opublikowano

Pany karnety na Wisle mam sektor A22 i A23 po 220 zł

Edraven pamiętasz o Q5 ?

Polecam Edravena robił mi soft już w trzecim wózku i nigdy nie narzekałem ;)

jeszcze powiedz jakie przebiegi robiles pozniej autami po sofcie i czy hamowales auta przed i po :)
Ja nie hamuje Radek aut bo ..... dobry doświadczony kierowca czuje co zmieniło sie pod butem i ile kucy przybyło ;) ale to są lata praktyki wiec jak dorośniesz Młodzieńcze tez to poczujesz :)

żart jakbyś nie wyczuł ;)

Lenox ale nie miałeś na myśli dobrej piłki z tego marketu przy wielkiej kałuży

Auta szły do Żyda nie przez skopany program tylko po prostu ze znudzenia tak już mam ze szybko sie nudzę i lubię zmieniać , widocznie ciagle szukam :) choć bmw obecne jest przewygodne i nie chce sie zepsuć , muszę przyznać ze to zdecydowanie mój najlepszy jak dotąd samochód pod względem utrzymania.

Opublikowano

Panowie,

szukam rzeczoznawcy od spraw komputerowych, ktos cos?

dzwoń do gościa z Alianza on ci szybko i tanio wyceni szkodę Karol ma namiary

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Panowie,

szukam rzeczoznawcy od spraw komputerowych, ktos cos?

dzwoń do gościa z Alianza on ci szybko i tanio wyceni szkodę Karol ma namiary

Dokładnie! Jeszcze na bonusa się załapiesz. Karol wyłącznie dla bonusów ubezpieczył się w Allianz.

PS: pamiętacie film jak gościu uciekał z Karolową nawigacją pod pachą? Teraz pokojarzyłem że to był likwidator z Allianza, który pragnął (tak, to dobre słowo PRAGNĄŁ) aby Karol zgłosił u niego szkode...

PS2: :hi:

f*ck MUSLIM

Opublikowano

Lenox ale nie miałeś na myśli dobrej piłki z tego marketu przy wielkiej kałuży

Więc nie dzwoń już do mnie i nie nudź żebym Cię zabrał do tego "marketu" na dobry mecz.

Chodź sobie dalej na rzeke z rozkazu żeby trybuny wypełnić.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi: siema z rana

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Witam w to piątkowe popołudnie :)

Opublikowano

Bry :kawa:

Opublikowano

Pozdro z Zakopca

4fc77230143810de30a4b885fa1f0973.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.